elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (6.15) me 6/7 pikë nga Guru L

Roje Pike

Në formën e Lavrio ...

Anadolu Efes-Gaziantep: Stërvitni nikoqirët duken të gatshëm për të fituar të gjithë titujt që pretendojnë. Pesë fitore në pesë të fundit në shtëpi duke shënuar 92,2 pikë. Me kufizime ndaj të huajve në kampionat ai ka mundësinë për rotacion të mirë. Vizitorët janë gjithashtu në formë të mirë me katër fitore në pesë ndeshjet e tyre të fundit jashtë, duke shënuar 84,8 pikë për ndeshje. Mikpritësit do të fitojnë por me rotacionin që do të bëjnë në kombinim me formën e mysafirëve nuk mendoj se do ta bëjnë me më shumë se 15 pikë. Gaziantep (+15.5)

Lavrio-Peristeri: Lavrio vazhdon vitin e tij të tmerrshëm duke luajtur basketboll shumë të mirë. Pesë fitore në pesë shtëpitë e tyre të fundit duke shënuar 82,4 pikë. Nga ana tjetër Peristeri në një vit shumë mediokër duke luajtur në shumë raste dhe shumë keq. Dy fitore në pesë ndeshjet e fundit jashtë, duke shënuar vetëm 67,2 pikë për ndeshje. Lavrio (-2.5)

 

 Views: 20643
- 19802 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
14 / 03 / 21   Anadolu Efes-Gaziantep
Lavrio-Peristeri
  2 (+15.5)
1 (-2.5)
  3.40
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.