elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Një nga vendet më të mira

18: 30 ** Inter Turku - HIFK Helsinki: Pavarësisht hedhjes së kthesave në ato edhe më të fundit, duke lënë mënjanë 5 fitore me gola të lehtë, prania e përgjithshme e Inter Turku është e mirë. Një nga vendet më të mira të Inter Turku me një rekord prej 5 fitoreve dhe 1 barazimit me (11-3) gola. HIFK Helsinki po e lufton atë jashtë shtëpisë, por në kohën e keqe në 4 të fundit ku nuk fiton dhe nuk shënon. - 1 -. Statistika

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

20: 00 ** Halmstad - Warburg: Nga 2 fitore dy kundërshtarët në 10 ndeshjet e para të kampionatit. Në diametër, ata lëvizin me Halmstad duke numëruar 8/10 Nën 2.5, dhe Warburg duke numëruar 8/10 Mbi 2.5 që vijnë nga seritë 9 G / G. Statistika

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

** Jurgarden - Sirius: Sirius ka pësuar 12 gola në 4 udhëtimet e tij të fundit. Pesë pikë prapa majës është Jurgarden me 2 ndeshje më pak. 1 dhe Mbi 2.5. Statistika

21: 00 ** Kilmes - Belgrano: Me 3 fitore në 4 ndeshjet më të fundit dhe të pamposhtur për Kilmes, i cili ka sulmin më të mirë në shtëpi duke arritur të paktën 7 gola në ndeshje në 2 nga 5 ndeshjet e fundit në shtëpi. Shpërthimi i Belgrano me 6 fitore u ndal me një humbje në shtëpi (3-0) në ndeshjen e fundit. - 1 -. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

21:15 ** Cesar Vallejo - Cusco: (Peru) Superioriteti neto me mbylljen e detyrimeve të ndeshjes në dhjetë ditët e treta të majit për Cesar Vallejo i cili kishte vetëm 1 humbje në 9 të fundit, kundër Cusco i cili kishte vetëm 1 fitore në të njëjtën gjë. Cesar Vallejo Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

22: 15 ** Lakenir Reykjavik - Stiarnan: (Islandë | vrvaldeild) Nga 6 G / G vjen Stirnan me 4 Mbi 2.5 në 6 të përmendura më lart. (12-7) gola për Lakenir Reykjavik në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi. Mbi 2.5. Statistika

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

 Views: 4269
- 5809 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
19 / 07 / 21   Inter Turku - HIFK Helsinki
Quilmes - Belgrano
  1
1
  4.80
Pamestoixima.gr
19 / 07 / 21   Djurgården - Sirius
Leiknir Reykjavík - Stjarnan
César Vallejo - Kusko
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
César Vallejo (Mbi 1.5)
  4.75
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  23.55
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.