elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fondi (5.36) nga Guru L ___ Fund (5.29) nga Conte Latino

Roje Pike

Paok shënon brenda ...

PAOK-Iraklis:Εντός έδρας ο Παοκ σκοράρει αρκετά. Σε πέντε παιχνίδια σκοράρει κατά μέσο όρο 86,2 και έχει ξεπεράσει το όριο των 79 πόντων σε τέσσερα παιχνίδια. Ο Ηρακλής από την άλλη σε πέντε παιχνίδια εκτός έδρας δέχεται 81,4 πόντους και σε τρείς περιπτώσεις έχει επιτρέψει στους αντιπάλους του να σκοράρουν πάνω από 79 πόντους. PAOK mbi 79.5

Promitheas-Lavrio:Οι γηπεδούχοι σε τέσσερα εντός έδρας παιχνίδια μέχρι τώρα σκοράρουν 78 πόντους και δέχονται 66,5. Σε τρία από αυτά τα παιχνίδια το under επικράτησε. Αντιμετωπίζουν την έκπληξη του πρωταθλήματος ,το Λαύριο, το οποίο έχει οχτώ σερί νίκες. Εκτός έδρας μέχρι τώρα σε πέντε παιχνίδια σκοράρει 69,6 πόντους και δέχεται 69,6 έχοντας πέντε under. Πριν τρείς μέρες σε εξ αναβολής παιχνίδι το Λαύριο επικράτησε του Προμηθέα με σκορ 75-72. Περιμένω και σήμερα ένα ανάλογα σκληρό παιχνίδι που θα κριθεί στις λεπτομέρειες. nën 155.5

 Views: 847
- 2607 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
23 / 01 / 21   PAOK-Iraklis
Promitheas-Lavrio
  PAOK mbi 79.5
nën 155.5
  3.53
Bet365

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.