elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Σήμερα Premiera sot në EURO me Turqi - Itali në Olimpico në Romë. Një turne shumë i ndryshëm me vështirësi objektive që do të mbahet në 12 qytete të ndryshme me fazën finale që përfundon me gjysmëfinalet dhe finalen në Londër.

Πρώτη Vlerësimi im i parë është si më poshtë:

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

** Italia: Dihet që unë kam qenë një lojtar i kombëtares italiane që kur isha fëmijë. Unë e kam adhuruar këtë ekip, kam pasur ndikime që kanë vendosur zgjedhjet e mia, në përgjithësi kultura, stili, e gjithë kjo magji me të mirat dhe të këqijat në fund të historisë që ka Squadra Azzurra është unike. Sipas mendimit tim, futbollistët italianë janë larg më inteligjentët në botë, si dhe se trajnerët italianë janë më të mirët në botë.

Por, sepse në bast, emocioni është frenues, ne do të shkojmë në një bazë realiste duke marrë parasysh statistikat në dispozicion dhe shanset e ofruara për të fituar EURO.

Kemi të bëjmë me një ekip humbja e fundit e të cilit ishte më 10 shtator 2018 në Portugali (1-0). Që atëherë ai ka qenë i pamposhtur në 27 ndeshje me 22 fitore dhe 5 barazime me një raport golash shumë pozitiv që ai dëgjon në mahnitëse (74-7), duke ardhur nga 8 fitore radhazi me (25-0) gola.

Immobile, i cili përfundoi këtë vit me 20 gola dhe 6 asistime në Serie-A, është ai që do të marrë peshën sulmuese. Çmimi i ofruar në Imobile për shënuesin më të mirë të turneut mund ta gjeni në 20.00 franga.

Për të fituar turneun, Italia ra nga 12.00 në 10.00. Fituesi dhe golashënuesi më i mirë, Italia & Immobile paguan 105.00 shanse.

Në fund, vlen të përmendet deklarata e besimit të Roberto Mancini të vitit të kaluar, i cili pak para shtyrjes përfundimtare të turneut deklaroi se: "Pavarësisht nëse do të ndodhë këtë vit apo vitin tjetër, ne do ta marrim atë".

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Bastet afatgjata për të gjitha grupet! Speciale të Lojtarit - Speciale të Skuadrës! | +21

** Franca: Ka listën më të mirë, më cilësore deri në turne. E vërteta është se Franca si favoritja e parë ka luajtur shumë në të, që automatikisht një përjashtim i saj, do t'i bëjë mirë gjithë Bukit. Jam skeptik, nuk më pëlqen ky shkop i ngadaltë i tyre, tipi i mërzitshëm, arrogant, pa dashur të nënvlerësoj ata, dhe të vë në dyshim favoritetin e tyre.

** Anglia: Gjysmëfinalja dhe finalet do të mbahen në Londër, një joshje e madhe për Anglinë e cila është padyshim një nga Anglia më e mirë në historinë e saj. Ai ka kërcimin H. Kane i cili e përfundoi këtë vit në Premier League me 23 gola dhe 14 asistime, vetëm një nga favoritët më të mëdhenj për golashënuesin më të mirë. Fitues dhe golashënuesi më i mirë, Angli & H. Kane me 28.00 shanse.

** Portugalia: Skuadër shumë e fortë, di të mbrojë sa më pak. Talenti është me bollëk nga qendra dhe përpara me emra si Bruno Fernandes i cili ka vështruar Manchester United për 1.5 vjet. Në këtë sezon ai përfundoi me 18 gola dhe 12 asistime në Premier. Gjithashtu Diogo Zota me një numër të shkëlqyeshëm që ka 9 gola në 19 ndeshje Premier. Κρ Ronaldo, Andre Silva, Z. Felix plotësojnë humbjen e topit. Unë pres shumë.

** Belgjika: Pa De Bruyne dhe Azar, ose më saktë me De Bruyne që vjen nga dëmtimi dhe Azar nuk të kujton Azarin e vjetër, unë i shoh gjërat shumë pak të paqarta për Belgjikën.

** Gjermania: Diçka po luan me Lev. Skuadra nuk justifikon besimin, me dobësi të forta mbrojtëse dhe një ekip që ka zgjidhje cilësore nga qendra dhe përpara, me finale të diskutueshme finale që do të sfidohen siç ka qenë për mjaft kohë.

** Spanja: Dhe këtu paqëndrueshmëria e Spanjës siç thuhet nga 4 fitoret në 9 ndeshjet e fundit që ai dha nuk të kujton Kombëtaren Spanjolle të besuar të së kaluarës së afërt. Nuk e kam për shumë gjëra.

