elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Paraja e gatshme (26.07) me 3/4 barazime në kolonën Vizatimet e ditës nga Conte Latino

Roje Pike

Gëzuar ditëlindjen...

Nga ana ime, ju uroj të gjithëve dhe të gjithëve ditëlindjen me shëndet, forcë, një mendje të pastër në mënyrë që të gjithë të përfitojmë nga e nesërmja që po agon së shpejti.

 

Vazhdojmë me dy treshe nga Greqia, Gjermania, Turqia.

 

Nga java tjetër dhe posa të luhen disa ndeshje në NBA do të ketë një propozim nga liga më e mirë në botë çdo pasdite pas orës 19,00.

 Views: 22908
- 21864 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
26 / 12 / 20   Promitheas-Peristeri
Aris-Kolossos
Frankfurt-Braunschweig
  gjatë 157.5
1
2 (+5.5)
  4.85
Bet365
26 / 12 / 20   Efes-Fener
Bachesehir-Gaziantep
Ulm-Oldenburg
  2 (+6.5)
2 (+4.5)
2 (+4.5)
  5.00
Bet365
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  24.25
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.