elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

** Ukraina - Maqedonia Veriore: (Budapest) Pavarësisht se ishte 2-0 në minutën e 75-të, Ukraina arriti të barazojë kundër Holandës, por nuk mundi të mbajë, me 3-2 për Hollandezët për të bërë pesë minuta para fundit të lojës. Nga ana tjetër, Maqedonia e Veriut luftoi kundër Austrisë në humbjen (3-1) për të ardhur disa minuta para fundit të lojës. Të dy ekipet duhet të kërkojnë fitoren me prirje të hapura. Mbi 2.5

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Lojë Euro: 100.000 € në total çmimi i garantuar! Kushtet dhe rregullat | +21

** Danimarkë - Belgjikë: (Kopenhagë) Humbje e papritur, zhvillim i papritur për Danimarkën në ndeshjen e parë kundër Finlandës me faktorë dhe rrethana të paekuilibruara duke sjellë një grumbull kushtesh të veçanta në çdo aspekt të lojës.

Danimarka është një ekip i fortë dhe kjo tregon, siç tregojnë 3 humbjet e vetme në 29 ndeshjet e fundit.

Belgjika, përkundër fitores 3-0 ndaj Rusisë së keqe, e zhgënjyer me paraqitjen që bëri me Lukakou duke bërë diferencën. Përtej kësaj, në asnjë moment të ndeshjes përveç golave ​​nuk tregoi se kjo skuadër ka lidhje me ekipin e së kaluarës së afërt.

Vendimtare është mungesa e De Bruyne dhe Azar, të cilët me sa duket janë lojtarët kryesorë, lojtarët që bëjnë diferencën së bashku me Cortova dhe Lukaku.

Duke marrë parasysh të gjitha sa më sipër, unë do të kundërshtoj Belgjikën, duke pritur një lojë shtesë të hapur nga të dy palët. G/G & Mbi 2.5. - 1 -.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

** Hollandë - Austri: (Amsterdam) Hollanda kishte një ritëm kundër ukrainasve, ata kërkuan golin në çdo mënyrë gjatë gjithë lojës, ata treguan humor dhe përgjithësisht të kënaqur me imazhin e tyre, edhe nëse e gjetën veten në një pozitë të vështirë me barazimin që pranuan.

Austria, megjithëse me vështirësi, arriti t'i imponohet Maqedonisë Veriore me tre pikët e fitores duke i dhënë asaj ajër, duke ngritur lojën dhe psikologjike. Hollandë Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

Novibet: "Evropiani nuk është i mundur pa grekë. (21+) »

Në pjesën tjetër

20: 00 ** Neman Grodno - Slavia Mozir: (Bjellorusi) Nga 3 Mbi 2.5 vjen Slavia Mozir e cila gjithashtu numëron 3 Mbi 2.5 në 4 ndeshjet e saj të fundit jashtë. Neman Grodno është mbi 2.5 në 3 nga 4 të fundit të kampionatit, me mbrojtjen e tij të pësuar të paktën 2 gola për ndeshje në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi. Të dy ekipet kanë mbrojtje më të keqe. Mbi 2.5

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Zamalek - Aswan: (Egjipt) Sulmi më i mirë i këtij kampionati të Zamalek me 44 gola në 25 ndeshje, me 32 sukses në 14 në shtëpi. Vlen të përmendet 8 G / G e Zamalek në 9 ndeshjet e fundit me 6 Mbi 2.5 në to. Aswan ka pësuar 12 gola në 4 udhëtimet e saj të fundit. Mbi 2.5

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** Rigas Skola - Riga: (Letoni) 28 dhe 38 gola u shënuan nga të dy skuadrat në 13 dhe 14 ndeshjet që luajtën. Nga 15 golat e shënuar në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi jashtë fushe. Mbi 2.5

** Në Copa America, Kolumbia dhe Brazili fitojnë me Mbi 2.5

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Çdo ditë dhe një ofertë speciale për Evropianin! Kushtet dhe rregullat | +21

Bombat

Danimarka - 1 (4.20) Pamestoixima.gr

 Views: 7264
- 7069 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
17 / 06 / 21   Danimarkë - Belgjikë
Hollandë - Austri
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
  3.90
Pamestoixima.gr
17 / 06 / 21   Neman Grodno - Slavia
Zamalek - Aswan
Rīgas FS - Riga
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.60
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  18.66
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.