elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Gjen zgjidhje _____ (CASH ... 5.00 & BOMB ... 4.00)

Μήνα Gëzuar muajin me shëndet. Le të zoom sot.

15: 00 ** Erdingen - Dinamo Dresden: Pavarësisht deformimit të Dinamo Dresden, fitorja e fundit ndaj Duisburg e mban atë tre pikë nga maja. Skuadra më e keqe vendase në kampionat është Erdingen. - 2 -. Statistika

16: 30 ** CSKA Moskë - Ufa: Humbjet për CSKA Moscow në 2 më të fundit, dhe 2 jashtë, mbetet në 4η pozicion me 46 pikë në një konfuzion me katër skuadra. Në 5 shtëpitë e fundit ai ka shënuar të paktën 2 gola për ndeshje. Me 7 humbje 2 fitore 1 barazim Ufa për 10 ndeshje. CSKA Moskë Mbi 1.5 dhe - 1 -.Statistika

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

17: 00 ** Wycombe - Bournemouth: Humbja nga Brentford ndaloi një seri fitimesh në 7 të mëparshmet paraprake me 21 asete goli. Në 6 ndeshjet e fundit jashtë me 5 fitore dhe 1 barazim, Bournemouth me një gol të lehtë (14). Me paraqitje të shkurtër, Wycombe në përpjekjen e saj të fundit, mbetet në vendin e fundit. Bournemouth Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** Norwich - Leximi: Mbi 2.5. Statistika

** Plymouth - Sunderland: Deformimi i zgjatur i Sunderland e privon atë nga shanset e një ngritjeje direkte. Bad Plymouth vjen nga 4 humbje 1 barazim me 2 humbje të rëndësishme në 2 të fundit brenda (0-9) gola. Në Hull (2-2) ishte ndeshja e fundit jashtë fushe e Sunderland që është një nga paraqitjet më të mira jashtë dhe një favorit i drejtë i ndeshjes së sotme. Sunderland Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

** Northampton - Blackpool: Blackpool humbi freskinë, por mbetet në 5 ekipet më të mira të League One me 2η mbrojtja më e mirë e ligës. Në 4 nga 6 daljet e fundit ajo e mbajti vatrën e saj të paprekur. Northampton i pasigurt me një përpjekje të mirë të fundit në shtëpi mbetet në grupin e fundit të renditjes. - 2 -. Statistika

** Hull City - Wigan: Hull ka një rrjedhë me bilancet që vijnë nga 9 fitore 3 barazime me 25 asete golash. H 1η pozicioni është i saj dhe ajo dëshiron ta mbajë atë. Mbingarkesa e fundit e Wigan i sjell ata 4 pikë mbi vijën e kuqe, me ndeshjen e fundit kundër Swindon, e cila i dha lamtumirën. Qyteti i Hull Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** Accrington - Charlton: Mbi 2.5. Statistika

** Bristol Rovers - Crew: Mbi 2.5. Statistika

** Wimbledon - Portsmouth: Mbi 2.5. Statistika

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

** Sutton United - Aldershot: Me një lojë më pak Sutton United në 2η pozicion me Torquay duke shkëlqyer 71 kundër 70. Ai hodhi kthesat me gola të vështirë, por edhe mbrojtjen e çimentos me 2 gola pasiv në 6 më të fundit. I paekuilibruar, Aldershot humbi 2 ndeshjet e fundit jashtë. Sutton United Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** Girona - Tenerife: Koha dhe pantallonat e gjera (së fundmi, brenda dhe jashtë) pastrojnë me Girona. - 1 -. Statistika

17: 15 ** Elche - Atletico Madrid: Fitorja për Elche ndaj Levante pas 7 ndeshjeve me një gol shumë të vështirë. 4 fitoret e Atletico Madrid (73b) për 12 ndeshjet e fundit sjellin një frymë te Barça, Real M (71b) dhe Sevilla (70b). E vetmja pozitive për Athletic Madrid 8 që arriti në 3 ndeshjet e fundit. Atletico Madrid Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

Stoiximan.gr - Vizito | 21+

18: 00 ** Paris Saint-Germain - Lente: I pamposhtur në 12 të fundit të Kampionatit, Lance vjen nga 10 G / G.Statistika

19: 00 ** Katowice - Slask Wroclaw II: (Poloni | Liga II) Në 2η pozicioni dy pikë nën krye Katowice dëshiron të ruhet për ngjitje të drejtpërdrejtë. Me 5 fitore, 2 humbje në 7 ndeshjet e fundit, nga të cilat 3 fitore në 3 ndeshjet e fundit në shtëpi. Nga 3 humbje 1 barazim vjen Slask Wroclaw B 'me 14 gola pasiv. Katovicë Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** Crotone - Inter: 2 & Mbi 3.5. Statistika

19:15 ** Almeria - Oviedo: 1-0, 2-0. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Majorka - Mirandes: Mallorca po vjen nga 2 humbje jashtë, duke humbur kështu kontaktin me kampionin Espanyol, tani me një ndryshim prej 6 pikësh. Në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi me 4 fitore, 1 barazim dhe vetëm 1 gol pasiv. Mirandes ka disa gjëra me dobësi të forta në pjesën sulmuese. Mallorca Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

19: 20 ** Hartlepool - Chesterfield: Nga dyfishi i theksuar i jashtëm (2-7) vjen Hartlepool që ka një rekord prej 5 fitoreve, 2 barazimeve në 7 ndeshjet e fundit me të pamposhtur në 15 paraqitjet e fundit brenda. Pas 2 humbjeve dhe 2 barazimeve, Chesterfield i mirë jashtë mundi të fitojë në ndeshjen e fundit. - 1 -. Statistika

