elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Guru L

Një nga skuadrat më të mira

** Hungari - Portugali: (Budapest) Një nga skuadrat më të mira në turne është Portugalia me një listë të shkëlqyeshme. Futbollistë të tillë si Bruno Fernandes, Diogo Zota, Kr. Ronaldo, Andre Silva, Z. Felix, do të kenë një rol kryesor. Një ekip shumë i ekuilibruar siç thuhet nga 2 humbjet e vetme në 29 ndeshjet e fundit të dhëna që nga fillimi i shtatorit 2018.

Nga ana tjetër, Hungaria është e fortë me një shenjë pozitive, e pamposhtur në 11 ndeshjet e fundit, të cilat i dha në praninë e saj të mirë. Portugalia është favoritja e drejtë e ndeshjes, me seriozitetin e duhur për të treguar gjendjen e nevojshme. Portugali Mbi 1.5 dhe - 2 - .

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Lojë Euro: 100.000 € në total çmimi i garantuar! Kushtet dhe rregullat | +21

22:00 ** Francë - Gjermani: (Mynih) Të dy ekipet janë të diskutueshme pavarësisht favorizimit të madh të Francës për fitimin e turneut. Shtë e qartë se Franca është skuadra me listën më cilësore në turne, diçka e panegociueshme. Plotësia në të gjitha linjat e saj jep një ajër besimi, por në çdo rast, gjithçka gjykohet nga rezultati.

Nga ana tjetër, Gjermania është një peizazh i errët, por gjithmonë Gjermania. Rezultatet e saj tregojnë paqëndrueshmëri pasi vetëm 6 fitore në 13 ndeshjet e saj të fundit, me Lev që u mor në pyetje për zgjedhjet e tij. Dobësi të forta në pjesën mbrojtëse, por edhe me mundësi cilësore nga qendra dhe përpara. Nuk ka asnjë favorit në Ungjillin e Buke, me të panjohurën mbizotëruese. Të dy ekipet kanë prapavijë për të shënuar. G/G & Mbi 2.5

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Në pjesën tjetër të programit

19: 00 ** Australia - Jordania: 7/7 fitore me (27-2) gola Australia. Në 8 pikë, ndryshimi nga Jordania, i cili po lufton për të hyrë në grup me sekondën më të mirë, është mjaft i vështirë. Australi Mbi 1.5, dhe - 1 - .

19: 30 ** Iran - Irak: Selia e ka fjalën e parë, të lehtë apo të vështirë. - 1 -.

Novibet: "Evropiani nuk është i mundur pa grekë. (21+) »

19: 45 ** Emiratet e Bashkuara Arabe - Vietnami: HAE kryeson me një fitore, duke shënuar 7 gola në 20 ndeshje. Vietnami shënoi 7 gola në të njëjtat 11 ndeshje. Të bashkuar Emiratet Arabe Mbi 1.5 dhe - 1 -.

20: 00 ** Piramidat - Smoha: (Egjipt) Nga 10 G / G vjen sulmi i lehtë për tu mbrojtur Smoucha me 7 Over 2.5 në 8 ndeshjet e fundit. Me 9 G / G në 12 ndeshjet e fundit të kampionatit, Piramidat mbajnë 2η sulmi më i mirë i ligës. G/G & Mbi 2.5

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Sundsvall - GAIS: Indeks i lartë me (14-10) gola regjistrohet nga Sundsvall në fund të 9 ndeshjeve të para. (10-10) gola të GAIS në të njëjtat 9 ndeshje. G/G & Mbi 2.5

21: 00 ** Kinë - Siri: Siria pastroi vendin e parë me 5 pikë diferencë nga Kina. Me një fitore, Kina do të jetë një nga nënkampionët më të mirë në lojë. Golat e Kinës (27-2) në 7 ndeshje kanë interesin e tyre. Kina Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

01: 00 ** Detare - Villa Nova: Fourioza me 3 fitore hyri në Nautico duke shënuar (5-1) gola gjithsej. Villa Nova me 1 fitore dhe 2 barazime. Nautico është favorit i drejtë për fitoren e 4-të radhazi. Detare Mbi 1.5 dhe - 1 -.

03:00 ** Curacao - Panama: Panama është me fat, madje edhe më shumë mos disfata. - 2Χ -.

04:05 ** Kanada - HaitiKanada Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Çdo ditë dhe një ofertë speciale për Evropianin! Kushtet dhe rregullat | +21

 Views: 6896
- 7565 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
15 / 06 / 21   Hungaria - Portugalia
Francë - Gjermani
  Portugalia (mbi 1.5)
G / G & Mbi 2.5
  3.81
Pamestoixima.gr
15 / 06 / 21   Australi - Jordan
Emiratet e Bashkuara Arabe - Vietnami
Kinë - Siri
  Australia (mbi 1.5)
Emiratet e Bashkuara Arabe (mbi 1.5)
Kinë (mbi 1.5)
  5.72
Stoiximan
15 / 06 / 21   Sundsvall - GAIS
Piramidat - Smouha
  G / G & Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.10
Novibet
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  87.38
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.