elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Guru L

Në zakonet e Squadra Azzurra.

19:00 ** Itali - Uells: (Romë) Italia vazhdon me të dhënat e saj me 2 fitore me një numër të barabartë të tresheve në turne. Ai tani vjen nga 10 fitore pa pësuar gol, me një rekord prej 24 fitoreve dhe 5 barazimeve me (80-7) gola në 29 ndeshjet e fundit. Nga ana tjetër, Uellsi mbizotëroi në mënyrë të drejtë (0-2) ndaj Turqisë, duke pasur tani 4 pikë në grup. Mbi zakonet e Squadra Azzurra. Itali Mbi 1.5, në total Mbi 2.5, për të shënuar Imobile. - 1 -.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

19:00 ** Zvicër - Turqi: (Baku) Me dobësi të forta, Turqia, në rrethana dhe kundër Uellsit, ku zhgënjeu me praninë e saj. Zvicra tregoi rezultate të mira në ndeshjen e parë kundër Uellsit, ndërsa në ndeshjen e dytë ka vështirësi objektive ndaj Italisë. Zvicër Mbi 1.5, në total Mbi 2.5, por Empolo shënon. - 1 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Lojë Euro: 100.000 € në total çmimi i garantuar! Kushtet dhe rregullat | +21

Në pjesën tjetër të programit

16: 00 ** Hartlepool - Torquay: Në ndeshjen e rregullt të kohës shtesë (4-2), Torquay arriti dhe iu imponua Notch County, i cili numëron 2 barazime në 2 ndeshjet e fundit. Nga ana tjetër fiton në 5 ndeshjet e fundit për Hartlepool, me sulmin e tij duke shënuar të paktën 5 gola për ndeshje në 3 nga 2 ndeshjet e fundit. - 1 -. Statistika

** Trelleborg - Falkenberg: Nga 2 fitore vjen Treleborg me një rekord prej vetëm 2 humbjeve në 10 ndeshje. Me 6 humbje nga ana tjetër, Falkenberg në të njëjtat 10 ndeshje me mbrojtjen e tij duke pësuar gola në 8 ndeshjet e fundit. Treleborg Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

Novibet: "Evropiani nuk është i mundur pa grekë. (21+) »

17: 00 ** Palmeiras - America Mineiro: Fillim i keq me 3 humbje 1 barazim për America Mineiro madje pa shënuar. Palmeiras del nga 2 fitore dhe 1 barazim, duke lënë anash humbjen e premierës. Palmeiras Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

18: 30 ** Mikelin - Yipo: (Finlandë | Ykkönen) Fiton në 2 ndeshjet e fundit në ligë për Mikelin. Guipo shënoi vetëm 4 gola në 7 ndeshje në kampionat. Mikelin Mbi 1.5, dhe - 1 - . Statistika

19: 00 ** Haugesund - Christianund: Kristiansund po zhvillon një seri fitimtare me 5 fitore. Haugesund me 1 fitore në 5 ndeshje. -  2  -. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Molde - Stampaek: Goli i lehtë i Molde spikat aty ku 21 gola është paraqitja më e mirë e ligës. Vjen nga 2 fitore me 7 asete goli. Më në fund, në 5 ndeshje në shtëpi ai shënoi 12 gola, 2 gola të paktën për ndeshje. Nga 2 humbje me 7 gola pasivë vjen Stabaek. Myk Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** Rosenborg - Sarpsborg: Rosenborg pësoi një humbje të papritur në Stromsgodset në ndeshjen e fundit. Vlen të përmenden 14 golat që ai shënoi në 4 ndeshjet në shtëpi. Sarpsborg me 1 fitore në 6 ndeshje. Rosenborg Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

21: 00 ** Valerenga - Bodo Glimt: Në krye me 6 fitore 1 barazim 1 humbje Bodo Glimt me sulmin e saj për të shënuar 20 gola. Valerenga ha me 7 G / G në 8 ndeshjet e para. Bodo Glimt Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

03: 00 ** Kolumbi - Peru: Kolumbi Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Çdo ditë dhe një ofertë speciale për Evropianin! Kushtet dhe rregullat | +21

 Views: 7086
- 7654 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
20 / 06 / 21   Itali - Uells
Zvicër - Turqi
  Itali (Mbi 1.5)
Mbi 2.5
  3.20
Pamestoixima.gr
20 / 06 / 21   Molde - Stabæk
Rosenborg - Sarpsborg 08
Vålerenga - Bodlim / Glimt
  1 & Mbi 2.5
Rosenborg (Mbi 1.5)
Trup / Glimt (Mbi 1.5)
  5.00
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  16.07
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.