elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Guru L

"Artileria e rëndë" _____ (TAMEIO ... 4.10)

16: 00 ** Angli - Kroaci: (Londër) Një nga favoritët më të mëdhenj të turneut është Anglia me favorin që gjysmëfinalet dhe finalet të mbahen në Londër. Një seri fitoresh në 6 ndeshjet e fundit të dhëna nga Anglia me një total të golave ​​(15-1). Nga ana tjetër, gjërat e pakta të Kroacisë me 2 fitore ndaj Maltës dhe Qipros në 9 ndeshjet e fundit që dhanë me 5 humbje 2 barazime në pjesën tjetër.

H. Kane, i cili përfundoi me një double-double në Premier League me 23 gola dhe 14 asistime, do të jetë "artileria e rëndë" dhe ai që do të vendosë se sa larg do të shkojë Anglia në turne. Rezultatet e H. Kane, Angli Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Lojë Euro: 100.000 € në total çmimi i garantuar! Kushtet dhe rregullat | +21

** Austri - Maqedonia Veriore: (Bukuresht) Vetëm Ishujt Faroe kanë fituar Austrinë në 6 ndeshjet e tyre të fundit, me një problem zero sulmi në 3 ndeshjet e tyre të fundit me 2 humbje dhe 1 barazim. Me psikologji të ngritur, Maqedonia Veriore nga shenja pozitive që renditet në 15 të fundit me vetëm 2 humbje, 9 fitore dhe 4 barazime. Fitorja më e madhe (1-2) më 31 mars në Gjermani. - 2 -.

** Hollandë - Ukrainë: (Amsterdam) Hollanda korrigjoi imazhin e saj të fundit me 5 fitore 1 barazim 1 humbje (me 6 mbi 2.5), duke lënë mënjanë 3 barazime 2 humbje në 5 menjëherë paraardhëse. Ukraina nuk ka humbur në 6 ndeshjet e saj të fundit me 4 G / G në to. Hollanda është favoritja, me Ukrainën që tregon dinakëri. Mbi 2.5

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Le të shkojmë në pjesën tjetër të programit

13: 40 ** Në Poloni | I Liga Tichi 71 dhe Radomiak fitojnë.

14: 00 ** Stockport - Hartpool: Në 9 nga 11 ndeshjet e tyre të fundit, Hartlepool ka shënuar të paktën 2 gola për ndeshje. Më afër në mbrojtje dhe sulm me disa barazime kohët e fundit. - 2 -.

16: 30 ** Spartaks - Liepaja: (Letoni) Në 12 ndeshje Spartaks shënoi 10 gola dhe Liepaja shënoi 20 gola. Me 5 Over 2.5, Liepaja në 6 ndeshjet e fundit. Liepaja Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -.

17: 00 ** Lulea - Sylvia: (Suedi | Ettan) Nga 4 G / G & Mbi 2.5 ata i kanë të dy në 5 të fundit brenda. Mbi 2.5

** Isloch Minsk - Dinamo Brest: (Bjellorusi) Me 6 G / G & Mbi 2.5 në 7 ndeshjet e fundit, Isloch Minsk. Dinamo Brest do të shkruajë mbi 10 pas 2.5 ndeshjeve. Mbi 2.5

Novibet: "Evropiani nuk është i mundur pa grekë. (21+) »

19:00 ** Bodo Glimt - Miondalen: Bodo Glimt Mbi 1.5, gjithsej Mbi 2.5 dhe - 1 -.

** Stromsgodset - Rosenborg: Nga 2 fitore vjen Rosenborg me një rekord prej 4 fitoreve 2 barazime 1 humbje. 19 golat në pjesën sulmuese është performanca më e mirë sulmuese që vijnë nga 6 Over 2.5 dhe 5 G / G. Stromsgodset vjen nga 2 humbje dhe 1 barazim. Rosenborg Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -.

19: 00 ** Rouch Brest - Torpedo Zondino: (Bjellorusi) Imazh i mirë me 6 fitore 2 humbje në 8 ndeshje dhe Ruch Brest. Vetëm 2 fitore në të njëjtat 8 ndeshjet e fundit Torpedo Zondino me mbrojtjen e tij të pësuar gola në 8 të përmendura më lart. Rroba Brest Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

20: 30 ** Rrugëzimi - Trollhattan: (Suedi | Ettan) Nxjerrja në skenë nuk është e keqe, por pa një fitore në 3 të fundit. Nga 4 fitore vjen Trolhatan me të pamposhtur në 9 ndeshjet e fundit. Ai po trokiste Mbi 1.5 dhe - 2 -.

21: 00 ** Viking - Valerenga: Mbi 2.5 në 5 nga 6 ndeshjet e para Vikingët regjistrojnë me (10-13) gola. Me 4 Mbi 2.5 dhe 5 G / G në 6 ndeshje, Valerenga shënoi një gol në të 6 ndeshjet. Valerenga Mbi 1.5, G/G & në përgjithësi Mbi 2.5

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

21:15 ** Hassania Agadir - Widad Casablanca: (Marok) Kampioni Windad Casablanca ka një seri pozitive me 5 fitore dhe 2 barazime. Hassania Agadir po vjen nga 2 humbje me vetëm 1 fitore në 6 ndeshjet e fundit. Widad Casablanca Mbi 1.5 dhe - 2 -.

22: 00 ** Estudiantes Merinda - Ermanos Kolmenares: (Venezuela) Bëni një hap të lehtë majtas. - 1 -.

** Rayo Vallecano - Girona: nën 1.5

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

23: 30 ** Raya de Casablanca - Berkan: (Marok) Nga 4 fitore vjen Raya de Casablanca me një rekord prej 7 fitoreve dhe 2 barazimeve në 9 ndeshjet e fundit të ligës. Me 2 fitore në 8 ndeshjet e fundit të kampionatit, Berkan. Raya de Casablanca Mbi 1.5 dhe - 1 -.

00: 00 ** Brazil - Venezuelë: 1 & Mbi 2.5, 3.5

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Çdo ditë dhe një ofertë speciale për Evropianin! Kushtet dhe rregullat | +21

Bombat

Angli - Kroaci - (2 gola) Harry Kane (6.70) Stoiximan
Maqedonia e Veriut - 2 (5.60) Pamestoixima.gr

 Views: 8230
- 9709 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
13 / 06 / 21   Angli - Kroaci
Hollandë - Ukrainë
  Angli (Mbi 1.5)
Mbi 2.5
  3.70
Pamestoixima.gr
13 / 06 / 21   Bodø / Glimt - Mjøndalen
Strømsgodset - Rosenborg
Rukh Brest - Torpedo Zhodino
  Trup / Glimt (Mbi 1.5)
Rosenborg (Mbi 1.5)
Rukh Brest (Mbi 1.5)
  4.50
Novibet
13 / 06 / 21   Spartakët - Liepja
Viking - Vålerenga
Brazili - Venezuela
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.10
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  63.26
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.