elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fonde nga Guru L dhe Conte Latino

Guru L

Përmbysja në futbollin modern

** Manchester City - Paris Saint-Germain: Manchester City fitoi një epërsi të qartë kualifikuese me fituesin (1-2) në Paris në një ndeshje që deri në 60 'tregoi se Parisi kishte më shumë fat.

Pas 60 'Manchester City dominoi me Guardiola duke bërë lëvizjen e ndeshjes duke zëvendësuar Cancelo me Zinchenko i cili ndihmoi shumë në ndërtimin e lojës dhe mori panairin e fitores, megjithëse dy golat e pësuar nga Paris Saint-Germain ishin shumë "të Lirë" për niveli i institucionit të lartë.

Goli i parë, një "lob" i dobët diagonal i varur me falsifikimet e nevojshme të De Bruyne për të mbushur zonën, gjen Navas dhe mbrojtësit me gjysmën e mendimit, për të dalë, për të mos dalë jashtë. Shtë një fazë që të gjithë ne që kemi luajtur futboll e kemi provuar, është një fazë dobësie që portieri pret nga mbrojtësit, dhe mbrojtësit nga portieri.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Goli bëhet edhe më i lirë nga fakti që nuk është nga një set i lirë, por bëhet në një rrjedhë normale të lojës. Në 90% faza të tilla bëhen nga ngritja e lirë.

Navas nuk është në nivelin e Oblakut dhe Courtois të lartë, ai është niveli dy sepse është "i shkurtër" për futbollin modern, por është padyshim portieri më i shpejtë, më shpërthyes në botë me reflekse të mahnitshme, pra rrjedha e tij. E megjithatë në këtë fazë të lehtë reflekset e tij e tradhtuan, si dhe gjatësinë e tij, sepse thjesht nëse ai do të kishte 10 pikë dhe raportin e dhënë në duar, ai mund ta zmbrapste topin sepse kishte një pozicion relativisht të mirë. Janë thjesht gjëra.

Në golin e dytë të Manchester City, topi kalon nëpër mur, diçka ndaluese dhe zhgënjyese për të gjithë ekipin në të njëjtën kohë.

Nga atje pamë një Manchester City të luante pa një sulmues edhe pse ata kishin në dispozicion Jesus, Aguero dhe në një zgjedhje të dytë Sterling dhe Ferran Torres.

Ajo që e bëri Guardiola të luante pa një rrjetë të qartë, e konsideruar një përmbysje në futbollin modern, rreshtoi gjashtë lojtarë (Gundogan, Rodri, Silva, De Bruyne, Mahrez dhe Foden) nga qendra dhe përpara ku të paktën katër, nëse jo të gjithë, ata mund të presë, të krijojë, të shtypë zonë, të shënojë nga një pozicion "sulmuesi i dytë" në një rol rimorkio, me të njëjtën lehtësi, me tiparin kryesor të vrapimeve të mrekullueshme që u japin atyre dominimin e lojës.

Nga ana tjetër, Parisi është një ekip që është i mirë në pjesën mbrojtëse, me avantazhin e tij të madh për të sjellë mbrojtjen e kundërshtarit në çekuilibër me raketa Mbappe, Di Maria, Neymar. Vetëm lojtarët e shpejtë mund të sjellin çekuilibër në mbrojtjen e kundërshtarit. Sigurisht, mbetet prapa mesfushorëve krijues, diçka shumë e rëndësishme. Fakti që ai shënoi 3 gola në Bayern, 4 gola në Barça dhe 2 gola në Manchester United në 3 ndeshjet e fundit jashtë CL duhet të vlerësohet në përputhje me rrethanat.

Unë do të vë bast G / G & Mbi 2.5 në një ndeshje që do të gjykohet nga evolucioni i saj. G / G & Mbi 2.5

Pamestoixima.gr: Me shanse të zgjeruara në të gjitha ndeshjet e Ligës së Kampionëve | +21

Në pjesën tjetër

15: 00 ** Citantela - Entela: Korrigjimet nga Citadella me të pamposhtur në 4 të fundit me 2 fitore dhe 2 barazime. Imazh i mirë në 4 të fundit brenda vetëm me 1 gol. Më 22 janar, fitorja e fundit e Entella, e cila është vetëm e fundit në renditje. Kala Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** Empoli - Cosenza: Humbja në ndeshjen e fundit të kampionatit për Empoli pas 28 ndeshjeve. Mbetet 1η me 6 pikë diferencë nga Leçe. Cosenza në përgjithësi disa gjëra. Në 6 të fundit përveç me (2-12) gola. Me 3 Mbi 2.5 në 4 skuadrat më të fundit. Empoli Mbi 1.5, në total Mbi 25 dhe - 1 - .Statistika

** Monza - Leçe: Monza me 5 G / G në 6 ndeshjet e fundit. Nga 3 G / G vjen Lecce i cili shënon në 6 të fundit jashtë duke shënuar 14 gola. Monza shënon në 5 të fundit brenda. G/G dhe Mbi 2.5. Statistika

