elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Ka një shkallë të lartë vështirësie

** Chelsea - Real Madrid: Lojë e vështirë me çmimet që japin favorizim të lehtë ndaj Chelsea.

Në ndeshjen e parë, Chelsea ishte i stuhishëm në njëzet minutat e para të lojës, ata shënuan golin dhe shumë mundësi, duke ekspozuar mbrojtjen e Real M, i cili ndjeu befasinë e plotë.

Gjatë lojës, Real Madrid ekuilibroi me finalen 1-1 duke dërguar ndeshjen në Londër me Chelsea që kishte një epërsi të qartë kualifikuese nga Bucks, por me të gjitha mundësitë e hapura.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Mbrojtjet e të dy ekipeve bëjnë një punë shumë të mirë, dhe ata që do të vendosin për zhvillimin e lojës.

Real M duhet të shënojë në mënyrë që të qëndrojë në ndeshjen kualifikuese, kjo do t'i detyrojë ata të kërkojnë golin.

Bastet kanë një shkallë të madhe vështirësie me zgjedhjen e parë gjysma X - X finale. Χ - Χ

Pamestoixima.gr: Me shanse të zgjeruara në të gjitha ndeshjet e Ligës së Kampionëve | +21

Në pjesën tjetër të programit

17: 15 ** Aris - Olympiacos: Aris nuk është mirë dhe e tregon me 2 fitore 3 humbje 1 barazim në 6 më të fundit. Lojë shumë e rëndësishme për ekuilibrat që Mars dëshiron të mbajë pasi asgjë ende nuk ka mbaruar. Olympiakos humbi ndaj PAOK dhe Panathinaikos në 5 ndeshjet e fundit jashtë, po bën mirëmbajtjen dhe testimin deri në finale, ndërsa motivimi mungon. - 1 -. Statistika

19:00 ** Hajduk Split - Dinamo Zagreb: Pas 2 humbjeve 1 barazim, Hajduk Split iu kthye fitoreve duke pasur imazh nën mesataren në 6 më të fundit me 2 fitore 2 barazime 2 humbje. Një epërsi e qartë për Dinamo Zagreb që vjen nga 10 fitore 2 barazime në 12 ndeshjet e fundit me raportin e golave ​​(22-2). Dinamo Zagreb Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

** Katowice - Olympia Elblag: (Poloni | Divizioni i 2-të) Përkundër 3 humbjeve në 4 të fundit, Katowice mbetet 5 pikë prapa krye. Në 14 brenda ai shënoi 28 gola. Vetëm 1 fitore në 11 ndeshje për Olympia Elblag me dobësi të forta ofensivisht. Larg me performancën më të keqe. Katovicë Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

19:30 ** Panathinaikos - Asteras Tripolis: Tek Panathinaikos ata "thonë" se do të bëjnë 4 fitore në 4 ndeshjet e mbetura. Në një skenar kaq optimist gjithçka mund të ndodhë. Konkurrueshëm, vjen nga 2 barazime të jashtme në PAOK dhe AEK me një sulm që shënon në 5 të fundit në shtëpi. Pa fituar për 8 ndeshjet e fundit të kampionatit, Asteras Tripolis mbaroi nga motivimi. Në 3 të fundit përveç me numër të barabartë humbjesh. Panathinaikos Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

20: 00 ** Duisburg - Bayern Munich B ': Tufë mbi 2.5 me skuadra të lehta në sulmin e mbrojtjes. Mbi 2.5. Statistika

** Niçe - Korona Kielce: (Poloni | 1. Divizioni) Vetëm 1 humbje për kampionin Nietzsche në 25 ndeshje në kampionat. Mirëmban shtëpinë më të mirë në kampionat me (26-8) gola në 14 ndeshje. Nën mesin e renditjes, Corona Kielce po vjen nga 3 humbje dhe 1 fitore. Në 6 të fundit jashtë me 5 humbje 1 fitore me (1-8) gola total. Niçe Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

21: 00 ** Braga - Passos Ferreira: Golat (1-12) të Pasos Ferreira në 6 ndeshjet e fundit jashtë tregojnë për dobësi të forta. Sjellja e Braga-s për 1.5 muaj ka qenë nën mesataren. Në çdo rast, favoriti superior dhe i drejtë i ndeshjes. Braga Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

21: 30 ** AEK - PAOK: Së pari mendova për të mos humbur ekipet me një instinkt të arsyeshëm mirëmbajtje. Forma e fundit favorizon paksa PAOK-un, dhe forma e jashtme favorizon pak AEK-un. - X -. Statistika

23: 15 ** Rio Ave - Sporting Lisbonë: Rezultat i ulët me shumë barazime për Rio Ave në 8 ndeshjet e fundit. Më konkretisht me 6 barazime 2 humbje. Sporting Lisbon u kthye në fitore në 2 ndeshjet e fundit pas 3 barazimeve dhe 1 fitore, me Porto që vijon 6 pikë larg. Ana e pamposhtur e Sporting Lisbonës me 23 fitore dhe 7 barazime është arsyeja e parë. Për herë të parë, Sporting Lisbon, por edhe një barazim. - 2Χ -. Statistika

Pamestoixima.gr: Me shanse të zgjeruara në të gjitha ndeshjet e Ligës së Kampionëve | +21

 Views: 6302
- 5869 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
05 / 05 / 21   Chelsea - Real Madrid   XX (HT-FT)   4.80
Pamestoixima.gr
05 / 05 / 21   Aris - Olympiacos
Katowice - Olimpia Elbląg
Panathinaikos - Asteras Tripolis
  1
1
1
  5.21
Stoiximan
05 / 05 / 21   Braga - Pacero de Ferreira
Nieciecza - Korona Kielce
Rio Ave - Sporting
  1
1
2 _ X
  4.2 _8.8
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  108 _ 212
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.