elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

"Zogjtë" nga Gjibraltari

~ CFR Cluj mbërtheu nga 58 ΄ në (2-0) me "zogjtë" nga Gibraltar Lincoln Red Imps, dhe na privoi me Over 2.5 që kurrë nuk erdhi 9/9 pikë me tre (3) Para dhe 100.00 rendiment.

** Në Evropë Konferencë Ligë do të shkojmë me tre fjali.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

** Në çifte Kesla - Sochi, Fola Es - Soligorsk dhe Slask - Ararat Yerevan, ne mbajmë fitoret e Sochi, Soligorsk dhe Slask.

** Mbi 2.5 opsione në Zilina - Apollon Limassol, Partizan Tirana - Basel dhe Servet - Molde.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

** Në Maccabi Tel Aviv - Sutjeska Niksic, AEK - Velez Mostar dhe Aris - Astana do të kërkojmë mbi 1.5 të nikoqirëve.

** Gjithashtu Fat i mirë për fitoret e Vorskla Poltava, Sepsi, Sllovaki, BATE Borisov dhe Bohemians.

Në pjesën tjetër të programit:

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

Le të shkojmë në pjesën tjetër të programit.

** Në Kili Colo Colo fiton.

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** Në Argjentinë Argjentinos Juniors fiton.

** Në (Kolumbi | Kupa) Jagët fitojnë. Cordoba, Boyaca Chico dhe Deportivo Pereira.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

 Views: 8739
- 8315 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
29 / 07 / 21   Keşlə - Soçi
Fola Esch - Shakhter Soligorsk
Slask Wroclaw - Ararat Yerevan
  2
2
1
  4.82
Pamestoixima.gr
29 / 07 / 21   Zilina - Apollon Limassol
Partizani Tiranë - Bazel
Servette - Molde
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.65
Stoiximan
29 / 07 / 21   Maccabi Tel Aviv - Sutjeska
AEK - Velež
Aris - FC Astana
  Maccabi Tel Aviv (Mbi 1.5)
AEK (Mbi 1.5)
Aris (Mbi 1.5)
  3.80
Novibet
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  88.00
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.