** Regina - Ascoli: Pavarësisht rritjes së Ascoli, Regina është një imazh më i mirë dhe një favorit i drejtë i garës, megjithëse pak. - 1 -. Statistika

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

** Spal 2013 - Frosinone: Fitorja ndaj Pizës, la mënjanë një periudhë të keqe me vetëm 1 gol në sulm në 7 menjëherë paraardhëse pa fitore. Rezulton mesatar, por më i ekuilibruar, Spall në 6 ndeshjet e fundit. - 1 -. Statistika

19: 00 ** Notts County - Sutton United: Sutton në fole pas fitores së Torquay i cili tani është 4 pikë përpara, por me 2 ndeshje të tjera. Nga 2 fitore, ajo kthehet te fitimtarët me problemin që nuk arriti të shënonte në 3 nga 4 ndeshjet e fundit jashtë. Nga 4 humbje, 2 barazime vijnë nga Notts County me 5 prej tyre duke i dhënë ata jashtë shtëpisë. -- 2 -. Statistika

** Javor - Proletar Novi Sad: (Serbi) Proletar Novi Sad vjen nga barazimi 1 barazim me golat më negativë (2-20) në 6 ndeshjet e fundit jashtë. Nga 2 fitore vjen Javor që ka 1 humbje në 8 ndeshje. - 1 -. Statistika

19:30 ** Holstein Kiel - Sandhausen: Isshtë një ekip i mirë dhe Holstein Kiel e tregon atë në fund të sezonit. Imazhi i saj mediokër i kohëve të fundit ka implikime për faktin se ajo ka dhënë 5 ndeshjet e fundit jashtë shtëpisë. Në 3 të fundit brenda ai numëron një numër të barabartë të fitoreve. Humbjet në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi për Sandhausen me një raport negativ të golave ​​që ata dëgjojnë në (5-12). Holstein Kiel Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Mynih 1860 - Kaiserslautern: Shenja pozitive me 6 fitore 2 barazime në 8 ndeshje sjell Mynih 1860 vetëm 4 pikë prapa 1η pozicioni i rezultatit. Kaiserslautern përmirësoi imazhin e tyre në formën e fundit me problemin e vetëm 3 fitoreve në 17 ndeshje jashtë, Mynih 1860 Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** Le Havre - Toulouse: Problem objektiv për Toulouse pa fitore në 6 ndeshjet e fundit jashtë. Skuadra më e vogël, Le Havre, nuk fiton në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi, me 1 fitore në 10 ndeshje. - 2 -. Statistika

Ora 21:00 ** Luton - Rotherham: Forma e fundit anon qartë drejt Luton, i cili vjen nga 3 fitore 2 barazime, kundër 5 humbjeve 1 barazim të Rotherham i cili nuk shënon në 4 ndeshjet e fundit jashtë.Sats

** Charlton - Linkoln: Ndeshje e vështirë. Lincoln ka përmirësuar shumë imazhin e tij që nga mesi i marsit me një fitore të jashtëzakonshme 3 fitore dhe 1 barazim në 4 ndeshjet e fundit jashtë. Vetëm nga Peterborough Charlton pësoi disfata në 12 ndeshjet e fundit. Ai do ta ndante atë në gjysmë, për të mos përmendur një favor të lehtë ndaj Linkolnit. Statistika

** Blackpool - Doncaster: Nga 2 fitore jashtë vjen Blackpool i cili po lufton për 3η pozicion me Lincoln dhe Sunderland, Vetëm 2 humbje për Blackpool në 20 ndeshjet e fundit. Me 8 humbje në 12 të fundit brenda Doncaster. Blackpool Mbi 1.5 dhe - 1 -.SATS

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** Le Mans - Creteil: Fiton në 2 më të fundit për Le Mans me të pamposhtur në 3 ndeshjet e fundit. Në 5 të fundit në shtëpi me 3 fitore 1 barazim 1 humbje. Me 7 disfata, 2 barazime në 9 ndeshjet e fundit, Creteil i keq me gjithashtu 6 humbje negative në 6 të fundit jashtë me (3-15) gola. - 1 -. Statistika

22: 00 ** Al Arabi - Al Nasser: (Kuvajt) Al Arabi është një ekip me 10 fitore dhe 2 barazime në 12 të fundit të kampionatit. Vetëm 1 fitore në 7 Al Nasser më të fundit. - 1 -. Statistika

00: 30 ** Ne Algjeri Saura, Setif, MC Alger dhe Campbell fitojnë.

Pamestoixima.gr: Me shanse të zgjeruara në të gjitha ndeshjet e Ligës së Kampionëve | +21

 Views: 5413
- 9236 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
04 / 05 / 21   Manchester City - Paris Saint-Germain   G / G & Mbi 2.5   1.90
Pamestoixima.gr
04 / 05 / 21   Empoli - Cosenza
Monza - Leçe
Citadel - Entella
  Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
Citadel (Mbi 1.5)
  5.23
Novibet
04 / 05 / 21   Holstein Kiel - Sandhausen
Mynih 1860 - Kaiserslautern
Blackpool - Doncaster
  1
1
1
  5.23
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  51.92
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.