elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Ray Allen

E enjte binjake (1/1 Fondi 3,61)

Pak lojëra sot. Nga 4 ndeshjet në program, unë nuk mund të merrja pikë në handikapet.

Në grupin e pikave, veçova një Mbikëqyrje dhe një Nën, diçka që do të na japë propozimin tonë aktual.

Ka mbaruar nga Detroit - Dallas dhe Under nga Denver - Portland.

Unë mendoj se kufiri në ndeshjen Denver do të ulet deri vonë në mbrëmje.

Views: 1730
- 1716 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
12 / 12 / 19 Detroit - Dallas
Denver - Portland
Mbi 220
nën 213.5
3.61
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.