elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Fiton në 5 ndeshjet e fundit

18: 30 ** Inter Turku - Mariehamn: Inter Turku vjen nga 4 fitore, duke shënuar 10 gola, me një rekord prej 5 fitoreve dhe 1 humbjeve në 6 ndeshjet e para. Humbjet në 3 ndeshjet e fundit për Mariehamn me 2 të fundit në shtëpi ku pësoi 6 gola. Në fund, vlen të përmendet 5 seritë G / G & Over 2.5 të Inter Turku me (11-6) gola. Ndër turk Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

** Haka - HJK Helsinki: Fillimi i keq i Hakës me 3 humbje ndryshoi kursin me 2 fitoret jashtë fushe në 2 më të fundit të kampionatit. Fillim mbresëlënës nga HJK Helsinki me 5 fitore dhe 1 barazim me sulmin e tyre ndaj 5 prej tyre duke shënuar të paktën 2 gola për ndeshje. Nga 4 Mbi 2.5 vjen Haka. HJK Helsinki Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -.

21: 30 ** Brasiliense - Gremio: (Brazil | Copa do Brasil) Mbi 2.5

Novibet: "Evropiani nuk është i mundur pa grekë. (21+) »

00: 00 ** Karakas - Lala: (Venezuela) Fiton në 5 ndeshjet e fundit për Caracas me sulmin e tij duke shënuar 15 gola. Lala po vjen nga 3 humbje me 10 gola pasiv, duke mbetur pa fitore në 5 ndeshjet e fundit. 1 & Mbi 2.5

01: 00 ** Atletico Mineiro - Remo: (Brazil | Copa do Brasil) Atletico Mineiro ka fituar 3 nga 4 ndeshjet e fundit që nga fundi i majit. Në ndeshjen e parë (0-2) jep një epërsi të qartë për t'u kualifikuar për Atletico Mineiro. Me 2 fitore në 6 të fundit të vetat, Remo. Atletico Mineiro Mbi 1.5

03: 30 ** Internacional - Vitoria Bahia: (Brazil | Copa do Brasil) Në ndeshjen e parë, Internacional fitoi (0-1) duke kaluar në avantazh për kualifikimin. Në 6 ndeshjet e fundit për të gjitha garat, 1 humbje llogaritet. Vitoria Bahia po vjen nga 3 humbje dhe 2 barazime, megjithëse dha 4 prej tyre në shtëpi. Internacional Mbi 1.5

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

00: 00 ** Atletico Junior - Mignonarios: (Kolumbi) Të dy ekipet janë në kohë të mirë me një imazh edhe më të mirë të Mignonarios që vjen nga 3 fitore 1 barazim. Në të njëjtën 4 të fundit me 3 barazime 1 fitore Atletico Junior me zero në mbrojtje dhe sulm në 3 prej tyre. Nën 1.5, 2.5 dhe - 2 - .

02: 05 ** Deportes Tolima - La Ekidad: (Kolumbi) Deportes Tolima nuk ka shënuar në 4 nga 5 ndeshjet e fundit, dhe në 7 nga 9 ndeshjet e fundit. La Ekidad është i pamposhtur në 6 ndeshjet e fundit jashtë. - 2 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Bastet afatgjata për të gjitha grupet! Speciale të Lojtarit - Speciale të Skuadrës! | +21

Bombat

Millonarios - 2 (5.50) Pamestoixima.gr
La Equidad - 2 (5.25) Bet365

 Views: 4645
- 3979 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
10 / 06 / 21   Inter Turku - Mariehamn
Haka - HJK Helsinki
Brasiliense - Grêmio
  Inter Turku (Mbi 1.5)
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.00
Pamestoixima.gr
10 / 06 / 21   Karakas - Lala
Atlético Mineiro - Remo
Ndërkombëtare - Vitória
  Mbi 2.5
Atlético Mineiro (Mbi 1.5)
Internacional (Mbi 1.5)
  4.00
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  16.71
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.