elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

~ Gëzuar Ditëlindjen dhe Gëzuar Pashkët!

13: 15 ** Den Haah - Feyenoord: 2 dhe Mbi 2.5. Statistika

13: 30 ** Astra Giorgio - Poli Iasi: 1-0, 2-0. Statistika

** Lazio - Genoa: Lazio po kalon më të mirën e tij këtë vit me 6 fitore dhe 1 humbje në 7 të fundit, me një seri prej 6 fitoreve në 6 të fundit përveç me 15 gola. Genoa janë vetëm 2 fitues në 12 ndeshje. Lazio Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

14:00 ** Bordo - Rennes: Bordeaux nuk mund të ngrihet në këmbë, duke ardhur nga 5 humbje me 17 gola pasivë, me një rekord prej 10 humbjeve në 12 të fundit të Champions League. Rehn godet formën me 5 fitore, 1 barazim në 6 të fundit me 15 gola. Mbi 2.5 dhe - 2 -.Statistika

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

** Khimki - Ural: Khimki regjistron numra të jashtëzakonshëm me 8 fitore, 2 barazime dhe 2 humbje në 12 ndeshjet e fundit, me një fitore absolute në shtëpi me 6 fitore në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi. Uralët kanë pësuar 17 gola në 6 udhëtimet e tyre të fundit. - 1 -. Statistika

14: 30 ** ϊoinichanka ϊoinice - Bitovia Bitov: (Poloni | Liga II) 5 humbjet e Bitovia Bitov me 13 gola pasiv i japin epërsi Chojincanka Choynice e cila është superiore në çdo mënyrë siç përshkruhet nga 26 pikë diferencë në rezultat. - 1 -. Statistika

15: 00 ** Valladolid - Betis: Vetëm nga Sevilla Betis humbi në fund të 11 ndeshjeve të fundit. Një gol i vështirë me vetëm 1 fitore ndaj Getafe në 12 ndeshjet e fundit për Valladolid. - 2 -. Statistika

15: 30 ** Ajax - Emen: Mbi 3.5. Statistika

** Go Ahead Eagles - Helmond Sports: E mirë e qëndrueshme me 9 fitore 3 barazime 1 humbje në 13 ndeshjet e fundit nga Go Ahead Eagles me (22-5) gola. Në 6 të fundit brenda me (10-1) raport gola. Helmont Sports ka pësuar 16 gola në 6 ndeshjet e fundit jashtë. Shko përpara shqiponjave Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

16:00 ** Jablonec - Olomouc: 7 fitoret 2 barazime në 9 ndeshje me vetëm 4 gola pasivë të Jablonec e çojnë atë në 2η pozicioni Fiton në 4 të fundit në selinë e saj. Olomouc është disa gjëra me 3 fitore në 12 të fundit të kampionatit. Jablonec Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

** Nimes - Reims: Nuk e shoh Nimes si favorit, i cili ka fituar vetëm 1 nga 8 daljet e fundit. Pas 9 ndeshjeve të pamposhtura, Reims u mund. Në favor të tij, 2 fitore 2 barazime në 4 të fundit jashtë. - 2Χ -. Statistika

** Lorient - Zemërime: Loriani shtyp më mirë në të dy kategoritë e formave. Sjellja e humorit nga ana e Angers duke konsideruar zero në sulm në 5 nga 6 më të fundit dhe zero në mbrojtje në 4 nga 6 të fundit. Statistika

** Napoli - Cagliari: Prania totale e Napolit në 11 të fundit të Kampionatit me 8 fitore 2 barazime 1 humbje me 26 gola në sulm. Në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi me 5 fitore, 1 barazim dhe 16 gola. 3 fitoret radhazi të Cagliarit duhet të vlerësohen në përputhje me rrethanat. Napoli Mbi 1.5 dhe G/G & Mbi 2.5. Statistika

17:00 ** Ghent - Malin: Nga 3 dhe 4 Mbi 2.5 vijnë ekipet. Mbi 2.5. Statistika

** Servet - Djem të Rinj: G / G & Mbi 2.5. Statistika

** Villarreal - Getafe: Së pari nxjerr në pah serinë 8 mbi 2.5 të Villarreal me 10 G / G në 12 ndeshjet e fundit. Me 4 fitore dhe 3 humbje nën pritjet, Villarreal me një imazh të keq në shtëpi. Edhe më keq, Getafe fitoi vetëm 2 nga 12 të fundit me zero në sulm në 7 prej tyre. - 1 -. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

18: 05 ** Montpellier - Saint-Etienne: Montpellier me 11 G / G në 12 ndeshjet e fundit. Me 4 Mbi 2.5 në 5 St. Etienne më të fundit. G/G. Statistika

18: 30 ** Manchester United. - Liverpool: I pamposhtur në 5 të fundit të Premier League Liverpool, me një pamje të mirë 4 fitore 1 barazim 1 humbje në 6 të fundit jashtë. Manchester United është i pamposhtur në 13 ndeshjet e fundit. Statistika

** Renate - Luceze: (Itali | Serie C Grp. A) Problem 13 golat e pësuar nga Luceze me 3 humbje 1 barazim në 4 ndeshjet e fundit jashtë. Renate korrigjon në ato edhe më të fundit me një shenjë pozitive 3 fitoret në 4 të fundit në shtëpi. - 1 -. Statistika

