elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Guru L

6 fitore në 6 të fundit përveç _____ (CASH ... 4.60)

~ Diçka pak për sot

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

21:30 ** Alessandria - Albinoleffe: (Itali | seri C) Alessandria fitoi me (1-2) në ndeshjen e parë, tani duke pasur një epërsi të qartë. Albinolefe në rekordin e vet të një serie të shkëlqyeshme me 6 fitore në 6 ndeshjet e fundit jashtë. Ajo do të kërkojë atë që i ka lënë duke kërkuar 7η fitore e njëpasnjëshme jashtë. Gola të lehtë për të dy ekipet në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi me respektivisht 11 dhe 12 gola. G/G & Mbi 2.5

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

21:45 ** Portugalia - Izraeli: Nga 3 G / G vjen Izraeli me 2 Mbi 3.5 në 2 ndeshjet e fundit ku ai shënoi 7 gola në Malin e Zi dhe Moldavinë. Nga ana tjetër, G / G & Over 3.5 u tregua nga Portugalia në 3 nga 5 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5

Novibet: "Evropiani nuk është i mundur pa grekë. (21+) »

Në Copa do Brasil ne do të mbajmë tre favoritë të qartë në Vasco da Gama - Boavista RJ, Palmeiras - CRB dhe Bahia - Villa Nova me fitoret e nikoqirëve me mbi 1.5 për partinë e tyre.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Bastet afatgjata për të gjitha grupet! Speciale të Lojtarit - Speciale të Skuadrës! | +21

 Views: 4353
- 4583 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
09 / 06 / 21   Alessandria - AlbinoLeffe
Portugalia - Izraeli
  G / G & Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.60
Pamestoixima.gr
09 / 06 / 21   Vasco da Gama - Boavista
Palmeiras - CRB
Bahia - Villa Nova
  Vasco da Gama (Mbi 1.5)
Palmeiras (Mbi 1.5)
Bahia (Mbi 1.5)
  4.80
Novibet
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  21.05
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.