elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Tregu i rrezikut _____ (CASH ... 4.80)

16: 00 ** Astana - Marsi: Astana është me përvojë në Evropë, por nuk ka asnjë lidhje me ekipin e së kaluarës së afërt.

Në kampionat edhe më të fundit me imazh nën mesataren që ka vetëm 2 fitore në 7 ndeshjet e fundit, pasuar nga 1 fitore në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi. Përveç faktit që ai ka lodra në këmbë që janë në një periudhë normale, por edhe një deformim që duhet të vlerësohet në përputhje me rrethanat.

Aris me ekipin e montuar të vitit të kaluar me ndryshimin e vetëm në këtë ndeshje në formacionin fillestar është (Dennis), një portier i rregullt me ​​kontakt të mirë me topin në këmbë, nga ajo që tregoi në dy ndeshjet që përdori, krejt e kundërta me Cuesta që nuk mundet as me topin në këmbë, as me topin në duar.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Një zgjidhje që mund të vijë nga stoli në varësi të shkallës së gatishmërisë është Hajirovic, një lojtar me paraqitje të mira, trajnim të mirë teknik, me tiparin kryesor të këmbës së tij të majtë të fortë. Nga atje e tutje, skuadra e vitit të kaluar me një armë në mesfushë me Bertoglio, Gama, Mancini dhe Mateo në gjendje të shkëlqyeshme mund të vendosë në favor të Aris.

Në 2 ndeshjet e fundit me Lokomotiv Moscow, dhe Olympiakos deri në 37, Aris tregoi se është në gjendje të mirë me freski në lojë në një shkallë shumë të fortë, duke treguar se përgatitja ishte e synuar sa për ndeshjet e para në Evropë.

Buk fillimisht doli me një shans 2.00 në Astana dhe afër 4.00 në Mars, sot ai sheh edhe më shumë vështirësi në asin e Astana me 2.50 duke e sfiduar edhe më shumë.

Merrni një rrezik në Mars, duke marrë përgjegjësi me 3.25 që keni shanset e veta të mira. - 2 -.

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

Në pjesën tjetër të saj Europa League League ne mbajmë sa vijon:

Kombinuar një treshe në 1 & Mbi 2.5 mbi nikoqirët në çiftet Sochi - Kesla, Kopenhagë - Torpedo Zondino dhe Basel - Partizan Tirana.

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Do të mbajmë edhe dyshen në Velez Mostar - AEK, Over 2.5 në Apollon Limassol - Zilina dhe në Shakhtar Soligorsk - Fola Es do të mbajmë Shakhtar Soligorsk (Mbi 1.5).

Unë gjithashtu u jap fat të mirë fitoreve të Slask Wroclaw, Dundalk, Bodo Glimt dhe Rosenborg.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

 Views: 6036
- 6289 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
22 / 07 / 21   Astana - Aris   2   3.25
Stoiximan
22 / 07 / 21   Soçi - Keshla
FC Kopenhagë - Zhodino
Bazel - Partizani
  1 & Mbi 2.5
1 & Mbi 2.5
1 & Mbi 2.5
  4.80
Pamestoixima.gr
22 / 07 / 21   Velez - AEK
Apollon Limassol - Zilina
Shakhter Soligorsk - Fola
  2
Mbi 2.5
Shakhter Soligorsk (Mbi 1.5)
  5.00
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  78.24
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.