elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Guru L

Ai do të përballet me Italinë

19: 00 ** Ukrainë - Austri: (Bukuresht) Në Serie - B kufizon shanset e një barazimi me ekipet që kalojnë më poshtë në rast se ndajnë një pikë. Vetëm i dyti i grupit do të përballet me Italinë në Londër në fazën "16". Në 2 ndeshjet e para, Ukraina tregoi më shumë intensitet dhe në përgjithësi tregoi rezultate më të mira. Ai mori një fitore më të qartë se finalen (2-1) nga Maqedonia Veriore, ndërsa e luftoi atë kundër Hollandës, duke ditur humbjen në minutat e fundit. Austria e mposhti Maqedoninë Veriore relativisht fort dhe humbi me dorë nga Hollanda. Në rrethana normale unë do t'i jepja fatin e parë Ukrainës. Neutral G / G mbulon rastin e ndarjes. G/G

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

** Maqedonia Veriore - Hollandë: (Amsterdam) Humbje me 5 gola pasivë për Maqedoninë e Veriut në 2 ndeshjet e para me një numër të barabartë të G / G & Over 2.5. Fiton me 5 gola aset nga ana tjetër Hollanda që në ndeshjen e parë me Ukrainën kishte një ritëm të mirë, ndërsa në ndeshjen me Austrinë disponimi i saj luhatet në nivele të ulëta. 2 & Mbi 2.5

22: 00 ** Rusi - Danimarkë: (Kopenhagë) Danimarka mbeti në imazhin e shkëlqyeshëm të pjesës së parë kundër Belgjikës, ku me hyrjen e Kevin De Bruyne, skena ndryshoi në mënyrë drastike pasi ai ishte vendimtar në shënimin e 2 golave ​​të shënuar nga Belgjika. Rusia është një ekip i keq, pa cilësi, pa talent. Fitorja ndaj Finlandës thjesht i jep shpresë shpresës. Superiore në çdo mënyrë Danimarka është një favorit i drejtë i ndeshjes. Danimarkë Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -.

** Finlandë - Belgjikë: (Shën Petersburg) Dyshja e madhe me një fitore ndaj Danimarkës i jep qetësi dhe së pari Belgjikës, e cila shkon për 3 me 3 kundër Finlandës së dobët që qëndron gjallë nga konjuktura (0-1) ndaj Danimarkës. Humori i lojtarëve belgë vendos. Belgjikë Mbi 1.5 dhe - 2 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Lojë Euro: 100.000 € në total çmimi i garantuar! Kushtet dhe rregullat | +21

Në pjesën tjetër të programit

17: 30 ** Liepaja - Daugavpils: (Letoni) Nga 3 fitore vjen Liepaja me 10 asete të golave, me 2 fitoret e fundit jashtë shtëpisë. Nga 2 humbje 1 barazim vjen Daugavpils me 2 fitore në 8 ndeshje me një gol të vështirë në pjesën sulmuese. - 1 -. Statistika

20: 00 ** Sundsvall - Vasteras SK: Sundsvall shënoi 10 gola në 5 ndeshje në shtëpi. Vlen të përmendet se ai shënoi në 9 nga 10 ndeshjet e para të kampionatit duke pasur në 2η sulm më të mirë. Vasteras SK shënoi në 3 ndeshjet e fundit jashtë. Mbi 2.5. Statistika

Novibet: "Evropiani nuk është i mundur pa grekë. (21+) »

21:45 ** Drogheda - Dundalk: Drogheda po lëviz me një ritëm mbi 2.5 në 4 ndeshjet e fundit me një rekord prej 6 mbi 2.5 në 7 ndeshjet e fundit. G / G për Dundalk në 5 nga 6 ndeshjet e fundit në kampionat. (10-7) dhe (10-9) golat e dy skuadrave në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi jashtë. Mbi 2.5. Statistika

** St. Patrick's - Finn Harps: Tri pikë prapa majës, St. Patrick vjen nga 2 fitues me një rekord prej 3 humbjeve në 16 ndeshje. Nga ana tjetër, 2 fitoret e vetme në 12 ndeshjet e fundit të Finn Harps janë problematike, me mbrojtjen e saj të pësuar gola pa ndërprerje në 10 ndeshjet e fundit. Shën Patriku Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Bohemians - Shamrock Rovers: Bohemians kanë shënuar 17 gola në 4 ndeshjet e tyre të fundit në shtëpi, pasi kishin një periudhë të mirë që nga fillimi i majit me 5 fitore, 2 barazime dhe 1 humbje në fund të 8 ndeshjeve të fundit. Sulmin më të mirë jashtë fushe e mban Shamrock Rovers me 14 gola në 8 dalje. G/G. Statistika

** Longford - Uotford: Mbrojtjet më të këqija në kampionat me 29 dhe 35 gola pasivë në 16 ndeshje. Statistika

00: 00 ** Uruguaj - Kili: Uruguaj pa fitore dhe pa gol në 4 ndeshjet e fundit. Kili është i pamposhtur në 5 ndeshjet e fundit.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

02: 00 ** Atletico Mineiro - Sapecoense: Atletico Mineiro fiton në 3 të fundit, pa ndonjë fitore në 4 xhiro të para, Sapecoense. Atletico Mineiro Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** Argjentina - Paraguai: Më 3 korrik 2019, humbja e fundit e Argjentinës, e cila tani ka një rekord të pamposhtur prej 15 ndeshjeve. Paraguai me 2 fitore në 8 ndeshjet e fundit. Argjentinë Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Çdo ditë dhe një ofertë speciale për Evropianin! Kushtet dhe rregullat | +21

 Views: 7832
- 7086 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
21 / 06 / 21   Finlandë - Belgjikë
Rusi - Danimarkë
Argjentina - Paraguai
  Belgjikë (Mbi 1.5)
Danimarka (Mbi 1.5)
Argjentina (Mbi 1.5)
  4.90
Pamestoixima.gr
21 / 06 / 21   Maqedonia e Veriut - Hollandë
Drogheda - Dundalk
St. Patricks - Harps fin
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
1
  4.60
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  23.80
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.