elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Guru L

Grup futbollistësh atalantë

** Finlandë - Rusi: (Shën Petersburg) Prania e Rusisë në ndeshjen e parë kundër Belgjikës ishte aq zhgënjyese sa të bën të çuditesh. Pa fillim, mes dhe fund me dobësi goditëse që fillojnë nga vija mbrojtëse dhe kompletojnë një grup të keq futbollistësh atalantë. Finlanda mori një dyfish të madh nga Danimarka në ndeshjen e parë, me të gjithë faktorët e paekuilibruar në këtë moment që avokuan në favor të saj. Po flasim për një përplasje të ajsbergëve të futbollit. Selia do të vendosë në favor të Rusisë. - 2 -.

** Turqi - Uells: (Baku) Turqia nuk mund të takohej në ndeshjen e parë kundër Italisë me të gjithë ekipin e vendosur pas qendrës, ishte vetëm çështje kohe. E keqja për Turqinë është se ajo nuk gjeti kushte, përveç një faze në minutat e fundit, në pjesën sulmuese. Uellsi nga ana tjetër Uells i cili është një skuadër që do të ketë mundësinë të kërkojë dy ose tre faza në ndeshje… dhe çfarëdo që të dalë. Unë nuk mund t'i psikografoj ata, mbi to, pa para, pa butona.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Lojë Euro: 100.000 € në total çmimi i garantuar! Kushtet dhe rregullat | +21

** Itali - Zvicër: (Romë) Duke shkruar mostra nga Italia kundër Turqisë me rekordin e saj tani duke shënuar 23 fitore 5 barazime me (77-7) gola në 28 ndeshjet e fundit nga 10 shtatori 2018. Kundër Turqisë bëri një shëtitje me tiparin kryesor të presionit të lartë nga në qendër dhe përpara me ekip të dyfishtë dhe të trefishtë duke vjedhur shumë lehtë topa që përfunduan në kundërsulme (shih golin e tretë).

Turqia, duke pësuar golin e parë, rriti distancat në linja, ku Italia tregoi sa e rrezikshme është kur gjen hapësira boshe me shpejtësi dhe stërvitje të shkëlqyeshme teknike të lojtarëve të saj, një element që do të përfitojë dhe do të sjellë ndryshimin. lojëra.

Spinazzola ishte lojtari më me ndikim në ekipin kombëtar italian, megjithëse me këmbën e kundërt, ai ndërmori shumë sulme, shtypi zonën duke krijuar çarje, dhe ai ishte ai që ndryshoi ekuilibrin në mbrojtjen e kundërshtarit, dhe ritmin e lojës. Gjithmonë e kisha pyetjen, pse e la Juventusin?

Nga ana tjetër, Zvicra la përshtypje shumë të mira, përkundër finale 1-1 me Uellsin me Embolo që ishte lojtari i ndryshimit (në të gjitha fazat). I shpejtë, i fortë, ai e njeh topin, unë do ta vendosja në 2-3 lojtarët që kishin një prani të veçantë në ekipin e tyre në lojërat e para të grupeve.

Më në fund, Zvicra ka 5-6 lojtarë të vijës së parë dhe ndeshja nuk do të jetë e lehtë vetëm për Italinë, me selinë e saj duke dhënë një avantazh shtesë psikologjik. Itali Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Le të shkojmë në pjesën tjetër të programit.

17: 00 ** Anglianese - Prato: (Itali | Seria D) Bilancet kryesore regjistrohen nga Anglianese që vijnë nga 3 fitore, duke patur një rekord prej 7 fitoreve dhe 1 humbjeve në 8 ndeshjet e fundit. Prato është një imazh mediokër me 3 fitore në 10 ndeshjet e fundit. Ai përqafoi Mbi 1.5 dhe - 1 -.

19:00 ** Bodo Glimt - Stromsgodset: Bodo Glimt arriti majën me një rekord prej 5 fitoreve, 1 barazimi dhe 1 humbje. Pas 2 humbjeve dhe 1 barazimi, Stromsgodset arriti të fitonte duke ardhur nga 2 Over 2.5. Bodo Glimt Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

Novibet: "Evropiani nuk është i mundur pa grekë. (21+) »

** Molde - Sarpsborg: Molde pa ritmin e kërkuar (vetëm 2 fitore radhazi) në 7 ndeshje. Golat (17-9) në 7 të përmendura më lart tregojnë lehtësi në sulmin mbrojtës. Me 3 barazime 1 fitore 1 humbje Stromsgodset.

21: 00 ** Fram - Trotur Reykjavik: (Islanda | 1. Deild) Fram shënoi 19 gola në 6 ndeshje me 6/6 fitore. (10-14) gola në të njëjtat 6 ndeshje nga Throttur Reykjavik me 6/6 G / G & Mbi 2.5 nga të cilët 5 Mbi 3.5. Zakonet nuk ndryshojnë. Mbi 3.5

** Keflavik - Kopavoyur: (Islandë | vrvaldeild) Nga 4 Mbi 2.5 vjen Keflavik, nga 6 G / G me 5 Mbi 2.5 vjen Kopavogiur. Mbi 2.5

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Valerenga - Aud: Valerenga vendos ngrënien (G / G) në 6 nga 7 ndeshjet e deritanishme me (13-11) gola që vijnë nga 3 G / G & Mbi 2.5. Od dha dy ndeshje më pak me 1 fitore 2 humbje 2 barazime. Mbi 2.5

21: 15 ** Widad Casablanca - Kemi Zemamra: (Marok) Ra dy skajet e renditjes me Widad Casablanca që mbetet në 1η pozicion që vjen nga 3 fitore dhe i pamposhtur në 9 ndeshjet e fundit me sulmin e tij duke shënuar 41 gola në 21 ndeshje. Pas 5 humbjeve dhe 1 barazimi, Wiedad Kemi Zemamra arriti të fitojë ndeshjen e fundit, duke patur 8 humbje dhe 2 fitore në 10 dalje. Widad Casablanca Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

22: 00 ** Cleopatra qeramike - Al Masri: (Egjipt) Me 10 G / G në 12 garat e fundit, Cleopatra Qeramike. G / G në 6 të fundit përveç Al Masri me (10-10) gola. G / G

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

23: 15 ** Valur Reykjavik - Braindablik: (Islandë | vrvaldeild) 16 golat e Braidablik në 7 ndeshje janë paraqitja më e mirë sulmuese. Valur Reykjavik po del nga 2 të pasuksesshëm. Braindablik Mbi 1.5, G/G & Mbi 2.5

23: 30 ** Itihad Tanger - Raya de Casablanca: (Marok) Itihad Tanger shënon në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi me 5 G / G me (10-10) gola. Raya de Casablanca ka shënuar 10 gola në 5 ndeshjet e fundit jashtë. G/G

03: 00 ** Amerika | USL fitoni Rio Grande dhe Charlotte Independent.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Çdo ditë dhe një ofertë speciale për Evropianin! Kushtet dhe rregullat | +21

 Views: 7068
- 6896 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
16 / 06 / 21   Itali - Zvicër
Wydad Casablanca - Rilindja Zemamra
Vlera - Breidablik
  Itali (Mbi 1.5)
Wydad Casablanca (Mbi 1.5)
Breidablik (Mbi 1.5)
  6.00
Stoiximan
16 / 06 / 21   Bodlim / Glimt - Strømsgodset
Fram - Throttur
Vålerenga - Çuditshëm
  Mbi 2.5
Mbi 3.5
Mbi 2.5
  4.50
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  26.24
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.