elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Roje Pike

Nën Greqi dhe Gjermani ...

Një dyshe me zgjedhje nga Greqia dhe Gjermania ...

 Views: 111107
- 111985 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
21 / 05 / 21   AEK-Panathinaikos
Ludwigsburg-Bamberg
  gjatë 164.5
gjatë 165.5
  3.60
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.