elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

** Në miqësi ndërkombëtare Ne do të mbajmë fitoret me (Mbi 1.5 për ta) të nikoqirëve në Poloni - Islandë dhe Republikën Çeke - Shqipëri, ku të dy janë në kërkim të fitores dhe psikologjisë para turneut EURO.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

22:10 ** Në Francë - Bullgari Mbi 2.5 ka shanset e veta të mira me një Francë serioze edhe nëse ndonjëherë e nxjerr vetë.

Ne mbajmë kualifikimet e Kupës Botërore të Amerikës së Jugut

Novibet: "Evropiani nuk është i mundur pa grekë. (21+) »

00: 00 ** Ekuador - Peru: Me 3 fitore dhe 1 barazim në 4 ndeshjet e fundit, Ekuadori me 13 gola në sulm. Fitore mbresëlënëse në shtëpi për Ekuadorin kundër Kolumbisë (6-1) dhe Uruguajit (4-2). Me 4 humbje 1 barazim Peru në 5 ndeshje në grup me një mbrojtje që pëson të paktën 2 gola për ndeshje. Ekuatori Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

02: 00 ** Kolumbia - Argjentina: Lehtë në sulmin e mbrojtjes me 5/5 Mbi 2.5 në grupin Kolumbia me (9-11) gola. G / G në 3 nga 4 ndeshjet e fundit Argjentina e cila shënoi në të 5 ndeshjet e grupit. G/G

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

04: 30 ** Kili - Bolivi: 5/5 Mbi 2.5 Bolivi me 4/5 Mbi 3.5 në ata me një mbrojtje nga vrima që kanë 13 gola pasiv. Kili gjithashtu shënoi në 5 ndeshje, me të paktën 2 gola për ndeshje në 2 ndeshje në shtëpi. Kili Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Bastet afatgjata për të gjitha grupet! Speciale të Lojtarit - Speciale të Skuadrës! | +21

 Views: 4583
- 5665 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
08 / 06 / 21   Polonia - Islanda
Republika Çeke - Shqipëri
Francë - Bullgari
  Polonia (Mbi 1.5)
Republika Çeke (Mbi 1.5)
Mbi 2.5
  4.90
Stoiximan
08 / 06 / 21   Ekuador - Peru
Kolumbia - Argjentina
Kili - Bolivi
  Ekuador (Mbi 1.5)
G / G
Kili (mbi 1.5)
  4.60
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  22.83
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.