elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Në gjueti ...

16:00 ** Piast Glivice - Podbeskie: Vetëm Legia Warsaw arriti të mposhtë Piast Glivice në 9 ndeshjet e fundit. Humbjet në 5 të fundit, me përjashtim të fundit në renditjen e Podbeskijie. Glivice Piast Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

17: 00 ** Chesterfield - Torquay: Deformatori Chesterfield deklaron fitoren e parë në 1 të fundit dhe 6 të fundit brenda. Nga ana tjetër, Torki mund në finale me 5 fitore dhe 7 barazim në 1 të fundit të kampionatit. - 2 -. Statistika

** Dagenham - Woking: Nga 4 fitues me të paktën 2 gola për ndeshje në sulm vjen Dagenham. Imazh i dobët me 7 humbje 1 barazim në 8 ndeshjet e fundit Duke u dehur me sjellje problematike mbrojtëse. Dagenham Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

19:00 ** Mainz - Hertha: Formacioni i Mainz shtrihet me 5 fitore, 1 barazim në 6 të fundit me një humbje të vetme (0-1) nga Augsburg në 11 të fundit të Bundesligës. Ai bën një përpjekje me 1 humbje në 5 ndeshjet e fundit të dhëna nga Hertha, i 2-tiη ekipi më i keq jashtë kampionatit. - 1 -. Statistika

20:00 ** West Brom - Ujqërit: West Brom ngriti rezultatin e fundit duke ardhur nga 4 Over 2.5. Forma e skuadrave jashtë dhe jashtë është shumë e balancuar. Statistika

** Kopenhagë - Aarhus: G / G & Over 2.5 është verifikuar nga Kopenhaga në 11 nga 12 të fundit të kampionatit. Me 3 G / G & Mbi 2.5 në 4 Aarhus-et më të fundit. Mbi 2.5. Statistika

20: 30 ** Gaziantep - Sivasspor: G / G & Mbi 3.5 në 4 nga 5 ndeshjet e fundit të Gaziantep që shënon më pak 2 gola në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi. Sivasspor ka shënuar 15 gola në 6 ndeshjet e fundit me 5 G / G dhe 4 Over 2.5. G/G & Mbi 2.5. Statistika

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

** Fenerbahce - Erzurumspor: 3 fitoret në 4 më të fundit të Erzurumspor e heqin atë nga pozicioni i fundit i tabelës. Në ndjekje të Besiktas, Fener vjen nga 3 fitore, 1 barazim me 3 fitore në 3 ndeshjet e fundit në shtëpi. Me 7 G / G në 8 ndeshjet e fundit Erzurumspor që vendos ngrënien në 5 të fundit përveç 4 me 3.5. Me 3 G / G & Mbi 2.5 në 4 më të fundit ekipi vendas. Fenerbahçe Mbi 1.5 dhe në total Mbi 2.5. Statistika

21: 30 ** FortesaUna D. - Karlsruhe: Lehtësitë në sulmin mbrojtës nga të dy skuadrat në formën e tyre jashtë shtëpisë me Fortuna D. që ka shënuar (8-8) gola në 6 shtëpitë e fundit, dhe Karlsruhe ka (12-8) gola në 6 të fundit jashtë. Mbi 2.5. Statistika

** Grenoble - Clermont: G/G. Statistika

21: 45 ** Torino - Parma: Nga 4 humbje vjen Parma e zhgënjyer me 14 gola pasivë, me 11 Over 2.5 në 12 ndeshjet e fundit. Në 6 ndeshjet e fundit jashtë Parma ka pësuar 16 gola. Pas 2 fitoreve dhe 2 barazimeve, Torino humbi, i cili në 4 nga 5 ndeshjet e fundit në shtëpi ka 4 G / G & Over 2.5. Torino Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

22: 00 ** Sevilla - Athletic Bilbao: Shorti zhvillohet në Athletic Bilbao me 8 barazime 3 fitore 1 humbje në 12 largimet e fundit. Nga 7 fitore dhe 1 barazim vjen Sevilla e cila në rast fitore mban një distancë prej 3 pikësh nga maja. Sevilja mbi 1.5, gjithsej mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistikat

22:15 ** Burnley - West Ham: Nga 5 Mbi 2.5 vjen Burnley i cili vendos ngrënien në 5 nga 6 të fundit brenda. G / G & Mbi 3.5 në 4 nga 5 të fundit të West Ham. Mbi 2.5. Statistika

22:30 ** Gaz El Mahala - Al Ahly Cairo: (Egjipt) Gaz El Mahala nuk ka fituar në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi. Al Ahly Cairo fiton në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi me të paktën 2 gola për ndeshje në sulm. Statistika

23: 30 ** Cesar Vallejo - Kusko: (Peru) Cusco pa fitues në 5 ndeshje. Me 3 fitore, 1 barazim dhe 1 humbje, Cesar Vallejo, me karakteristikën kryesore një gol të lehtë. Cesar Vallejo Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. 

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

02: 00 ** River Plate Asuncion - Libertad Asuncion: (Paraguai) Vetëm 1 fitore në 13 ndeshje në ligë River Plate Asuncion me raport (9-26) gola. Në skajin tjetër të renditjes, Libertad Asuncion me (20-9) gola me një imazh të mirë të 5 fitoreve, 1 barazimit dhe 1 humbjes në 7 të fundit për të gjitha garat. Libertad Asuncion Mbi 1.5 dhe - 2 -. 

** Sienciano - Carlos Manucci: (Peru) Sienciano ka një shenjë pozitive me 3 fitore dhe 2 barazime. Një fillim mediokër nga Carlos Manucci me një raport gola pothuajse neutral. -- 1 -.

03: 30 ** Universidad de Kili - Sant. Endacakë: (Kili) 4/4 humbje për Sant. Endacakë. - 1 -.

Pamestoixima.gr: Oferta e Zonës me 0% grabitje në të gjitha ndeshjet Superleague Playoff, Premier League, Bundesliga, Serie A. Kushtet dhe kushtet zbatohen | +21

 Views: 9741
- 8054 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
03 / 05 / 21   FC Kopenhagë - AGF Aarhus
Gaziantep - Sivasspor
Dusseldorf - Karlsruher SC
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  6.00
Pamestoixima.gr
03 / 05 / 21   Fenerbahce - Erzurum BB
Torino - Parma
Sevilla - Ath Bilbao
Ghazl El Mehalla - Al Ahly
  Fenerbahce (Mbi 1.5)
Torino (Mbi 1.5)
Sevilla (Mbi 1.5)
Al Ahly (Mbi 1.5)
  6.10
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  39.89
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.