elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Guru L

Linkoln - Milton Keynes Dons

G / G

G / G & Mbi 2.5

Mbi 1.5 (A ') gjysmë kohe

G / G (Α΄) gjysmë kohe

Sugjeruar Mbi 3.5 në tabelë, ideale për kategoritë e mësipërme të basteve. Ateverfarëdo që zgjidhet në shumë është e dobishme, tani.

Kolona në 4a vijuese në Mbi 2.5 bën një faktor 12.00 (Pamestoixima.gr)

 Views: 1672
- 3475 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
02 / 04 / 21   Preston - Norwich
Portsmouth - Rochdale
Linkoln - Milton Keynes Dons
Bromley - Wealdstone
 
Rreth 3.5 (3.40)
Rreth 3.5 (3.00)
Rreth 3.5 (3.30)
Rreth 3.5 (2.65)
3 / 4
  89.19
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.