elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

 


Surfbet

Fortuna Sittard - Feyenoord

 Views: 557
- 516 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
22 / 11 / 20   Tuzlaspor - Bandirmaspor
Fortuna Sittard - Feyenoord
Sparta Prague - Dinamo Ceske Budejovice
Stroemsgodset - Bodoe / Glimt
 
1-1 (2.40)
2-2 (2.38)
1-1 (1.80)
2-2 (2.50)
3 / 4
  25.70
Novibet

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

Njoftime për shtyp

Pamestoixima.gr: Olympiacos me një shans të shtuar në 1-0, 1-1, 1-3 dhe 0% grabitje!

Aksioni i basteve vazhdon në Pamestoixima.gr me ndeshjet e mbrëmjes së sotme të grupeve të Champions League që luajnë me shanset më të mira, numrin e basteve speciale, 0% grafik * dhe kthimin e parave **!

Shanse të përmirësuara dhe 0% grabitje në Champions League! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

Në Faliro, Olympiacos pret Manchester City. "Kuqezinjtë" përballen me shumë probleme dhe në thelb janë "të zhveshur" në pjesën sulmuese pasi El Arabi dhe Hassan nuk janë në dispozicion. Alkimitë nga Pedro Martins sonte kjo "dhimbje koke" për rojet e pasme. City po zbret për fitoren që do t'u japë atyre kualifikimin nga grupi matematikisht. Walker dhe De Bruyne morën frymë thellë dhe nuk udhëtuan në Greqi, përkundrazi, Aguero është gati, i cili nuk pritet të jetë lojtar kryesor. Do të mbeteni spektator? Me shumë tregje bastesh, super mosmarrëveshje dhe 0% raketë * ju bëheni protagonist i ndeshjes së "Georgios Karaiskakis" në Pamestoixima.gr!

Olympiacos me shanse të zgjeruara në 1-0,1-1 dhe 1-3!

A do të arrijë Olympiacos të shënojë sonte? Dhe nëse është kështu, a do të largohet ai me pikë pas përfundimit të viteve '90?
ajo Pamestoixima.gr ka përgatitur diçka të veçantë për betejën e mbrëmjes së sotme të Olympiacos. Rezultatet e zgjedhjeve të shumëfishta shënojnë 1-0, 1-1, 1-3 me shanse të zgjeruara!

Në imponuesin "Giuseppe Meazza", Inter dhe Real përbëjnë një çift shumë interesant. "Nerazzuri" luan me shpinë pas murit pasi kërkon vetëm rezultatin fitues për të shpresuar në kualifikim. Tradita është aleati i tyre, pasi në shtatë ndeshje me Realin në Milano ata numërojnë pesë fitore dhe dy barazime. Nga ana tjetër, "merençet" janë rreshtuar me mungesa, ato kryesore kanë të bëjnë me Ramos dhe Benzema. Ju shijoni ndeshjen e shkëlqyeshme me 0% grabitje dhe shanse të zgjeruara në një rezultat me shumë zgjedhje në Pamestoixima.gr!

Aplikacioni i ri iOS është në dispozicion për të shijuar të gjithë veprimin përmes celularit ose tabletës tuaj!

Rendimente të përmirësuara

Dhe surprizat vazhdojnë me një super ofertë **, në kategorinë e re "Performanca e nxehtë", ku bastet e kombinuara të propozuara dhe rezultatet e shumta nuk ju lënë pa lëvizur!

Combo bast 1

Gladbach - Shakhtar: Mbi 1,5 gola në 1ο gjysmë kohe

Olympiacos - City: Qyteti për të fituar në 1ο gjysmë kohe

Ajax - Midland: Gjithsej 2-3 gola

Combo bast 2

Inter - Real: Fitorja e vërtetë në 1ο gjysmë kohe

Liverpool - Atalanta: Totali i golave ​​4-6

Atletico - Lokomotiv: Atletico të fitojë në të dyja pjesët

Combo bast 3

Inter - Real: X gjysma e kohës

Liverpool - Atalanta: Liverpool të shënojë golin e fundit

Marseille - Porto: Porto të shënojë golin e parë

 

Combo bast 4

Olympiacos - Qyteti: Mbi 3,5 gola

Atletico - Lokomotiva: Gol / Gol & Mbi 2,5

Bayern - Salzburg: Gjithsej gola Bayern 3

 

Rezultati me zgjedhje të shumëfishtë

Olympiacos - Manchester City: 1-0, 1-1, 1-3

Rezultati me zgjedhje të shumëfishtë

Inter - Real: 2-1, 2-2, 1-3

Shanset e zgjeruara të sotme luajnë ekskluzivisht këtu!

