elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

dy (2) Fondet (5.45 & 5.00) me 8 / 9 pikat dhe (3) Bombat (5.00, 4.25 & 3.90) nga Guru L ___ Fondi (8.04) nga Alogomuri

Guru L

Kualifikimet e Ligës së Kampionëve

** Në kualifikimet e tij Champions Ligë: Malm - - HJK Helsinki është më e vështirë sesa përshkruhet nga çmimet.

Në Mura - Ludogorets, Ludogorets ishte i pari që fitoi me 2 fitore ndaj Shakhtyor Soligorsk.

Në Slovan Bratislava - Young Boys mund të krijojmë një rast me gola ku të dy janë me fat të shënojnë duke verifikuar G / G & Mbi 2.5

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Favorit i qartë në Legia Varshavë - Flora Tallinn, skuadra polake me të cilën 1 & Mbi 2.5 të ketë shanse të mira.

Në PSV Eindhoven - Galatasaray zgjedhja e parë Mbi 2.5

Dhe së fundmi në Olympiakos - Neftsi Baku, Olympiakos fiton me të 1 & Mbi 2.5

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

Në pjesën tjetër të programit

17:00 ** Levanger - Skate: (Norvegji | 2. Divizioni) Vetëm 2 gola në 6 të fundit u pranuan nga Skate me 5 fitore dhe 1 humbje. Levanger ka pësuar 17 gola në 7 ndeshjet e fundit. Patina Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

19: 00 ** Stromen - Fredrikstad: 3 fitoret radhazi të Fredrikstad e sjellin atë 2 pikë larg majës. Stromen ka vetëm 2 fitore në 12 ndeshje me larg sulmin më të keq në kampionat. Fredrikstad Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** Raufos - Sogndal: Sogdal është në gjendje më të mirë me 2 fitore me vetëm 2 humbje në 9 largimet e fundit. Me 1 fitore në 4 Raufos më të fundit që nuk arritën 2 fitore radhazi në 12 ndeshjet e para. Sogndal Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

** Ranheim - Jerv: Nga 2 fitore të mëdha në rezultat vjen Ranheim me të pamposhtur në 4 më të fundit. Yerv është gjithashtu i fortë me 2 barazimet e fundit që kthejnë qoshet. Ranheim Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

20: 00 ** Kongswinger - Alta: (Norvegji | 2. Divizioni) Me 6 fitore dhe 1 humbje, Kongswinger me gjithsej gola (23-10). Me 4 fitore, 3 barazime me gjithsej gola (12-7). Diferenca në totalin e golave ​​jep epërsi në shtëpi. Kongswinger Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** Stromsgodset - Çuditshëm: Nga 6 Mbi 2.5 vjen Od. Stromsgodset ka shënuar 13 gola në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi. Mbi 2.5. Statistika

** Stabaek - Lillestrom: Lillestrom është qartë më e lartë se kundërshtari i saj, por nuk është bindëse jashtë me 1 fitore në 5 dalje. Stabaek ka pësuar të paktën 2 gola për ndeshje në 8 ndeshjet e fundit. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

03: 00 ** Çikago - Uashington: Nga 4 Mbi 2.5 vjen Çikago. Nga 3 G / G & Over 2.5 vjen Uashingtoni. Mbi 2.5. Statistika

03: 30 ** Kansas - San Jose: Në çdo mënyrë, Kansas shkëlqen, duke ardhur nga 3 fitore, duke numëruar 6 fitore në 8 të fundit të kampionatit, me gjithashtu numra të shkëlqyeshëm në 6 të fundit brenda me 5 fitore, 1 barazim me (14-6) gola. Nga 6 humbje 3 barazime vjen San Jose. Kanzas Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

05: 00 ** Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake: 5/5 Mbi 2.5 Los Real Salt Lake larg. Los Angeles Galaxy me 5 G / G & Mbi 2.5 në 6 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5. Statistika

05: 30 ** Portland - Los Angeles FC: 3 fitoret radhazi të Los Angeles FC janë vazhdimisht në kërkim. Portland me 1 fitore në 4 më të fundit. Los Angeles FC Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

18: 30 ** Giaro - Musa Pori: Musa Pori është i pamposhtur në 9 ndeshjet e fundit. Giaro nuk ka fituar në 3 ndeshjet e fundit në shtëpi. - 2 -.Statistika

** Fillimi - Stirndals / Blink: Forma e mirë e fundit për Stirndals / Blink me 3 fitore 1 barazim 1 humbje. Me 3 humbje dhe 1 barazim në 4 të fundit në shtëpi, Start. Vetëm një pikë i ndan të dy ekipet në renditje. - 2 -.Statistika

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

Bombat

MuSa - 2 (4.75) Pamestoixima.gr
Stjørdals -Blink - 2 (5.00) Bet365

 Views: 6283
- 5789 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
21 / 07 / 21   Mura - Ludogorets
Olympiacos - Neftçi
Legia - Flora
  2
1 & Mbi 2.5
Legia (Mbi 1.5)
  4.73
Stoiximan
21 / 07 / 21   Slovan Bratislava - Djem të Rinj
PSV Eindhoven - Galatasaray
  G / G & Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
  4.52
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  21.40
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.