elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (4.61) me 6 / 8 pikë nga Guru L ___ Arkë (5.43) nga ai Arbitri

Guru L

Rast ideal _____ (TAMEIO ... 5.00 ME 7/9 PIKA)

16: 30 ** Zalaegerzeg - Girmot: (Hungari) Nga 2 fitore vijnë dy kundërshtarët. Një klikim në tabelën e rezultateve Zalaegerzeg i cili shënoi në 9 ndeshjet e para të ligës. - 1 -.

17: 15 ** Ayman - Al Dafra: (Emiratet e Bashkuara Arabe) Asnjë fitore me 4 humbje 2 barazime Al Dafra me gola (3-10), me 3 fitore 2 barazime 1 humbje Ayman me mbrojtjen që pranoi vetëm 3 gola. Ajman Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

19: 00 ** Radomiak - Gornik Letzna: Radomiak sapo humbi 2 herë në 11 ndeshje duke pasur një nga mbrojtjet më të mira. Në fund Gornik Letzna me 7 humbje 3 barazim 1 fitore me (9-27) gola. Radomiak Mbi 1.5 dhe - 1 - .

** Dinamo Moskë - Khimki: Dinamo e Moskës është 3 pikë pas kreut, me vetëm 2 fitore në 6 më të fundit. Pas 8 ndeshjesh, Khimki fitoi të fundit në renditje. Në 4 të fundit jashtë me 3 humbje 1 barazim. Dinamo e Moskës Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

** Cantolao - Cajamarca(Peru) Cantolao Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Tsukaritsky Stankom - Proletar Novi Sad: (Serbia) Fillimi i keq i Proletarian Novi Sad me 1 humbje në 8 ndeshjet e para u la mënjanë me 4 fitore radhazi. Kurse vazhdimisht e mirë Tsukaritsky Stankom me 2 humbje në 12 kthesat e para. -- 1 -.

19: 30 ** Paderborn - Hamburg: 7/9 Mbi 2.5 Paderborn. Ekipet shënuan 20 dhe 15 gola në 9 ndeshjet e para përkatësisht. Mbi 2.5

** Torino - Xhenova: Sjellje e keqe mbrojtëse nga ana e Genoa me 18 gola pasivë në 8 ndeshje të Serie -A. Në fakt, në 7 prej tyre ai pranon të paktën 2 gola në lojë. Pa pikët e kërkuara, Torino me humbjet e saj në golat nga Atalanta, Fiorentina, Napoli dhe Juve, diçka që nuk kalon në dukëMe Torino Mbi 1.5 dhe - 1 -.

20: 00 ** Osnabrück - Hallerser: Osnabrück është fotografia më e mirë që nga fundi i gushtit. Me 1 fitore në 7 ndeshje, Halleser me 15 gola pasiv. Me 3 fitore 1 humbje në 4 të fundit brenda Osnabrück. - 1 -.

** Eyupspor - Adanaspor: Në 8+ në renditje Eyupspor më i mirë. - 1 -.

** Vilfrans - Bastia Borgo: Vetëm 1 humbje për Vilfrans që ka mbrojtjen më të mirë në ligë, 4 pikë prapa majës. Me 6 humbje dhe 4 barazime, i fundit në renditje është Bastia Borgo. - 1 -.

** Vejle - Nordsjaelland: Mbrojtjet më të këqija në ligë me 32 dhe 22 gola pasivë në 12 ndeshje. Mbi 2.5

20: 30 ** Chindia Targoviste - Un. Craiova: Nga 3 fitore me (12-0) gola vjen Un. Krajova. Mbrojtje e mirë, por Cindia Targoviste nuk shënon në 3 të fundit të ligës. - 2 -.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

«21+ | Rregullatori Kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pronës Linja e ndihmës KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi ".

20: 45 ** Lokomotiv Plovdiv - CSKA Sofje 1948: Fitorja e mesjavës do të vazhdojë për Lokomotiv Plovdiv, e cila po përmirësohet vazhdimisht. Me 4 humbje, 1 barazim me (3-12) gola, CSKA Sofje 1948. - 1 -.

21: 00 ** Willem - Fortuna Sittard: Superioriteti i Willem nuk është i qartë në 2 të fundit (dhe 2 jashtë) me 5 fitore, 1 barazim në 6 menjëherë më parë. Fortuna Sittard fitoi ndeshjen e fundit pas 4 humbjeve dhe 2 barazimeve. Kjo ndeshje kryesore do të ngarkohet shumë. Willem Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Alkmaar II - Volendam: Problem për Folendam -in e fortë 4 fitoret 1 barazimi 1 humbja e Alkmaar B 'në 6 të fundit jashtë.

** Telstar - Helmond Sport: Telstar Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Brenda - Maastricht: 1 & Mbi 2.5

** FC Eindhoven - Ajax B ': G / G & Mbi 2.5

** Qyteti Almere - PSV Eindhoven B': Vetëm në ndeshjen e fundit Almere City nuk shënoi me sulmin e tij pavarësisht fillimit të keq për të shënuar 18 gola në 9 ndeshje. PSV Eindhoven B 'pranoi gola në të 9 ndeshjet. Qyteti Almere Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Mouscron - RWDM Bruksel: Fitorja e parë e Mouscron në kampionat. - 1 -.

