elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (5.00) me 5/6 pikë nga Guru L

Guru L

Ata rrisin garat e saj

** Jonseping - Akropoli: 2 fitoret radhazi të Jonseping ndaj Sundsvall në shtëpi dhe Landskrona në shtëpi me 5 gola rrisin lojën e tyre. Pas 7 ndeshjeve të kampionatit, Akropoli, i cili është në pozitën e parafundit të renditjes, arriti të fitojë. Jonseping Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

** Katowice - Stal Rzeszow: Pas një kohe të gjatë, Katowice arriti 2 fitore radhazi me sulmin e saj për të shënuar 7 gola. Pavarësisht se dha 4 ndeshjet e fundit në shtëpi, Stal Rzeszow arriti vetëm 1 fitore, e cila ishte nën mesataren me 2 fitore në 8 ndeshje. Katowice vjen nga 4 Over2.5, Stal Rzeszow ka shënuar 15 gola në 6 të fundit përveç. Katovicë Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

Novibet: "Evropiani nuk është i mundur pa grekë. (21+) »

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** Valur Reykjavik - Vikingur Reykjavik: Një epërsi e qartë për Valur Reykjavik me 5 fitore dhe 1 barazim me (12-6) gola. Vikingur Reykjavik ndjek me 4 fitore dhe 2 barazime. Valur Reykjavik Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Bastet afatgjata për të gjitha grupet! Speciale të Lojtarit - Speciale të Skuadrës! | +21

 Views: 5666
- 7279 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
07 / 06 / 21   Jönköpings - Akropol
Katowice - Stal Rzeszów
Valur - Vikingur Reykjavik
  Jönköpings (Mbi 1.5)
Katowice (Mbi 1.5)
Vlera (Mbi 1.5)
  5.55
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.