elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

~ Rekomandimi që pata dje për ju, fitues dhe golashënuesi më i mirë, Itali & Imobile nga 105.00 shanse, sot ra në 45.00.

16: 00 ** Uells - Zvicër: Zvicra ka një seri pozitive me 6 fitore, 1 barazim (me Spanjën) në 7 ndeshjet e saj të fundit. Një imazh mediokër në Uellsin e vet me 2 fitore 2 humbje 1 barazim në 5 ndeshjet e fundit. Loja ka një të preferuar dhe nuk është askush tjetër përveç Zvicrës e cila ka qartë një ekip dhe lojtarë më të mirë me shfaqje dhe përvojë. Lëndë drusore të pandalshme të Uellsit do të kërkojnë një ndeshje të mbyllur me zero shqetësim në mbrojtje. E lehtë ose e vështirë, ekziston një mënyrë që Zvicra të mbizotërojë. - 2 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Lojë Euro: 100.000 € në total çmimi i garantuar! Kushtet dhe rregullat | +21

19: 00 ** Danimarka - Finlanda: Ne folëm dje për Danimarkën, një ekip me vetëm 2 humbje në 28 ndeshjet e fundit. Do të jetë e vështirë të vendosësh ndonjë kundërshtar para tij, pasi ka një listë cilësore me disa lojtarë të shkëlqyeshëm. Finlanda po vjen nga një varg i keq me një rekord prej 4 humbjeve dhe 2 barazimeve në 6 ndeshjet e fundit. Buk i jep Danimarkës një favorit të qartë me çmimet në ACE duke ndjekur një trend rënës. Danimarkë Mbi 1.5 dhe - 1 -.

22: 00 ** Belgjikë - Rusi: Loja do të mbahet në Shën Petersburg me Rusinë që ka një avantazh shtesë. Belgjika zbuti paraqitjet e fundit me 2 barazime 2 fitore në 4 ndeshjet e fundit. Siç e përmenda dje, me De Bruyne që erdhi nga dëmtimi dhe Azar nuk i ngjan aspak Azarit të vjetër, Belgjika ngre pyetje në lidhje me sjelljen e tij konkurruese. Nga ana tjetër, Rusia, e cila është një ekip me pafajësi futbolli, nuk është bindëse. 3 fitoret në 11 ndeshjet e fundit tregojnë dobësi. Belgjikë Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Le të shkojmë në pjesën tjetër të programit

14: 00 ** Torquay - Notts County: Ndeshje e vështirë. Skuadrat me shqetësim zero në mbrojtje do të jenë të kujdesshme.

** AFC Eskilstuna - Falkenberg: G / G

16: 00 ** Christianund - E çuditshme: Christianstund la mënjanë fillimin e tij të keq me 2 humbje, që vijnë nga 4 fitore radhazi me vetëm 1 gol pasiv. Nga një fitore e shkëlqyer ndaj Bondo / Glimt vjen Od me 2 barazime 1 humbje në 3 menjëherë paraardhëse. Krishterë Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Novibet: "Evropiani nuk është i mundur pa grekë. (21+) »

** Sandefjord - Molde: Me 3 humbje 1 barazim me 4/4 Over 2.5 Sandefjord në 4 ndeshjet e para që dha me mbrojtjen e tij duke pësuar të paktën 2 gola për ndeshje. Fillimi mbresëlënës i Molde me 3 fitore dhe 1 barazim u ndal nga 1 barazim dhe 1 humbje në 2 ndeshjet e fundit. Me 4 Mbi 2.5 Molde në 5 më të fundit. Myk Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -.

** Ergrete - Jonseping: Ergrete paraqet dobësi me vetëm 1 fitore në 9 ndeshjet e para. Në një kohë të mirë, Jonesping vjen nga 3 fitore me sulmin e tij duke shënuar 9 gola në to. Jonseping Mbi 1.5 dhe - 2 -.

17: 00 ** Gefle - Tabi FC: (Suedi | Ettan) Gefle korrigjon 3 barazime në 2 ndeshjet e fundit me 5 fitore. Vetëm 1 fitore në 9 ndeshje, Tabby FC me 24 gola pasiv, ishte mbrojtja më e keqe. Gefle Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Gjemba - Skovde: (Suedi | Ettan) G / G & Mbi 2.5 në 7 nga 8 ndeshjet e fundit Thorns ka shënuar (14-25) gola në 10 ndeshje. Mbi 2.5

** Braindablick - Filkir: (Islandë | vrvaldeild) Me 3 fitore, Braindablik në 4 të fundit me 11 gola. Me 5 G / G në 6 ndeshjet e fundit, Filkir. 1 & Mbi 2.5

18: 45 ** BATE Borisov - Neman Grodno: 8/11 Mbi 2.5 për BATE. Vetëm 1 fitore në 11 ndeshje nga Neman Grodno. 1 & Mbi 2.5

19: 00 ** Ranheim - Sogndal: (Norvegji | 1. Divizioni) G / G në të 4 ndeshjet Sogndal me 3 Mbi 2.5 në to. Mbi 2.5

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** Sandnes - Raufos: Mbi 2.5 dhe G / G, Sandnes shkruan në të 4 ndeshjet. Raufos vjen nga 3 G / G & Mbi 2.5. Mbi 2.5

20: 45 ** Soligorsk - Vitebsk: Absolut me fitore 11/11, Soligorsk numëron me gjithsej gola (25-5). Vitebsk nuk është i keq, me një shans të tretë në lojë. Soligorsk Mbi 1.5 dhe - 1 -.

21:45 ** Sligo Rovers - Drogheda: Sligo Rovers mban vendin e parë me një rekord prej 9 fitore, 4 barazimesh dhe 1 humbje. Nga një humbje në shtëpi me (1-2) nga Derry vjen Drohenda, 9 pikë prapa kundërshtarit aktual. Sligo Rovers Mbi 1.5, G/G, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

** Haiti - Kanada: (27-1) gola për Kanadanë në 4 ndeshjet e fundit. Kanada Mbi 1.5 dhe - 2 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Çdo ditë dhe një ofertë speciale për Evropianin! Kushtet dhe rregullat | +21

Bombat

Belgjikë - Rusi - (2 gola) Lukaku (7.10) Stoiximan

 Views: 9710
- 7405 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
12 / 06 / 21   Belgjikë - Rusi
Soligorsk - Vitebsk
Sligo Rovers - Drogheda
  Belgjikë (Mbi 1.5)
Soligorsk (Mbi 1.5)
Sligo Rovers (Mbi 1.5)
  7.05
Stoiximan
12 / 06 / 21   Sandefjord - Moulde
Torns - Skövde AIK
Ranheim - Sogndal
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.20
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  29.60
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.