elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

dy (2) Fondet (5.45 & 5.00) me 8 / 9 pikat dhe (3) Bombat (5.00, 4.25 & 3.90) nga Guru L ___ Fondi (8.04) nga Alogomuri

20:00 ** Neftsi Baku - Olympiacos: Olympiakos nuk ishte siç duhej, mbase për shkak të rrethanave të veçanta, në ndeshjen e parë. Edhe pse në rrezik, ai u largua me të varfërit, por i sigurt në proporcion (1-0). Ekipi grek ka mënyrën, cilësinë, cinizmin. - 2 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

** Sherif Tiraspol - Alaskert: Rezultati i kualifikimit (0-1) në raundin e parë për Sherif Tiraspol. Rezultati ndoshta do të shkojë i ulët 1-0, 2-0. Nën 2.5 dhe - 1 -.

20: 30 ** Cluj - Qëllimet e Kuqe Lincoln: Cluj pastroi nga ndeshja e parë (1-2). Zogjtë e Lincoln Red Aibes nga Gjibraltari nuk mund të përgjigjen. 1 & Mbi 2.5

20: 45 ** Midland - Celtic: Celtic ka shumë mut. Përveç 1-1 me Midtjylland në ndeshjen e parë, ata humbën (2-6) ndaj West Ham, (0-1) ndaj Preston dhe qëndruan në (0-0) brenda Bristol City. Këto në 4 ndeshjet e fundit zyrtare, miqësore. Rezultat i mirë 1-1 për Midland që sjell ndeshjen në masat e saj. G/G & Mbi 2.5. - 1 -.

21: 00 ** Ludogorets - Manaferrat: Manaferrat e Bardha, Manaferrat e zeza. Me 5 fitore dhe 1 barazim në 6 ndeshjet e fundit, Ludogorets është favoriti absolut i lojës. Ludogorets Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

** Galatasaray - PSV Eindhoven: Xetila hëngri në humbjen e parë të ndeshjes me theksimin (5-1) me PSV Eindhoven duke mbyllur rastin e kualifikimit. Lojë e hapur, të dy ekipet do të shënojnë. G/G & Mbi 2.5

21: 15 ** Djemtë e rinj - Slovan Bratislava: Ndeshja e parë u mbajt në një barazim të bardhë me një avantazh automatik ndaj Young Boys. Slovan Bratislava në raundin e mëparshëm humbi (2-1) në Shamrock Rovers dhe vazhdoi me (2-0) fitoren në shtëpi. Djemtë e Rinj Mbi 1.5 në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

21: 30 ** Ylli i Kuq - Kairat: Ylli i Kuq nga Kairat pësoi një humbje të papritur (2-1) në ndeshjen e parë, e cila tani po përballet me një natë të vështirë. Ylli i Kuq është një ekip superior dhe një favorit i drejtë për fitoren-kualifikimin. yll i kuq Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Sparta Prague - Vjenë e Shpejtë: Pavarësisht se ishte përpara, nuk ia doli me finalen (2-1) në favor të Rapid Vienna për të lënë mundësi të hapura. Në 6 ndeshjet e fundit të dhëna nga Sparta Prague, ajo verifikon G / G & Over 2.5. Rapid Vienna po vjen nga një humbje në shtëpi në kampionat. Sparta Pragë Mbi 1.5, gjithsej Mbi 2.5 dhe - 1 -.

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

Le të shkojmë në pjesën tjetër të programit.

13: 30 & 15: 30 ** Në Kinë Yatai dhe Shanghai Shenhua fitojnë herët.

18: 30 ** Në Finlandë fitoni Rovaniemi, Klubi 04 Helsinki dhe Gnistan.

Ora 20:00 ** Haugesund - Stromsgodset: Stromsgodset nuk mund të jetë jashtë shtëpisë dhe e tregon atë me 4 humbje 2 barazime me (4-16). Haugesund fiton në 5 të fundit brenda me sulmin e tij duke shënuar 14 gola. Haugesund Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Lillestrom - Sarpsborg: Lillestrom po zhvillon një formacion të zgjatur që vjen nga 5 fitore 3 barazime, me një sekuencë prej 4 fitoreve 1 barazim në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi. Vetëm 1 fitore për Sarpsborg në 6 të fundit, me mbrojtjen e tyre të pësuar 6 gola në 2 të fundit përveç me humbje të barabarta. Lillestrom Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Aud - Sandefjord: I pamposhtur në 5 brenda Ont. Sandefjord ka pësuar humbje në 3 nga 4 të fundit me përjashtim të mbrojtjes së tij të pësuar 9 gola. Nga 7 Over 2.5 radhazi vjen Od me sulmin e tij për të shënuar në 5 prej tyre të paktën 2 gola për ndeshje. ont Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

21: 00 ** Windad Casablanca - Far Rabat: (Marok) Problem për Far Rabat 3 humbjet në 5 udhëtimet e fundit. Pas 8 fitoreve dhe 1 barazimit, Widad Casablanca humbi, i cili ruan sulmin më të mirë. Në 14 brenda ai shënoi 33 gola. Widad Casablanca Mbi 1.5 dhe - 1 -.

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** Kordengir - Olafsvik: (Islanda | 1. Zbeh) Mbi 3.5

** Në (Brazil | Copa do Brasil) Atletico Paranaense, Atletico Mineiro dhe Sao Paulo fitojnë.

** Në Argjentinë Independiente dhe River Plate fitojnë.

** Në MLS Los Angeles FC fiton.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

 Views: 8312
- 5974 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
28 / 07 / 21   CFR Cluj - Lincoln Red Imps
Galatasaray - PSV
Djemtë e Rinj - Slovan Bratislava
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.40
Stoiximan
28 / 07 / 21   Ludogorets - Mura
Crvena Zvezda - Kairat
Sparta Pragë - Vjenë e Shpejtë
  1
1
1
  4.00
Pamestoixima.gr
28 / 07 / 21   Haugesund - Strømsgodset
Lillestrøm - Sarpsborg 08
Çuditshëm - Sandefjord
  Haugesund (Mbi 1.5)
Lillestrøm (Mbi 1.5)
E çuditshme (Mbi 1.5)
  6.77
Novibet
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  100.71
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.