elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

New York City shënoi në të 13 ndeshjet

11: 00 ** Yatai - Dalian Pro: (Kina) Γιατάι Mbi 1.5 dhe - 1 -.

13: 00 ** Ulsan Horang - Suwon City FC: (Koreja e Jugut | K League 1) Ulsan Horang Mbi 1.5 dhe - 1 -.

13: 30 ** Porti i Shangait - Tigri Tianjin Xinmen: (Kina) Porti i Shangait Mbi 1.5 dhe - 1 -.

14: 30 ** Nuremberg - Aue: Nuremberg është një imazh i shkëlqyeshëm në ndeshjet miqësore. Nuremberg Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

16: 30 ** Mariehamn - Inter Turku: Deshtë deformuese, por Inter Turku është superior në çdo mënyrë. Në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi, Mariehamn nuk arriti të shënojë, pasi ata nuk shënuan në 7 nga 9 ndeshjet e fundit të kampionatit. Ndër turk Mbi 1.5 dhe - 2 -.

17: 00 ** Atletico Mineiro - Bahia: Nga 2 fitore jashtë vjen Atletico Mineiro me një rekord prej 5 fitoreve radhazi, prapa kampionit Palmeiras në renditje. Humbje në 2 të fundit, pa shënuar për Bahia, i cili në 6 të fundit numëron 4 humbje dhe 2 barazime. Atletico Mineiro Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Kopenhagë - Silkeborg: Në 2 të fundit zyrtarisht Kopenhaga shënoi 6 gola kundër Zhodino dhe Aalborg. Do të kapë mesataren. Kopenhagën Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Në Republikën Czecheke fitoni Victoria Plzen dhe Slavia Prague.

Në Skoci Kupa e Ligës Shën Mirren dhe Zemrat fitojnë.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

18:00 ** Smorgon - Isloch Minsk: (Bjellorusi) Nga 5 G / G vjen Smorgon i cili numëron 6 Mbi 2.5 në 7 garat e fundit. G / G në 5 nga 6 më të fundit dhe 5 nga 6 të fundit përveç. G / G & Mbi 2.5

** Varnamo - Vassaloud: Varnamo mban nivele të larta me vetëm 2 humbje në 10 ndeshjet e fundit. Nga 3 humbje vjen Vassaloud me një numër të barabartë të tresheve me 5 humbje në 6 të fundit përveç me 16 gola pasiv. Βαρνάμο Mbi 1.5 dhe - 1 -.

18: 30 ** Hamarby - Norrkπινping: Hamarbi vendos ngrënien me 7 G / G në 8 ndeshjet e fundit të kampionatit. G / G në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi me sulmin e saj në 6 shtëpi për të shënuar 14 gola. G / G & Mbi 2.5

** Κουόπιο - Ίλβες: Kuopio po zhvillon një seri fitimtare me 6 fitore me vetëm 1 gol pasiv. Ilves pa ekuilibra me një gol të vështirë. Kupa Mbi 1.5 dhe - 1 -.

19: 55 ** Rijeka - Istria: (Kroaci) Rijeka Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

20: 00 ** Klubi Atletico Palmaflor - Guabira: (Bolivi) 4/4 fiton në Club Atletico Palmaflor i cili shënoi 21 gola, kundër Guambira i cili shënoi 13 gola në 10 ndeshje. Klubi Atletico Palmaflor Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** CSKA Moskë - Ufa: CSKA Moskë Mbi 1.5 dhe - 1 -.

20: 45 ** BATE Borisov - Dinamo Brest: Në pikën prapa majës, por me 2 ndeshje më pak BATE Borisov. 35 golat që ai shënoi në 16 ndeshje është sulmi më i mirë në kampionat. Vetëm 2 fitore në 12 Dinamo Brest të fundit. BATE Borisov Mbi 1.5 dhe - 1 -.

22: 00 ** Flamengo - Sao Paulo: Flamengo vjen nga 2 fitore me 7 asete të golave. Pa një fitore në 9 ndeshjet e para, Sao Paulo përpiqet i fundit. - 1 -.

** Independiente del Valle - Orense: (Ekuador) Më pak se 2 gola të shënuar në 5 nga 6 ndeshjet e fundit në shtëpi. - 1 -.

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Palestinë - Sant. Endacakë: (Kili) Me 9 humbje dhe 1 barazim në 10 ndeshje, Sant. Endacakë me (4-16) gola. - 1 -.

** Independiente Petrolero - Royal Paris: (Bolivi) Gol i lehtë (11) në 5 të fundit brenda Independiente Petrolero. Me 9 Mbi 2.5 në 10 ndeshje, Royal Paris. Petroleum i Pavarur Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

00: 00 ** Nacional Montevideo - Vila Espanyola: (Uruguaj) Dallime të mëdha midis dy ekipeve. Montevideo Kombëtare Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** River Plate - Union Santa Fe: River Plate shënoi 26 gola, Union Santa Fe shënoi 13 gola në 14 ndeshjet e fundit. Në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi, River Plate ka shënuar 9 gola. Plate Lumi Mbi 1.5 dhe - 1 -.

00: 15 ** Santos - Atletico Goianense: Imazhi vizitues i ekipeve vendos në favor të vendasve. Me 4 fitore, 2 barazime me (9-2) gola, Santos në 6 brenda. Santos Mbi 1.5 dhe - 1 -.

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

01: 00 ** Anglia e Re - Montreal: Sulmi më i mirë i MLS në New England në 15 ndeshje. Vjen nga 2 fitore jashtë, pasi ka arritur 5 fitore në 6 shtëpi. Vështirësitë për Montrealin jashtë shtëpisë. Anglia e Re Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

** Qyteti i Nju Jorkut - Orlando: Shënuar në të gjitha 13 ndeshjet e dhëna nga New York City. Në 6 brenda ai shënoi 12 gola. Gol i lehtë dhe Orlando që vjen nga rezultate të larta me seri 5 G / G. Qyteti i Nju Jorkut Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

** Atletico Junior - Envigado: (Kolumbi) (11-5 dhe (3-11) golat e ekipeve në 6 të fundit që dhanë brenda dhe jashtë. Atletico Junior Mbi 1.5 dhe - 1 -.

02: 30 ** Hawaii - GE Brazil: Në formën më të mirë me 5 fitore dhe 2 barazime, Avai. GE Brazil vetëm 2 fitore në 13 ndeshje. - 1 -.

03: 00: Barcelona Guayaquil - Manda: (Ekuador) Barcelona Guayaquil Mbi 1.5 dhe - 1 -.

03: 05 ** Monterrey - Puebla: Monterrey Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

Në kolonë i veçantë zgjedhjet e mia në (Vota e Zgjedhjeve të Shumëfishta)

 Views: 6769
- 6410 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
25 / 07 / 21   Nuremberg - Aue
Kopenhagë - Silkeborg
Viktoria Plzen - Mladá Boleslav
  Nuremberg (Mbi 1.5)
Kopenhagë (Mbi 1.5)
Viktoria Plzen (Mbi 1.5)
  4.30
Novibet
25 / 07 / 21   Hammarby - Norrköping
Independente Petrolero - Royal Pari
Anglia e Re - Montreal
  G / G & Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.60
Pamestoixima.gr
25 / 07 / 21   River Plate - Union Santa Fe
Qyteti i Nju Jorkut - Orlando
Junior - Envigado
  River Plate (Mbi 1.5)
New York City (Mbi 1.5)
Junior (Mbi 1.5)
  5.00
Novibet
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  88.58
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.