elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Shtëpia dhe goli i lehtë

19: 00 ** Nizhny Novgorod - PFC Sochi: Mysafiri fitoi për Europa League League në ndeshjen e parë zyrtare me (3-0) Keshla. Në 2 miqësoret e fundit me fitore të jashtme në Rubin Kazan dhe Khimki me treshet përkatëse. Humbjet në 3 miqësoret e fundit për Nizhny Novgorod. PFC Sochi Mbi 1.5 dhe - 2 -.

20: 00 ** Ostersunds - Halmstad: Halmstad nuk e justifikon besimin me 6 barazime, 1 fitore në 7 të fundit, por një klikim më të mirë se Ostersunds, i cili humbi në 7 nga 8 të fundit të ligës. Statistika

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

** Erebro - AIK: Nga 5 humbje radhazi vjen Erebro me vendin e fundit të vet me (6-23) gola. Nga 2 fitore psikologjike në shtëpi vjen AIK me një imazh të ekuilibruar siç thuhet nga 2 humbjet në 9 ndeshjet e fundit. ΑΪΚ Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** Warburg - Gothenburg: Nga 10 seri G / G vjen Warbberg me 8 Mbi 2.5 në to. Në shtëpi dhe 5 G / G me 4 Over 2.5 me mbrojtjen e dytë më të dobët në kampionat. Të pamposhtur në 5 përveç Gothenburgut. Mbi 2.5. Statistika

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

** Norbi - Vasteras SK: Imazh vazhdimisht i mirë nga Norby me 6 fitore, 1 barazim, 1 humbje në 8 ndeshjet e fundit me zero në mbrojtje në 3 më të fundit. Ai nuk ka shënuar në 3 ndeshjet e fundit, duke mbetur pa fitore në 5 ndeshjet e fundit. Norbi Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

Ora 00:00 ** Juventud - Sapecoense: Dobësitë e Sapecoense janë mbresëlënëse pasi në 12 kthesat e para nuk arriti të fitonte me (11-23) gola. Juventus ka arritur të dalë mirë në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi me 3 fitore dhe 1 barazim me mbrojtjen e tij duke pësuar vetëm 1 gol. - 1 -. Statistika

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

01: 15 ** Jorge Wilstermann - Lulëzim: (Bolivia) Në 2 të fundit brenda 8 golave ​​shënoi Jorge Wilsterman. (1-8) golat në 4 dalje ose Lulëzimi me numër të barabartë humbjesh. Jorge Wilstermann Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

02: 00 ** 12 tetor - Olympia Asuncion: (Paraguai) Nuk humbet lehtë, por 12 tetori nuk fiton aspak, pasi në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi ka arritur vetëm 1 fitore. Gol i thjeshtë për Olympia Asuncion me një nga sulmet më të mira. Olympia Asuncion Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Cuiaba - Korintasve: 0-0, 1-1. Statistika

02: 15 ** Argentinos Juniors - Newell's: Deri në dhjetë ditët e majit kur kampionati kishte një imazh më të mirë sesa Argentinos Juniors. - 1 -. Statistika

03: 30 ** Oriente Petrolero - Aurora: (Bolivi) Shtëpia dhe goli i lehtë i Oriente Petrolero i japin fatin e parë asit. Oriente Petrolero Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

04: 00 ** Cruz Azul - Masatlan: Cruz Azul vazhdimisht imazh i mirë në vazhdime që nga maji me 5 fitore dhe 2 barazime në 7 ndeshjet e fundit. Masatlan është nën mesataren. Cruz Azul Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

04: 05 ** Deportivo Pereira - Allianz Petrolera: (Kolumbi) Imazhi larg vendos në favor të Deportivo Pereira. - 1 -. Statistika

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

 Views: 5174
- 6769 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
26 / 07 / 21   Nizhny Novgorod - Soçi
Örebro - AIK
Norrby - SK Västerås
  2
2
1
  6.45
Pamestoixima.gr
26 / 07 / 21   12 tetor - Olimpia Asuncion
Oriente Petrolero - Aurora
Cruz Azul - Mazatlán
  Olimpia Asuncion (Mbi 1.5)
Oriente Petrolero (Mbi 1.5)
Cruz Azul (Mbi 1.5)
  4.73
Novibet
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  28.78
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.