elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Villarreal - Barcelona

G / G

G / G & Mbi 2.5

Mbi 1.5 (A ') gjysmë kohe

G / G (Α΄) gjysmë kohe

Sugjeruar Mbi 3.5 në tabelë, ideale për kategoritë e mësipërme të basteve. Ateverfarëdo që zgjidhet në shumë është e dobishme, tani.

Kolona në 4a vijuese në Mbi 2.5 bën një faktor 17.00 (Pamestoixima.gr)

 Views: 2720
- 2225 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
25 / 04 / 21   Leeds - Manchester Utd
Lucern - Cyrih
Villarreal - Barcelona
Feyenoord - Vitesse
Cagliari - AS Roma
Fenerbahce - Kasimpasa
 
Rreth 3.5 (2.42)
Rreth 3.5 (2.50)
Rreth 3.5 (2.27)
Rreth 3.5 (2.75)
Rreth 3.5 (2.55)
Rreth 3.5 (2.47)
4 / 5 / 6
  237.87
Stoiximan

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

Artikuj më të vjetër Gjatë ditës

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.