* E vlefshme vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Pamestoixima.gr: Kthehuni në Champions League me bastet e kombinuara dhe 0% grabitje!

Aksioni i basteve vazhdon në Pamestoixima.gr me ndeshjet e mbrëmjes së sotme të grupeve të Ligës së Kampionëve që luajnë me shanset më të mira, një numër bastesh speciale dhe 0% grafik *!

Shanse të përmirësuara dhe 0% grabitje në Champions League! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

Në 5ο grupi, Rennes dhe Chelsea përballen në territorin britanik. Vetëm fitoret kundër klubeve angleze llogariten në shtëpi Ren në nivelin evropian, megjithëse kampioni është i vogël (dy ndeshje). Chelsea i gjen të errët kur priten nga ekipe franceze (1-1-3 në pesë ndeshje). Do të mbeteni spektator? Me mbi 200 tregje bastesh, super koeficientesh dhe 0% grabitje, ju bëheni protagonist i ndeshjes "Roazon Park"!

Lojërat e mëdha të Champions League luhen me 0% grabitje në Pamestoixima.gr! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

Në 8ο Grupi i Parisit dhe Leipzig të hartojë një çift të paqartë me… paraardhës. Në ngjarjen e vitit të kaluar, parisienët eliminuan Leipzig gjatë rrugës për në finale, në të cilën, natyrisht, ata nuk i buzëqeshën përfaqësuesit më të mirë të futbollit gjerman. Këtë vit, situata është paksa e ndryshme me të Paris për të luajtur me shpinën në mur sonte, me të Leipzig të aftë për të dhënë një ton agresiv. Ndeshja e shkëlqyer në "Parc des Princes" imponues luhet me 0% grabitje * dhe shumë tregje bastesh në Pamestoixima.gr!

Aplikacioni i ri iOS është i disponueshëm në mënyrë që të mund të shijoni të gjithë veprimin përmes celularit ose tabletës tuaj!

Rendimente të përmirësuara

Dhe surprizat vazhdojnë me një super ofertë **, në kategorinë e re "Performanca e nxehtë", ku bastet e kombinuara të propozuara dhe rezultatet e shumta nuk ju lënë pa lëvizur!

Combo bast 1

Krasnodar - Sevilje: Mbi 1,5 gola

Rennes - Chelsea: X

Dortmund - Bruges: Totali i golave ​​4-6

 

Bast Combo 2

Dinamo - Barcelona: Fitorja Barcelona

Juventus - Ferencvaros: Qëllimi /Qëllimi & Mbi 2,5

Manchester United - Basaksehir: 1ο goli i pjesës së dytë

 

Combo bast 3

Paris - Leipzig: gjysma e kohës X

Lazio - Zenit: Lazio të shënojë golin e fundit

Dinamo - Barcelona: Barcelona të shënojë 2 gola në ndeshje

 

Combo bast 4

Paris - Leipzig: Mbi 3,5 gola

Rennes - Chelsea: Niki Chelsea

Manchester United - Basaksehir: Fitorja e Mançesterit në të dyja pjesët

Rezultati multi 1

Dinamo - Barcelona: 1-0, 1-1, 1-3

Rezultati multi 2

Paris - Leipzig: 3-1, 1-1, 1-2

Shanset e zgjeruara të sotme luajnë ekskluzivisht këtu!

* E vlefshme vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Pamestoixima.gr: Kombinim i përmirësuar i treshes dhe super shanse në Bilbao dhe Burnley!

Aksioni i basteve vazhdon çdo ditë në Pamestoixima.gr në të cilën ju gjeni të gjitha ndeshjet e shkëlqyera me shanset më të mira, numrin e basteve speciale, 0% grabitje * dhe shanse të zgjeruara në kombinimin e treshes së zgjedhur **!

10η garat e saj Primera ndarje përfundon sonte në "San Mames", me Bilbao të presë Betis. Fillimi i të dy kundërshtarëve është mesatar, ata figurojnë nën mes të tabelës. Tri pikë i ndajnë ata, në përfundim është një ndeshje mjaft e paqartë. Do të mbeteni spektator? Me super shanse dhe 0% grabitje, ju bëheni protagonist i ndeshjes "San Mamés"!

Kampionatet më të mira evropiane luhen në Pamestoixima.gr me super koeficientë dhe një larmi opsionesh bastesh!

Η Suedisht Allsvenskan po vjen në një fund që pritet të jetë emocionuese, si për pozicionet që çojnë në garat evropiane të sezonit të ardhshëm, ashtu edhe për ato që çojnë në Superettan. Gothenburg - Hacken sonte, një derbi i madh lokal, me të dy ekipet që kërkojnë fitore. Mikpritësit të qëndrojnë larg aventurave, të ftuarit të ngjiten në tre vendet e para në renditje. Kënaquni me derbin e shkëlqyer lokal me 0% grabitje dhe mbi 150 tregje bastesh në Pamestoixima.gr!

