elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Për gëzimin e lojës.

~ Shumë kampionate tani janë përfshirë në program. Shumë herët për të bërë vlerësime dhe llogaritjet mbi grupet dhe kthimet.

 Views: 4511
- 6036 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
23 / 07 / 21   Rukh Brest - FC Minsk
Sturm Graz - Salzburg
Shën Liege - Genk
  Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
Mbi 2.5
  5.00
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.