elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Procedura tipike

** Roma - Manchester United: Procedura standarde pas (6-2) të ndeshjes së parë. Deformimi i Romës tregon 4 humbjet dhe 2 barazimet në 6 ndeshjet e fundit të një institucioni të pavarur. Manchester United me 6 fitore dhe 1 barazim në 7 ndeshjet e fundit. G/G & Mbi 2.5

** Arsenal - Villarreal: Para fundit (1-0) me Getafe, Villarreal regjistroi G / G & Over 2.5 në 6 ndeshjet e mëparshme. Arsenali është jashtë ekuilibrit me praninë më të mirë në Evropë këtë vit. (2-1) i ndeshjes së parë lë mundësi të hapura. Mbi 2.5

Pamestoixima.gr: Shumë baste speciale në Europa League! Kushtet dhe rregullat | +21

Në pjesën tjetër

17: 00 ** Akademik Clinceni - Cluj: Beteja për vendin e parë po shkon mirë me Cluj që është 2 pikë përpara Steaua. Cluj solli mediokër të 3 rezultatet në 3 ndeshjet e fundit, me zero në favor të mbrojtjes në 9 të 12 të fundit të kampionatit. Pas 4 humbjeve, Akademika Klinceni fitoi ndeshjen e fundit. Cluj Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

18: 00 ** Orlando Pires - Leopardët e Zi: (Afrika e Jugut) Orlando Pires ka një rezultat të dyfishtë në tabelë kundër Black Leopards. Me 4 fitore në 5 të fundit brenda Orlando Pires, fitorja pas 8 të pasuksesshme për Black Leopards. - 1 -. Statistika

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

19: 30 ** Hertha - Freiburg: Hertha korrigjon me një të pamposhtur në 4 më të fundit duke pasur 1 humbje në 6 ndeshjet e fundit. Në 3 ndeshjet e fundit në shtëpi me 2 fitore 1 barazim me të paktën 2 gola për ndeshje në to. Humbjet në 3 ndeshjet e fundit jashtë për Freiburg. Statistika

19: 45 ** Botosani - Steaua Bukuresht: Edhe pse Steaua e Bukureshtit po vjen nga 2 humbje dhe 1 barazim, mbetet 2 pikë larg majës. Bshtë e vështirë për Botosani të shënojë më shumë se 1 gol për ndeshje, që numëron 3 fitore në 12 të fundit të kampionatit. Steaua Bukuresht Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

20: 30 ** Benfica - Porto: 26 dhe 20 gola u shënuan nga ekipet në 12 ndeshjet e fundit ku shënuan në 11 prej tyre. G/G & Mbi 2.5. Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

22: 30 ** Al Ittihad Aleppo - Al Ahly Kairo: Me 2 ndeshje më pak, Al Ahly Cairo është 4 pikë prapa krye. Në 5 të fundit jashtë me 4 fitore dhe një sulm që arrin të paktën 2 gola për ndeshje. Al Ittihad Aleppo ka pësuar dy gola në ndeshje në 3 ndeshjet e fundit në kampionat. Al Ahly Kairo Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Shumë baste speciale në Europa League! Kushtet dhe rregullat | +21

 Views: 5486
- 6303 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
06 / 05 / 21   Benfica - FC Porto
Romë - Manchester Utd
Arsenal - Villarreal
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  5.24
Pamestoixima.gr
06 / 05 / 21   Academica Clinceni - CFR Cluj
FC Botosani - Steaua Bucuresti
Al Ittihad - Al Ahly
  CFR Cluj (Mbi 1.5)
Steaua Bucuresti (Mbi 1.5)
Al Ahly (Mbi 1.5)
  5.20
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  30.73
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.