elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Ai ka një të preferuar

16: 00 ** Skoci - Republika Çeke: (Glasgow) Lojë shumë e ekuilibruar, ashtu siç përshkruan shanset e përcaktuara. Të pamposhtur në 5 ndeshjet e fundit të dhëna nga Skocia me një rekord prej 3 barazimeve 2 fitore me shënimin e sulmit në të 5 ndeshjet. Fitorja për Republikën Çeke ndaj Shqipërisë në ndeshjen e fundit pas 2 humbjeve dhe 1 barazimi. Një rezultat i ulët ka një shans të mirë.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Lojë Euro: 100.000 € në total çmimi i garantuar! Kushtet dhe rregullat | +21

19:00 ** Poloni - Sllovaki: (Shën Petersburg) Polonia ka një favor të drejtë, megjithëse paraqet një pamje mesatare në 7 ndeshjet e fundit që ka dhënë, duke lënë mënjanë një shenjë pozitive me 12 fitore, 2 barazime dhe 2 humbje në 16 ndeshjet e mëparshme. Sllovakia nuk fiton, por nuk humbet lehtë në 6 ndeshjet e fundit me 4 barazime, 1 humbje, 1 fitore. Më në fund, vlen të përmenden 5 Mbi 2.5 të Polonisë në 6 ndeshjet e fundit. Polonia Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Spanjë - Suedi: (Sevilla) Vetëm Ukraina humbi në 24 ndeshjet e fundit nga Spanja me shumë barazime (8) në 17 ndeshjet e fundit. Fiton për Suedinë në 5 ndeshjet e fundit me sulmin e saj për të shënuar në 7 ndeshjet e fundit që dha. Spanja me 3 Mbi 2.5 në 4 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Le të shohim se çfarë kemi në pjesën tjetër të programit

18: 30 ** Kuopio - Inter Turku: Inter Turku filloi në mënyrë mbresëlënëse me 6 fitore dhe 1 humbje në 7 ndeshjet e para me (15-6) gola. Mesatar me 3 fitore 3 humbje 1 barazim Kuopio me (10-8) gola. Inter Turku vjen nga 6 seri Over 2.5. Kuopio shënon në 5 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5

Novibet: "Evropiani nuk është i mundur pa grekë. (21+) »

** Mariehamn - HJK Helsinki: Mariehamn pësoi disfata në 4 ndeshjet e fundit me (0-9) gola. E pamposhtur me 6 fitore dhe 1 barazim, Mariehamn po kandidon me një total të golave ​​(16-4). Mbi 2.5

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Westmaneyar - Thor Akureyri: (Islanda | 1. Deild) G / G & Over 2.5 në 5 ndeshjet e para Thor Akureyri me (12-12) gola. (10-7) gola për Westmanayer në të njëjtat 5 ndeshje të para. Mbi 2.5

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** Argjentina - Kili: G / G për të dy ekipet në 4 nga 5 ndeshjet e tyre të fundit. G / G

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Çdo ditë dhe një ofertë speciale për Evropianin! Kushtet dhe rregullat | +21

 Views: 7568
- 8243 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
14 / 06 / 21   Poloni - Sllovaki
Spanjë - Suedi
  1
Mbi 2.5
  3.40
Pamestoixima.gr
14 / 06 / 21   KuPS - Inter Turku
IMariehamn - HJK Helsinki
Vestmannaeyjar - Thor Akureyri
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.50
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  16.41
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.