elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Guru L

Një favorit i qartë

** Me shumë vështirësi dy ndeshjet e para të euros. Në Suedi - Sllovaki (Shën Petersburg) kemi dy skuadra që vijnë të pamposhtura në 6 ndeshjet e fundit që kanë luajtur. Një jastëk për Sllovakinë, fitorja ndaj Polonisë, një barazim i shkëlqyeshëm nga ana tjetër, Suedia barazoi kundër Spanjës.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

** Kroacia - Republika Çeke (Glasgow) ka një ekip që është në prizë dhe nuk është askush tjetër përveç Kroacisë që kërkon vendet e para në turne. Nga ana tjetër, Republika Çeke pas fitores ndaj Skocisë ndihet më komode dhe se në asnjë humbje nuk do ta lërë atë plotësisht të lumtur.

** Në Angli - Skoci (Londër) favoriteshtë një favorit i qartë me Anglinë që kërkon 2η fitorja në turne dhe e 8-taη fitore radhazi në drejtimin e shenjës pozitive. Skocia mbeti në përpjekje kundër Republikës Çeke. (Hat-trik) Harry Kane, Angli Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Lojë Euro: 100.000 € në total çmimi i garantuar! Kushtet dhe rregullat | +21

Le të shkojmë në pjesën tjetër të programit.

18: 00 ** Slutsk - Soligorsk: (Bjellorusi) Absolut nga Soligorsk me fitoren mbresëlënëse 12/12 me (27-5) fitore, dhe i pari me 6 pikë diferencë nga BATE. Me 2 fitore në 12 ndeshje në kampionat, Slutsk. Soligorsk Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** HJK Helsinki - Kukudhët: Nga 6 fitues vjen HJK Helsinki me një rekord prej 7 fitoreve dhe 1 barazimi në 8 raundet e para të kampionatit. Në shtëpi vetëm 3 nga 8 të përmendura më lart me sulmin e saj për të shënuar 9 gola. Humbjet në 2 më të fundit për Ilves. HJK Helsinki Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

19: 00 ** Stromen - Asane: Në fund të renditjes ata i dërgojnë Stromen 3 humbje 2 barazime me (1-6) gola. Asane vjen nga 4 fitore me (6-1) gola, duke lënë anash humbjen e premierës. Asane Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** Raufos - Yerv: Raufos verifikoi G / G në të gjitha 5 ndeshjet e para. Nga 4 Mbi 2.5 vjen Yerv. (9-10) dhe (9-9) golat e ekipeve në 5 ndeshjet e para. Mbi 3.5 ata shkruan në 2 ndeshjet jashtë fushe të dhëna nga skuadrat. Mbi 2.5. Statistika

Novibet: "Evropiani nuk është i mundur pa grekë. (21+) »

21: 00 ** Fredrikstad - Ham Kam: Sulmet më të mira të kampionatit me 13 dhe 10 gola përkatësisht në 5 ndeshje. 5/5 Mbi 2.5 për Fredrikstad i cili shënon të paktën 2 gola për ndeshje. Mbi 2.5. Statistika

21: 45 ** Bohemianët - Drogheda: Mbi 2.5 në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi Bohemians me sulmin e tyre për të shënuar 14 gola. Me 5 Over 2.5 në 6 Drogheda më të fundit që ruan sulmin më të mirë të kampionatit me 29 gola në 15 ndeshje. Bohemians shënuan në të 15 ndeshjet, Drogheda shënoi në 14 nga 15 ndeshjet. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** Bray - UCD: 9/11 Mbi 2.5 për UCD. Në 5 largime me një numër të barabartë të Mbi 3.5 me (16-7) gola. Mbi 2.5. Statistika

** Wexford FC - Selburn: 2 & Mbi 2.5. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

22: 15 ** Pas shitjes - Vetë: (Islanda | 1. Zbeh) Vrimat mbrojtëse. Mbi 3.5. Statistika

** Grindavik - Grota: (Islanda | 1. Deild) Gridavik vjen me 3 fitore. Pa një fitore në 3 dhe 3 të fundit pa Grota me një mbrojtje të lehtë. Gridavik Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

Ora 23:00 ** Julia - Estudiantes Merida: (Venezuela) Estudiantes Merida ka shënuar 13 gola në 3 ndeshjet e fundit me një numër të barabartë të fitoreve. Nga 2 humbje vjen Julia me 1 fitore në 6 ndeshjet e fundit. Estudiantes Merida Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

00:00 ** Kili - Bolivi: 1 dhe Mbi 2.5. 

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOMBT E MUNDSHME… .ANALIZA

18: 00 ** Inter Turku - Seinayoen JK: Fiton në 2 ndeshje jashtë për Seinayoen JK, me mbrojtjen e saj të pësuar më shumë se 1 gol për ndeshje në vetëm 7 nga 1 ndeshjet e para. Ai ndaloi serinë e fitoreve të Inter Turku me humbjen në Kuopio në ndeshjen e fundit. - 2 -. Statistika

** Shëllirë - GroodE pamposhtur në 4 ndeshjet e fundit me 2 fitore dhe 2 barazime, Grood me sulmin e saj shënon 9 gola. Shëllira vjen nga 1 humbje dhe 1 barazim. Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Çdo ditë dhe një ofertë speciale për Evropianin! Kushtet dhe rregullat | +21

Bombat

Seinajoen JK - 2 (4.45) Pamestoixima.gr
Grorud - 2 (4.50) Bet365
Angli - Skoci - (Hat-trick) Harry Kane (13.00) Stoiximan

 Views: 8031
- 7260 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
18 / 06 / 21   Angli - Skoci
Kili - Bolivi
  1 & Mbi 2.5
1 & Mbi 2.5
  3.80
Pamestoixima.gr
18 / 06 / 21   Slutsk - Shakhtyor Soligorsk
HJK Helsinki - Ilves
Strmenmmen - anesane
  Shakhtyor Soligorsk (Mbi 1.5)
HJK Helsinki (Mbi 1.5)
Lehtë (mbi 1.5)
  4.84
Novibet
18 / 06 / 21   Raufoss - Jerv
Fredrikstad - HamKam
Bohemianët - Drogheda
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.70
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  82.58
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.