elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Dy Fonde me 5/5 pikë me (15.54) shanse dhe 2 Bomba (5.00 & 4.00) nga Guru L


Guru L

Winterthur - Kriens

G / G

G / G & Mbi 2.5

Mbi 1.5 (A ') gjysmë kohe

G / G (Α΄) gjysmë kohe

Sugjeruar Mbi 3.5 në tabelë, ideale për kategoritë e mësipërme të basteve. Ateverfarëdo që zgjidhet në shumë është e dobishme, tani.

Kolona në gjashtë në vijim në Mbi 2.5 bën një faktor 16. 50 (Pamestoixima.gr)

 Views: 1970
- 6374 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
20 / 11 / 20   Viborg - Hobro
Lafnitz - Vorwaerts Steyr
Duisburg - Folje
Stade Ouchy - Schaffhausen
Winterthur - Kriens
Austri Klagenfurt - Wacker Innsbruck
 
Rreth 3.5 (2.32)
Rreth 3.5 (2.42)
Rreth 3.5 (2.95)
Rreth 3.5 (2.35)
Rreth 3.5 (2.30)
Rreth 3.5 (2.35)
4 / 5 / 6
  210.37
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

Artikuj më të vjetër Gjatë ditës

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.