** Fshirësi - MOL Fehervar: Më i miri pa fitore në 9 ndeshje, me 1 humbje në të njëjtën 9 MOL Fehervar. - 2 -.

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj"

21+ | Luaj me Përgjegjësi. | * Zbatohen Kushtet dhe Kushtet e disponueshme në novibet.gr/info/oroi.

21: 30 ** Mainz - Augsburg: Në 3 nga 4 ndeshjet në shtëpi Mainz e mbajti shtëpinë e tyre të paprekur, në 3 nga 4 ndeshjet jashtë fushe Augsburg nuk arriti të shënojë me (1-5) gola. Mainz Mbi 1.5 dhe - 1 - .

** Vullnet - Xamax: G / G

** Lech Poznan - Wisla Plock: Lech Poznan shënoi 14 gola në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi, Wisla Plock pësoi 15 gola në 5 ndeshjet e fundit jashtë. Lech Poznan Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

21: 45 ** Sereng - Charleroi: Në 9 ndeshjet e fundit, Sereng verifikon 8 Over 2.5. 4 nga 5 ndeshjet jashtë Charleroi shënuan rezultate të larta. Mbi 2.5

** Sampdoria - Spezia: Sampdoria po kërkon një fitore, një kthim në rezultate pozitive me Spezia që pësoi 13 gola në 4 raste jashtëzakonisht ideale. Sampdoria Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Osasuna - Granada: Nga 3 fitore vjen surpriza e këndshme Osasuna, por vetëm 1 fitore në 5 brenda është problematike. Granada mundi Sevilla -n në ndeshjen e fundit të La Liga pas 7 ndeshjeve pa fitore. - 1 -.

** Eibar - Kartagjenë: Imazh i shkëlqyer me formacion të zgjatur për Eibar siç thuhet nga 6 fitoret dhe 3 barazimet në 9 ndeshjet e fundit të Segunda. Nga 3 fitoret vjen Cartagena me një mbrojtje që pranon të paktën një palë gola në 5 nga 6 ndeshjet e fundit jashtë. Eibar Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Guimaraes - Maritimo: Maritimo nuk ka fituar në 6 ndeshjet e fundit ku nuk shënon në 3 ndeshjet e fundit të kampionatit. Guimaraes po largohet nga shtëpia me një dyshe jashtë shtëpisë me 1 humbje në 7 ndeshjet e fundit. Guimaraes Mbi 1.5 dhe - 1 -.

23: 00 & 01: 00 ** Në Venezuelë Akademia Puerto Campello dhe Deportivo Lara fitojnë.

01: 00 ** Guarani - Besimi: (11-2) gola në 6 të fundit brenda Guarani. - 1 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

17: 30 ** Un Craiova 1948 - Gaz Metan Media: Gaz Metan Medias korrigjon me 2 fitore, 1 barazim dhe 1 humbje. Pa fitore në 8 ndeshjet e fundit, Un. Craiova 1948 me 5 humbje 3 barazime. - 2 -.

19: 30 ** Khvindovre - Koge: 2 fitoret në 3 më të fundit dhe 1 humbje në 4 ndeshjet e fundit tregojnë korrigjime për Koge. Hvidovre me 2 fitore në 6 të fundit të kampionatit. - 2 -

20: 00 ** Annecy - I vetëm: Annesia është e mrekullueshme, por edhe 4 fitoret e Sole në 5 të fundit me sulmin e saj për të shënuar të paktën 2 gola në lojë duhet të vlerësohen në përputhje me rrethanat. Luani vlerën menjëherë në një ndeshje që mund të shkojë kudo. - 2 -.

** Orleans - Avranche: Me 2 fitore në 10 ndeshje, Orleans, me 4 fitore në të njëjtat 10 ndeshje, Avranse. - 2 -.

21: 00 ** Fenlo - De Graafschap: Fenlo është i fortë në shtëpi me 4 fitore në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi. Pa bilancet e kërkuara, De Graafschap fitoi 3 nga 7 të fundit. - 1 -.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Në kolonë HT - FT opsionet në Gjysma - Së fundi

Bombat

Gaz Metan Mediaş - 2 (4.33) Bet365
Koge - 2 (3.90) Stoiximan
Kolet - 2 (5.10) Pamestoixima.gr
Avranche - 2 (3.90) Stoiximan
VVV Venlo - 1 (4.05) Bet365

 Views: 10237
- 11580 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
22 / 10 / 21   Dinamo Moskë - Khimki
Radomiak - Górnik Łęczna
Qyteti Almere - Jong PSV
  1
1
1
  4.40
Novibet
22 / 10 / 21   Paderborn - Hamburger SV
Vejle - Nordsjælland
Seraing - Charleroi
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.20
Stoiximan
22 / 10 / 21   Mainz - Augsburg
Sampdoria - Spezia
Guimaraes - Marítimo
  1
1
1
  5.00
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  82.46
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.