elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Sekonda nga lëkundja e bankës në ajër dje Guru L me 4 / 5 Bomba me 339.00 performanca me 5 / 5 me 1.424 shanset për të thyer në 94 'me 1-1 në Rodez - Grenoble.

Roje Pike

Katër finalet e Euroleagës .... (arka)

CSKA-Anadolu Efes : Më në fund lojërat që të gjithë mendojmë se i prisnim. Në këtë çift kemi një të preferuar të dukshëm. Askush nuk e konteston klasën e turqve dhe cilësinë që ata kanë si ekip. Arlyshtë e qartë se një listë më e mirë se rusët pas mungesave të njohura të lojtarëve kryesorë. Ky është leximi. Leximi tjetër në sytë e mi është epërsia e rusëve në pozicionin e trajnerit. Ataman është padyshim një trajner i mirë, por unë mendoj se ai është një menaxher më i mirë i personaliteteve. Ai mbështetet shumë në nismat e lojtarëve të tij me jo aq shumë përfshirje gjatë ndeshjes. Përkundrazi, Itoudis ka një përvojë të mrekullueshme nga katër të fundit dhe qartësisht punon më shumë në lojëra sesa trajneri kundërshtar pasi ai ka një listë më të ulët. Unë besoj se në zhvillimin e lojës do të shihet dhe do të luajë një rol të rëndësishëm. Unë nuk vë në dyshim titullin e favoritit për Efes dhe sigurisht që është mjaft e mundshme që ai të jetë në finale, por mendoj se edhe rusët kanë shanse të mira dhe padyshim që pres një luftë deri në fund. Unë do të mbështes CSKA (+5.5) Unë gjithashtu konsideroj se mbi 163,5 janë të mundshme. Clybern me shanse të mira për të qenë golashënuesi më i mirë dhe Johannes Voigtmann me raste të mira për double double.

Barcelona-Armani Milan: Këtu janë gjëratι më qartë në zgjedhjen e opsionit të basteve në sytë e mi. Unë do të pajtohem me favorizimin e spanjollëve, edhe pse besoj në lojëra të tilla që është bërë deri më tani në sezon, nuk luan aspak rol. Dhe kur flasim për skuadra kaq cilësore dhe me përvojë, 6,5 pikët që italianët kanë me vete janë shumë. Unë pres një lojë të vështirë me goditje të mjaftueshme për tre pikë, por me të dy skuadrat afër rezultatit deri në minutën e fundit. Zgjedhja ime e parë nga loja është Armani Milano (+6.5) Ndoshta mbi 151,5 për mendimin tim. Vrapues me shanse të mira për shënuesin e parë, ndërsa unë ndoshta shoh skenarin e Davies që bën një dyshe të dyfishtë.

 Views: 89186
- 90030 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
28 / 05 / 21   CSKA-Anadolu Efes
Barcelona-Armani Milan
  1 (+5.5)
2 (+6.5)
  3.55
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.