elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

G / G

G / G & Mbi 2.5

Mbi 1.5 (A ') gjysmë kohe

G / G (Α΄) gjysmë kohe

Sugjeruar Mbi 3.5 në tabelë, ideale për kategoritë e mësipërme të basteve. Ateverfarëdo që zgjidhet në shumë është e dobishme, tani.

Kolona në 7a vijuese në Mbi 2.5 bën një faktor 14.00 (Pamestoixima.gr)

 Views: 3003
- 3214 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
29 / 05 / 21   Hartlepool United - Weymouth
Altrincham - Torquay
Sogndal - Sandnes
Raufoss - Grorud
Opava - Viktoria Plzen
Mladá Boleslav - Bohemianët 1905
 
Rreth 3.5 (2.47)
Rreth 3.5 (2.35)
Rreth 3.5 (2.37)
Rreth 3.5 (2.27)
Rreth 3.5 (2.15)
Rreth 3.5 (2.30)
4 / 5 / 6
  154.42
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.