elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (5.15) me 7 / 9 pikë nga Guru L ___ Arkë (4.76) nga ai Conte Latino

Roje Pike

Seria mbaron ... Përditëso

Duo me zgjedhje nga Greqia dhe VTB ...

 

Pas tetë, një propozim nga NBA do të rritet ...

 Views: 141843
- 144630 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
24 / 05 / 21   CSKA-Zenit
Lavrio-Promitheas
  1 (-5.5)
2
  3.88
Stoiximan
25 / 05 / 21   Milwaukee Bucks-Miami Heat
Denver Nuggets-Portland Trail Blazers
  2 (+4.5)
2 (+2.5)
  3.60
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  13.97
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.