elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Ray Allen

Handikap Binjak (Fondi 0/1)

Bin binari i sotëm. Nga 8 ndeshjet e ditës, veçova ato në Phoenix - Spurs dhe Houston - Detroit

Ekzistojnë edhe dy lojëra ku bombat ka të ngjarë të kalojnë.

Ai është një nga lojtarët Dallas - Miami dhe Toronto - Brooklyn

Bombat

Toronto - Brooklyn - Brooklyn (3.65) Stoiximan
Dallas - Miami - Miami (3.60) Stoiximan

Views: 1672
- 1822 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
14 / 12 / 19 Feniks - San Antonio
Hjuston - Detroit
Feniks (-2.5)
Hjuston (-8.5)
3.61
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.