Aplikacioni i ri iOS është i disponueshëm në mënyrë që të mund të shijoni të gjithë veprimin përmes celularit ose tabletës tuaj!

Rendimente të përmirësuara

Dhe surprizat vazhdojnë me një super ofertë **, në kategorinë e re "Performanca e nxehtë", ku bastet e propozuara të kombinuara dhe rezultatet e shumta nuk do t'ju lënë pa lëvizur!

Combo bast 1

Gingkamp - Ajaccio: Rezultati X 2th gjysmë kohe

Osnabrück - Nuremberg: Qëllimi /qëllim

Salernitana - Kremonez: Niki Salernitana

 

Bast Combo 2

Burnley - Crystal Palace: Victory Burnley

Bilbao - Betis: Qëllimi /Qëllimi & Mbi 2,5

Ujqërit - Southampton: Mbi 2,5

Multi rezultat

Bilbao - Betis: 2-1, 1-1, 0-1

Shanset e përmirësuara të sotme luajnë këtu!

* E vlefshme vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Pamestoixima.gr: Spektakël dhe oferta në "Eland Road" dhe "San Paolo"!

Aksioni i basteve vazhdon çdo ditë në Pamestoixima.gr në të cilën gjeni të gjitha ndeshjet e shkëlqyera me shanset më të mira, një numër bastesh speciale, 0% grafik * dhe kthim parash **!

Ne e fillojmë turneun tonë nga Anglia dhe Kryeministër Ligë, ku Leeds dhe Arsenali kryqëzon shpatat e tyre në një ndeshje premtuese për sa i përket spektaklit dhe golave! Të dy ekipet takohen përsëri pas 17 viteve të tëra në kategorinë e lartë, në nëntor 2003 të arsenal e kishte mundur me lehtësi shtëpinë e kundërshtarit me prerazi 4-1, falë golave ​​të Henri (2), Pires dhe Gilberto Silva, ndërsa sa i përket shënuesit të "pallua", i riu atëherë Alan Smith ishte vajosur. Çfarë besoni; Cili do të jetë rezultati i takimit të tyre sonte në "Eland Road"? Dueli i shkëlqyeshëm ofrohet me 0% grazhd * dhe një ofertë të pabesueshme ** për tregun:

  • Shënues i parë

Pamestoixima.gr ju kthen paratë për blerjen e shënuesit më të mirë, në rast se loja përfundon 0-0. Pse këtu, me para mbrapa ju nuk humbni!

Kampionatet më të mira evropiane luhen në Pamestoixima.gr me super koeficientë dhe një larmi opsionesh bastesh!

Ne vazhdojmë me seri A dhe ne udhëtojmë për në Jug, ku Napoli pret milan në ndeshjen që plotëson 8η garash Derbi i kampionëve, me Milanin në krye, me liderin dhe golashënuesin virtuoz Zlatan Ibrahimovic dhe Napoli tre pikë larg kundërshtarit të mbrëmjes. "Partenopei" kundër "Rossonerit" dhe… kush duron në "San Paolo"! Ju kënaqeni derbi i lartë me 0% grabujë * dhe një ofertë e pabesueshme ** ju pret për blerjen:

  • Shënues i parë

Pamestoixima.gr ju kthen paratë për blerjen e shënuesit më të mirë, në rast se loja përfundon 0-0. Pse këtu, me para mbrapa ju nuk humbni!

Aplikacioni i ri iOS është i disponueshëm në mënyrë që të mund të shijoni të gjithë veprimin përmes celularit ose tabletës tuaj!

Rendimente të përmirësuara

Çdo ditë Pamestoixima.gr ju ofron të gjitha ndeshjet e shkëlqyera me shanset më të mira, një numër bastesh speciale, kthim parash **! Dhe surprizat vazhdojnë me një super ofertë **, në kategorinë e re "Performanca e nxehtë", ku bastet e propozuara të kombinuara dhe rezultatet e shumta nuk do t'ju lënë pa lëvizur!

Combo bast 1

Fulham - Everton: Everton fitore

Inter - Torino: Totali i golave ​​5

AEK - Larisa: Qëllimi /qëllimi & Mbi 2,5

 

Bast Combo 2

Leeds - Arsenal: Mbi 3,5 gola

Angers - Lyon: Rezultati i pjesës së parë X

Panaitolikos - Aris: Panaitolikos mbi 0,5 gola

 

Combo bast 3

PAOK - PAS Giannina: PAOK duhet të shënojë 2 gola në 1ο gjysmë kohe

Napoli - Milan: Gjithsej gola 4-6

Këln - Union: Më shumë gola në 1ο gjysmë kohe

Rezultati multi 1

Liverpul - Leicester: 3-1, 1-1, 1-2

Rezultati multi 2

Napoli - Milano: 3-0, 2-2, 1-2

Shanset e zgjeruara të sotme luajnë ekskluzivisht këtu!

