elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Në gjendje të shënojë

16: 00 ** Hungari - Francë: (Budapest) Luftëtari Hungari bëri përshtypje por edhe u dorëzua me 0-1 të Portugalisë në 84 ', duke u ndalur i pamposhtur në 11 ndeshjet e mëparshme. Ai vrapoi, e bëri shumë të vështirë për Portugalinë, duke treguar se vetëm një rast i lehtë nuk do të jetë për asnjë kundërshtar. Franca arriti një fitore të rëndësishme pa arritur një paraqitje të shkëlqyeshme, kundër Gjermanisë së trazuar. Francë Mbi 1.5

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

19: 00 ** Portugalia - Gjermania: (Mynih) Fitorja ndaj Hungarisë sjell qetësi në Portugali, e cila tregoi se është një ekip që ka prapavijë të shkojë shumë lart. Zhgënjimi i Gjermanisë me Lev edhe një herë jashtë vendit dhe kohës, është në një pozitë shumë të vështirë. Loja mund të shkojë kudo me skuadra të afta për të shënuar. G/G

22: 00 ** Spanjë - Poloni: (Sevilla) Një nga zhgënjimet në ndeshjet e para të turneut është Spanja, e cila kishte një problem të fortë kundër suedezëve me barazimin e bardhë. Imazh i dobët dhe Polonia pas ndeshjeve të mëparshme që kanë vetëm 1 fitore në 8 ndeshjet e fundit. 6 G / G dhe 6 Mbi 2.5 në 7 ndeshjet e fundit të Polonisë vlen të përmenden. Spanjë Mbi 1.5, në total Mbi 2.5.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Lojë Euro: 100.000 € në total çmimi i garantuar! Kushtet dhe rregullat | +21

Le të shkojmë në pjesën tjetër të programit

14: 00 ** Bromapoikarna - Erebro Syrianska: (Suedi | Ettan) Mbi 3.5. Statistika

16:00 ** Sandefjord - Viking: 5/5 Mbi 2.5 Sandefjord me 4 G / G të fundit dhe Mbi 2.5. Nga 4 G / G & Over 2.5 vijnë Vikings me rezultatin 6 Over 2.5 në 7 ndeshjet e para me (14-14) gola të përgjithshëm. Mbi 2.5. Statistika

** Amerika e Jugut - River Plate Montevideo: (Uruguaj) Sud America nuk ka shënuar në 3 ndeshjet e fundit. Nga 3 fitore 1 barazim vjen River Plate Montevideo me (11-4) gola. River Plate Montevideo Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

Novibet: "Evropiani nuk është i mundur pa grekë. (21+) »

16: 45 ** Gomel - Isloch Minsk: (Bjellorusi) Në 8 nga 11 ndeshjet e fundit Gomel ka shënuar të paktën 2 gola për ndeshje. Në 5 ndeshje në shtëpi llogariten 4 fitore 1 barazim me (14-2) gola. 5/5 Mbi 2.5 në 5 dalje Isloch Minsk me (11-11) gola. Mbi 2.5. Statistika

17: 00 ** Osterlen - Trollhattan: (Suedi | Ettan) Në Reds, Trollhattan po luan me 5 fitore nga sulmi i saj, duke shënuar të paktën 3 gola për ndeshje (16 gola në total), i pamposhtur në 10 ndeshjet e fundit. Osterlen vetëm 1 fitore në 11 ndeshjet e para. Ai po trokiste Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Kuopio - Honka: Kuopio është superior, duke ardhur nga 2 fitore, me shënimin e sulmit në 6 ndeshjet e fundit. Shtatë pikë prapa Honka në fund të 8 ndeshjeve, numëron 6 humbje 2 fitore. Kupa Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

18: 00 ** Jonseping - GAIS: 13 golat që ai shënoi në 5 ndeshje në shtëpi tregojnë lehtësi në pjesën sulmuese për Jonesping, e cila numëron 3 G / G & Over 2.5 në 4 më të fundit të kampionatit. (8-11) Golat e GAIS në 6 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5. Statistika

18: 45 ** Torpedo Zondino - Sputnik: (Bjellorusi) Sputnik pësoi 29 gola në 12 ndeshje. ME 3 Mbi 2.5 në 4 Torpedo Zondino më të fundit. Mbi 2.5. Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

19:00 ** Belouzand - Paradu: (Algjeri) Belluizdad është vazhdimisht i mirë, që vjen nga 3 fitore 1 barazim me 15 gola në sulm, me vetëm 1 humbje në 10 ndeshjet e fundit. Nga 2 humbje me një numër të barabartë të tre, Paradou vjen me vetëm 2 fitues në 7 daljet e fundit. Belouzand Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** Lumi Boston - Montevideo Kombëtare: (Uruguaj) Me 4 humbje, 1 barazim dhe (6-12) gola, Lumi Boston. Nga ana tjetër, Nacional Montevideo numëron 4 fitore, 1 humbje me (10-5) gola. Montevideo Kombëtare Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Çdo ditë dhe një ofertë speciale për Evropianin! Kushtet dhe rregullat | +21

 Views: 7657
- 8032 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
19 / 06 / 21   Portugalia - Gjermania
Spanjë - Poloni
  G / G
Mbi 2.5
  3.31
Pamestoixima.gr
19 / 06 / 21   Sandefjord - Viking
Gomel - Isloch
Jönköpings - GAIS
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.60
Stoiximan
19 / 06 / 21   KuPS Kuopio - Honka
Belouizdad - Paradou AC
Lumi Boston - Kombëtar (URU)
  KuPS Kuopio (Mbi 1.5)
Belouizdad (Mbi 1.5)
Nacional (URU) (Mbi 1.5)
  5.42
Novibet
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  81.06
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.