elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Tre (3) Fonde me 8/8 pikë me 90.00 kthim nga Guru L ___ Fund dhe nga Point Guard

Guru L

Gillingham - Plymouth

G / G

G / G & Mbi 2.5

Mbi 1.5 (A ') gjysmë kohe

G / G (Α΄) gjysmë kohe

Sugjeruar Mbi 3.5 në tabelë, ideale për kategoritë e mësipërme të basteve. Ateverfarëdo që zgjidhet në shumë është e dobishme, tani.

Kolona në 6s vijuese në Mbi 2.5 bën një faktor 25.00 & 17.00  (Pamestoixima.gr)

 Views: 3586
- 4796 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
09 / 05 / 21   Gillingham - Plymouth
Milton Keynes Dons - Rochdale
Doncaster - Peterborough
Charlton - Qyteti i Hullit
Oxford Utd - Burton Albion
Portsmouth - Accrington
 
Rreth 3.5 (2.60)
Rreth 3.5 (2.62)
Rreth 3.5 (2.55)
Rreth 3.5 (3.10)
Rreth 3.5 (2.75)
Rreth 3.5 (2.82)
4 / 5 / 6
  4.17.59
Stoiximan
09 / 05 / 21   Eintracht Frankfurt - Mainz
KV Mechelen - Oostende
Shakhtar Donetsk - Marítimo
Lozana - Cyrih
Juventus - AC Milan
Rennes - Paris SG
 
Rreth 3.5 (2.25)
Rreth 3.5 (2.25)
Rreth 3.5 (2.40)
Rreth 3.5 (2.50)
Rreth 3.5 (2.62)
Rreth 3.5 (2.67)
4 / 5 / 6
  216.27
Stoiximan

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

Artikuj më të vjetër Gjatë ditës

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.