elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

** Në kualifikuesit e tij Champions League Favoritët e parë janë favoritë me Sherif Tiraspol, Cluj, Ferencvaros dhe Dinamo Zagreb. Në Rapid Vienna - Sparta Prague G / G luan me raste të mira me skuadra të afta për të shënuar, diçka që mund të ndodhë në Celtic - Midland. Më në fund, në Lincoln Red Aims - favorit i drejtë i Cluj Mbi 2.5.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

** Në kualifikuesit e tij Evropë Konferencë Ligë ne mbajmë mbi 2.5 në Folgore - Hibernians.

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

Në pjesën tjetër të programit

19: 45 ** Esteghlal Teheran - Naft Masjed Soleiman: (Iran) Esteghlal Tehran po kalon një kohë të mirë me 5 fitore dhe 1 barazim në 6 ndeshjet e fundit. Pak gjëra nga ana tjetër, Naft Masjed Soleiman vjen nga 3 humbje me një rekord prej 4 humbjeve dhe 1 barazimi në 5 të fundit të ligës. - 1 -.

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** Guarani - Korea e shampanjës: 4 fitoret radhazi të Guarani me (10-2) gola e sjellin atë 4 pikë prapa majës me vetëm 2 humbje në 12 ndeshje. Sampaio Korea është e parashikueshme me problemin e 2 humbjeve, 1 barazim në 3 imazhet më të fundit dhe imazhin nën mesataren jashtë shtëpisë. - 1 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

 Views: 5792
- 4268 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
20 / 07 / 21   Alashkert - Sherif Tiraspol
D. Zagreb - Omonia
Ferencvaros - giralgiris
  2
1
1
  4.21
Pamestoixima.gr
20 / 07 / 21   Lincoln Red Imps - CFR Cluj
Vjenë e Shpejtë - Sparta Pragë
Celtic - Midtjylland
  Mbi 2.5
G / G
G / G
  4.76
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  20.83
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.