elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Guru L

24 gola të pësuar në 10 brenda

15: 00 ** Senegal - Guinea: Imazh i besueshëm me 6 fitore dhe 1 barazim në 7 të fundit të dhëna nga Senegali. 2 fitoret e fundit të Guinesë kanë lënë mënjanë një seri negative prej 7 ndeshjesh. - 1 -.

16: 50 ** Al Etifak - Al Shabab: (Arabia Saudite) Al Shabab luan me të kuqe me 8 fitore dhe 2 barazime në 10 ndeshjet e fundit me zero në mbrojtje në 6 prej tyre. Vetëm 1 fitore për Al Etifakun në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi. - 2 -.

Ofertë fantastike * nga Kazinoja Live e rinovuar e Pamestoixima.gr!

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi 

17: 00 ** Aris Limassol - Doxa Katokopias: Stabiliteti i treguar nga Aris Limassol e sjell atë vetëm 1 pikë prapa majës. Një korrigjim i Doxa Katokopia nuk mund të justifikojë besimin pasi me 2 fitore në 13 kthesat e para të kampionatit. - 1 -.

18: 00 ** Marok - Komore: Ace nga gjysma e kohës.

** MC Oran - RK Relizan: (Algjeri) (2-15) i RK Relizanit në 6 dalje me 5 humbje dhe 1 barazim i jep epërsi MC Oranit i cili shënoi 8 gola në 4 ndeshje në shtëpi. - 1 -.

19: 00 ** PAEEK - AEK Larnaka: PAEEK ka shënuar vetëm 1 gol në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi. Pavarësisht se ka sjellë të 3 rezultatet, AEK Larnaca në 3 ndeshjet e fundit mbetet në 1η pozicioni i rezultatit. - 2 -.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

«21+ | Rregullatori Kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pronës Linja e ndihmës KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi ".

** Besiktas – Gaziantep: Me 1 fitore, 2 barazime, 7 humbje, rekordi i Gaziantepit si mysafir në 10 ndeshje jashtë. Besiktas mori 22 nga 29 pikët në shtëpi. Besiktas Mbi 1.5 dhe - 1 -.

19: 30 ** Dinamo Dresden – Hamburg: Me 8 humbje në 12 ndeshje, Dinamo e Dresdenit, në të njëjtat ndeshje me 1 humbje në Hamburg, duke pasur mbrojtjen më të mirë në ligë. - 2 -.

20: 00 ** Havelse - Duisburg: Havelse pranoi 24 gola në 10 ndeshje në shtëpi. Mbi 2.5 dhe - 2 -.

** Satoru - Avranse: Me bilanc, Satoru ka pësuar vetëm 1 humbje në 7 ndeshjet e fundit të kampionatit. Avranche ka pranuar 22 gola në 12 daljet e fundit. - 1 -.

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj"

21+ | Luaj me Përgjegjësi. | * Zbatohen Kushtet dhe Kushtet e disponueshme në novibet.gr/info/oroi.

21: 00 ** FC Eindhoven - Utrecht B.': 27 gola pasiv me 9 humbje në 12 ndeshjet e fundit të Utrecht B'. FC Eindhoven është superiore me 2 humbje në 9 të fundit të kampionatit. - 1 -.

21: 30 ** Dortmund – Freiburg: Freiburg e ka humbur që nga fundi i tetorit me vetëm 2 fitues në 8 të fundit të kampionatit. Me 8 fitore, 1 humbje në 9 në shtëpi, Dortmundi me (26-12) gola total. Dortmund Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

21: 45 ** Gent - Kortrijk: Mbi 2.5

22: 00 ** Nish - Nanτ: Në 2η pozicion pas 3 fitoreve radhazi Nishi me një gol të lehtë. Nantes është mirë në formën e fundit, inferior në praninë e përgjithshme. Nantes nuk ka shënuar më shumë se 6 gol për lojë në asnjë nga 1 ndeshjet e fundit jashtë fushe. Nis Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Ofertë fantastike * nga Kazinoja Live e rinovuar e Pamestoixima.gr!

Në kolonë HT - FT opsionet në Gjysma - Së fundi

 Views: 6679
- 5711 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
14 / 01 / 22   Dinamo Dresden - Hamburger SV
Dortmund – Freiburg
Genti - Kortrijk
  2
1
Mbi 2.5
  4.83
Stoiximan
14 / 01 / 22   Havelse - Duisburg
Châteauroux - Avranches
E bukur - Nantes
  Mbi 2.5
1
1
  4.70
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  23.48
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.