19: 00 ** Midland - Nordsjaelland: Vetëm nga Brondby, Nordsjaelland ka qenë i pamposhtur në 12 ndeshje kampionati për 6 ndeshjet e fundit jashtë. Midtjylland solli të 3 rezultatet në 3 më të fundit. Ata vendosin të hanë me lehtësi relativisht. G / G & Mbi 2.5. Statistika

19: 15 ** Castellόνn - Logronieς: Nën 1.5. Statistika

19: 30 ** Granada - Cadiz: Mbajtje e mirë me 3 fitore në 4 më të fundit dhe 4 të fundit në Granada. Në vetëm një nga 1 ndeshjet e fundit në La Liga, Cadiz ka shënuar më shumë se 12 gol për ndeshje. - 1 -. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

20:30 ** Genclerbirligi - Galatasaray: 2 fitoret dhe e pamposhtur në 5 më të fundit të Galata e kthejnë atë në një seri pozitive. Në favor të saj dhe 3 fitoret në 4 të fundit jashtë. Vetëm Rizespor u mposht në 5 të fundit të kampionatit nga Genclerbirligi, i cili numëron 11 G / G në 12 ndeshjet e fundit. Galatasaray Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

21: 00 ** Akademik Klinceni - Un. Craiova: Nga 4 humbje radhazi vjen ekipi vendas me 1 gol në sulm. Në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi me 1 fitore dhe 3 gola të aseteve. Nga 2 fitore del Un. Craiova me humbje në 10 largimet e fundit. - 2 -. Statistika

** Tottenham - Sheffield United: (1-13) gola me 6 humbje në 6 ndeshjet e fundit kundër Sheffield United. Tottenham fitoi 4 nga 5 ndeshjet e fundit në shtëpi me një gol të lehtë. Tottenham ka shënuar në 10 ndeshjet e fundit, gjithsej 20 gola. Tottenham Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** Monako - Lion: Prania më e ekuilibruar e Monakos i jep asaj një favorizues margjinal. Të dy të pamposhtur në 6 shtëpitë e fundit dhe jashtë. Gola të lehtë për të dy skuadrat. G/G & Mbi 2.5.

** Sampdoria - Roma: G / G & Mbi 2.5.Statistika

** Valencia - Barcelona: Nga 6 G / G vjen Valencia me 5 Mbi 2.5 në to. Humbje tronditëse për Barçën në ndeshjen e fundit brenda Granadës. Një Barça që ka shënuar 33 gola në 12 ndeshjet e fundit. Barcelona Mbi 1.5, G/G & Mbi 2.5, 3.5. Statistika

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme DHE ANALIZA

16: 00 ** Sassuolo - Atalanta: 4 fitoret radhazi të Sassuolo dhe e pamposhtura në 6 e fundit brenda e bëjnë të vështirë detyrën e Atalantës. G/G & Mbi 2.5. - 1 -. Statistika

16: 30 ** Rostov - Tambov: Një imazh i keq me 2 fitore në 9 ndeshjet e fundit Rostov i cili shënoi vetëm 4 gola në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi. - 2 -. Statistika

17: 00 ** Espanyol - Malaga: Espanyol është në vendin e parë me 6 fitore dhe 1 barazim në 7 ndeshjet e fundit të Segunda. Përkundër saj, Malaga me vetëm 2 humbje në 9 ndeshjet e fundit, pasi ishte i pamposhtur në 4 ndeshjet e fundit jashtë. Çmimi në ACE është për plehrat e para që mund të gjeni. Për të parë sa e lehtë është tufa. - 2 -. Statistika

19: 00 ** Zenit - Lokomotiv Moskë: Nga 8 fitore vjen Lokomotiv Moscow me 22 gola. Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

19: 30 ** Klubi Brugge - Anderlecht: Në plotësinë e tij, Anderlecht vjen nga 4 fitore me të pamposhtur në 6 ndeshjet e fundit jashtë. Club Bruges është mesatar me 3 fitore në 6 paraqitjet e fundit brenda. Me 3 Mbi 2.5 në 4 skuadrat më të fundit. Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Oferta e Zonës me 0% grabitje në të gjitha ndeshjet Superleague Playoff, Premier League, Bundesliga, Serie A. Kushtet dhe kushtet zbatohen | +21

Në kolonë Gjatë ditës zgjedhjet e mia në Mbi 3.5

Në kolonë i veçantë zgjedhjet e mia në (Vota e Zgjedhjeve të Shumëfishta)

Bombat

Sassuolo - 1 (6.50) Bet365
Tambov - 2 (18.00) Stoiximan
Malaga - 2 (12.00) Bet365
Lokomotiv Moskë - 2 (5.90) Pamestoixima.gr
Anderlecht - 2 (3.80) Pamestoixima.gr

 Views: 8056
- 9095 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
02 / 05 / 21   Valladolid - Betis
Jablonec - Olomouc
Sassuolo - Atalanta
  2
1
G / G & Mbi 2.5
  5.73
Pamestoixima.gr
02 / 05 / 21   Shko përpara shqiponjave - Helmond
Genclerbirligi - Galatasaray
Tottenham - Sheffield United
Valencia - Barcelona
  Go Ahead Eagles (Mbi 1.5)
Galatasaray (Mbi 1.5)
Tottenham (Mbi 1.5)
Barcelona (Mbi 1.5)
  5.10
Novibet
02 / 05 / 21   Montpellier - Shën Etienne
Sampdoria - AS Roma
Monako - Lyon
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.80
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  124.16
2winbet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.