** Hollanda: Nuk do të jetë një detyrë e lehtë për askënd, nëse Van Dyke do të ishte në dispozicion, do të bënim një bisedë tjetër.

** Danimarka: Nëse do të flisnim për një humbës të mundshëm, Danimarka do të ishte zgjedhja ime e parë, si një ekip me vetëm 2 humbje (të dy nga Belgjika) në 2 ndeshjet e fundit të dhëna që nga shtatori 28. katër të fundit. Raste të ngjashme mbulohen nga Danimarka e sotme.

Në përgjithësi çdo parashikim është i rrezikshëm, veçanërisht në një turne të tillë që është me kushte të veçanta. Ne do të kemi një shije të parë në bar, me bisedën që do të pasohet nga imazhi i ekipeve.

Novibet: "Evropiani nuk është i mundur pa grekë. (21+) »

Le të shkojmë sot.

** Turqi - Itali: Premiera është gjithmonë e vështirë, veçanërisht për të preferuarën. Në këtë rast, Italia përballet me Turqinë në Romë, e cila vjen nga një seri pozitive me 4 fitore dhe 2 barazime. Ne thamë më lart në lidhje me Italinë që vjen nga 22 fitore 5 barazime me (74-7) gola. Tufan, Tsalhanoglou, Yilmaz, se Turqia e Gunes ka më të mirën. Ne e mbajmë atë Itali Mbi 1.5, në total Mbi 2.5, për të shënuar Imobile. - 2 -.

Në pjesën tjetër

20: 00 ** Energy-BGU Minsk - Gomel: Pas 5 humbjeve dhe 3 barazimeve, Energetic-BGU Minsk arriti 2 fitore, duke u shpëtuar nga grupi i fundit i tabelës. Gomel është vazhdimisht i mirë me 5 fitore, 2 barazime dhe 1 humbje në 8 ndeshjet e fundit jashtë. Gomel Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -.

** Liverpool Montevideo - Amerika e Jugut: (Uruguaj) Me 3 fitore, 1 humbje në 4 ndeshjet e fundit me sulmin e saj për të shënuar të paktën 2 gola për ndeshje, Liverpool Montevideo. Sud America nuk ka shënuar në 2 ndeshjet e fundit me 1 humbje, 1 barazim, me sulmin e saj duke shënuar vetëm 3 gola në 4 ndeshjet e fundit. Liverpool Montevideo Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

21: 30 ** Bray - Selbourne: Selbourne është i pamposhtur me 7 fitore dhe 3 barazime me (22-9) gola. Imazh i moderuar nga Bray i cili fitoi vetëm 1 nga 4 ndeshjet në shtëpi. Selburn Mbi 1.5 dhe - 2 -.

21: 45 ** Galway United - Athlown Town: Ekipet vendosën ngrënie me (14-13) dhe (16-12) gola në 10 ndeshjet që dhanë. Mbi 2.5

** UCD - Komplet Ramblers: Vetëm nga Selbourne UCD humbi me 5 fitore dhe 4 barazime në ndeshjet e tjera të kampionatit. 25 golat e UCD në pjesën sulmuese është paraqitja më e mirë e ligës. Me 4 humbje dhe 1 fitore në 5 më të fundit, Comp Ramblers është në pozitën e parafundit të renditjes. Të paktën 2 gola për ndeshje shënohen nga UCD në 8 nga 10 ndeshje. UCD Mbi 1.5 dhe - 1 - .

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** Dundalk - Waterford: (6-30) gola me 12 humbje 2 fitore në 14 ndeshje të kampionatit Waterford. Vetëm 2 humbje për Dundalk në 10 ndeshjet e fundit. 1 & Mbi 2.5

** Derry City - Bohemians: Goli i lehtë karakterizon Bohemianët me 23 gola në 14 ndeshje. Në 5 të fundit ai shënoi 15 gola me 4 fitore dhe 1 humbje. Derry City nuk ka fituar në 7 ndeshje në shtëpi. Bohemi Mbi 1.5, G / G, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Bastet afatgjata për të gjitha grupet! Speciale të Lojtarit - Speciale të Skuadrës! | +21

 Views: 7406
- 5020 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
11 / 06 / 21   Turqi - Itali
Liverpool M. (URU) - Amerika e Jugut
UCD - Cobh Ramblers
  Itali (Mbi 1.5)
Liverpool M. (URU) (Mbi 1.5)
UCD (Mbi 1.5)
  5.15
Stoiximan
11 / 06 / 21   Energetyk -BGU - Gomel
Galway United - Qyteti Athlone
Derry City - Bohemianët
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
G / G
  5.21
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  28.61
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.