19: 30 ** Huesca - Sociedad: Nga 3 humbje pa shënuar vjen Huesca e zhgënjyer. Mbrojtja ka pësuar gola në 10 nga 12 ndeshjet e fundit në La Liga, e cila është më e keqja në kampionat me 50 gola pasiv. Sociedad u kthye me fitore ndaj Eibar jashtë dhe Thelta brenda në 5η pozicion me 53 pikë, me Betis dhe Villarreal që ndjekin përkatësisht me 50 dhe 49 pikë. Sociedad Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

Bet365 - Vizito | 21+

** Chelsea - Fulham: Në tendencat në rënie, Fulham vjen nga 4 fitore 1 barazim. Chelsea, i cili po kërkon të afrohet me Leicester, humbi ekuilibrin me 2 fitore në 5 Premier League më të fundit. Chelsea Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

20: 30 ** Besiktas - Hatayspor: Besiktas gjen zgjidhje duke qëndruar në krye me 5 pikë diferencë, duke u rikthyer me 2 fitore me gola të lehtë. Nga 4 të pamposhtur së fundmi vjen Hataispor me sulmin e tij për të shënuar vetëm 2 gola në 5 të fundit jashtë. Besiktas Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

21:00 ** Chateauroux - Troyes: 2 & Mbi 2.5. Statistika

21: 30 ** Bazel - Shën Gallen: Nga 2 fitore 2 barazime vjen Basel me sulmin e tij për të shënuar 13 gola. Humbje për St. Gallen në 5 të fundit jashtë me 14 gola pasiv. Reign Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

21: 45 ** Ostend - Liege Standard: Mbi 3.5 5 të fundit nga 6 jashtë Standard Liege. Mbi 2.5. Statistika

** Milano - Benevento: 1 & Mbi 2.5. Statistika

22:00 ** Lille - Nish: Një dyfish i madh nga pikëpamja psikologjike dhe konkurruese, Lille arriti në Lyon, duke mbetur në 1η pozicion me 3 fitore 1 barazim në 4 më të fundit. Nishi po e lufton atë me 1 humbje në Dijon në 8 të fundit të kampionatit. Lil Mbi 1.5 dhe në total Mbi 2.5. Statistika

Novibet - Vizitë | 21+

** Real Madrid - Osasuna: Kufijtë e ngushtë në renditje e shtyjnë Real Madridin, i cili u la në barazim në 2 nga 3 më të fundit. Në formacionin absolut, Osasuna me 3 fitore dhe 3 barazime. Real Madrid Mbi 1.5. Statistika

** Everton - Aston Villa: Fitorja psikologjike (0-1) brenda Arsenalit për Everton me një problem të madh faktin se ata fituan vetëm 5 nga 16 brenda. Në fluturimet e ulëta me 1 fitore në 8 ndeshjet e fundit, Aston Villa me dobësi në pjesën mbrojtëse. Everton Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** Sporting Lisbon - Nacional Madeira: 3 barazimet në 5 të fundit i japin Portos të drejtën e afrimit. Pas 10 humbjeve me 26 gola, i fundit në renditje, Nacional Madeira, arriti të fitonte. Lisbonë Sporting Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** Në Meksikë Leon dhe Cruz Azul fitojnë.

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

17:00 ** Mansfield - Oldham: Oldham ka shënuar 16 gola në 5 ndeshjet e tyre të fundit (të gjitha mbi 2.5), nga të cilat 10 gola në 3 ndeshjet e tyre të fundit jashtë. Vetëm Scunthorpe është mundur në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi nga Mansfield. Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

** Porto II - Cova Piedante: I pamposhtur në 5 dhe 4 të fundit përveç Cova Piedante. Vetëm 3 fitues në 15 ndeshje në shtëpi, të fundit në renditjen e Porto B '. - 2 -.Statistika

** Le Havre - Samble: Vetëm 1 fitore në 9 ndeshjet e fundit dhe në 6 të fundit brenda Le Havre. Përpjekja e fundit me 2 fitore 2 barazime 2 humbje Sanpli. - 2 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Oferta e Zonës me 0% grabitje në të gjitha ndeshjet Superleague Playoff, Premier League, Bundesliga, Serie A. Kushtet dhe kushtet zbatohen | +21

Në kolonë Gjatë ditës zgjedhjet e mia në Mbi 3.5

Në kolonë i veçantë zgjedhjet e mia në (Vota e Zgjedhjeve të Shumëfishta)

Bombat

Oldham - 2 (4.20) Bet365
Cova da Piedade - 2 (5.55) Pamestoixima.gr
Dhimbje - 2 (4.00) Bet365

 Views: 9096
- 7826 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
01 / 05 / 21   Wycombe - Bournemouth
Plymouth - Sunderland
Hull - Wigan
  Bournemouth (Mbi 1.5)
Sunderland (Mbi 1.5)
Hull (Mbi 1.5)
  5.16
Novibet
01 / 05 / 21   Elche - Atl. Madrid
Majorka - Mirandes
Huesca - Sociedad
  2
1
2
  5.00
Pamestoixima.gr
01 / 05 / 21   AC Milan - Benevento
Lille - e bukur
Real Madrid - Osasuna
Sporting - Nacional
  AC Milan (Mbi 1.5)
Lille (Mbi 1.5)
Real Madrid (Mbi 1.5)
Sporting (Mbi 1.5)
  5.00
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  116.00
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.