Ofertat Derby me 0% grabitje, Kthim Parash, shanse të zgjeruara dhe 300+ blerje!

Η bast veprim vazhdon me lojërat e kampionateve të mëdha evropiane dhe derbi i fundit grek super Ligë! Në "Georgios Karaiskakis", f Olympiacos mirëpret Panathinaikos dhe megjithëse nuk është një ndeshje që gjykon vendin e parë në renditje, gjithmonë një lojë mes tyre ka magjepsjen e vet dhe magnetizon interesin!

Në nivelin e kampionatit, të dy ekipet janë takuar 61 herë me Olympiakos në shtëpi dhe statistikat raportojnë 28 fitore për "kuqezinjtë", 12 për "të gjelbrit" dhe 21 barazime.

ajo Pamestoixima.gr e bën derbin edhe më emocionues! Katër oferta të shkëlqyera * po ju presin!

1. 0% grabujë ** në tregun "Rezultati përfundimtar"!

2. Μnjëherë prapa* (0-0) për blerjen:

  • Shënues i parë

Pamestoixima.gr ju kthen paratë për blerjen e shënuesit më të mirë, në rast se loja përfundon 0-0. Pse këtu, me para prapa ti nuk humb!

3. Η nxehtë Performanca * ju pret edhe në derbin e madh. Shanse të përmirësuara në rezultatin e zgjedhjes së shumëfishtë 3-0, 1-1, 0-1

4. Mbi 300 blerje janë në dispozicion në derbin e mbrëmjes së sotme me shumë baste speciale!

Për ata që duan shumë ... Pamestoixima.gr e bën lojën tuaj edhe më emocionuese

Gëzoni ndeshjet kryesore të Superligës me 0% grabitje ** dhe shumë bastesh speciale!

Ne vazhdojmë me Kryeministër Ligë dhe ndeshja Tottenham - Manchester City në Londër. Jose Mourinho vs. Pep Guardiola në një duel stol iberik që pritet të jetë emocionues! Të dytët janë nikoqirët, vetëm i dhjeti mysafirë, gjithsesi me një ndeshje më pak. Pas rinovimit të kontratës së Guardiolas, "qytetarët" janë rreshtuar ekskluzivisht për të ulur diferencën në pikë nga skuadrat kryesore. Ndeshja e shkëlqyeshme në Londër gjithashtu përfshin një ofertë të pabesueshme * për tregun:

  • Shënues i parë

Pamestoixima.gr ju kthen paratë për blerjen e shënuesit më të mirë, në rast se loja përfundon 0-0. Pse këtu, me para prapa* ju nuk humbni!

Aplikacioni i ri iOS është i disponueshëm në mënyrë që të mund të shijoni të gjithë veprimin përmes celularit ose tabletës tuaj!

Rendimente të përmirësuara

Çdo ditë Pamestoixima.gr ju ofron të gjitha ndeshjet e shkëlqyera me shanset më të mira, një numër bastesh speciale, para prapa**! Dhe surprizat vazhdojnë me një super ofertë **, në kategorinë e re "nxehtë performanca ”, ku propozohet combo baste dhe multi Rezultatet ata nuk do të të lënë pa lëvizur!

Bast Combo 1

Newcastle - Chelsea: Barazim

Aston Villa - Brighton: Mbi 2,5 gola

Manchester United - West Bromwich Albion: Gjithsej 2-3 gola

Bast Combo 2

Brest - Saint-Etienne: Mbi 2,5 gola

Olympiacos - Panathinaikos: Mbi 1,5 gol 1ο gjysmë kohe

Eintracht - Leipzig: Vizatoni

Combo bast 3

Juventus - Cagliari: Barazim 1ο gjysmë kohe

Atletico - Barcelona: Caku/Caku

Sevilla - Thelta: Më shumë gola në 2ο gjysmë kohe

Rezultati me zgjedhje të shumëfishtë 1

Olympiacos - Panathinaikos: 3-0, 1-1, 0-1

Rezultati me zgjedhje të shumëfishtë 2

Tottenham - Manchester City: 2-1, 2-2, 1-3

Rezultati me zgjedhje të shumëfishtë 3

Atletico - Barcelona: 2-1, 2-2, 1-2

Shanset e zgjeruara të sotme luajnë ekskluzivisht këtu!

Artikuj më të vjetër - HT / FT