elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (5.15) me 7 / 9 pikë nga Guru L ___ Arkë (4.76) nga ai Conte Latino

Roje Pike

Me ne fund po fillon ...

Më në fund fillon ngjarja më e mirë në Evropë dhe për mua më e mira dhe më interesante në botë.

Qasja e basteve në lojërat e para kërkon vëmendje pasi jo të gjitha skuadrat janë plotësisht të përgatitura dhe ne mund të gjendemi në surpriza.

Monako-Panathinaikos: Megjithëse besoj se Panathinaikos nuk do të jetë në dymbëdhjetë ekipet më të mira të turneut në fund të sezonit, sot besoj se është një mundësi për një fillim të mirë kundër një ekipi që ka një nga lojtarët më të mirë në turne (Mike James) por në përgjithësi nuk ka një grup që të tremb dhe është padyshim më i papërvojë se mysafirët. Panathinaikos (+4.5)

Maccabi Tel Aviv-Bayern: Disa mungesa për mysafirët, kthimi i njerëzve në stadium për nikoqirët. Unë e konsideroj Maccabi që mbizotëron (-7,5)

Olimpia Milano-CSKA Moskë: Lojë konkurruese mes dy skuadrave shumë të mira me perspektiva të shkëlqyera për ngjarjen e këtij viti. Edhe pse është shumë herët që të dyja skuadrat të zhvillojnë të gjitha virtytet e tyre, besoj se talenti ofensiv i të dyjave është aq i madh sa zgjedhja më e mirë është mbi 161.5.

Real Madrid-Anadolu Efes: Më shumë lojëra zyrtare në këmbët e tyre pritësit, por mysafirët teorikisht kanë nevojë për më pak kohë rregullimi se çdo ekip tjetër pasi ato pothuajse nuk kanë ndryshuar fare. Pres një lojë të vështirë me vizitorët në gjendje të largohen me dyshen sot. Anadolu Efes

 Views: 46926
- 49984 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
30 / 09 / 21   Monako-Panathinaikos
Real Madrid-Anadolu Efes
  2 (+4.5)
2
  3.99
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.