elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Një "mendje e përbashkët" do t'i afronte çmimet

** Paris Saint-Germain - Manchester City: Libri i jep një favor të qartë Manchester City në një ndeshje që një "mendje e shëndoshë" do t'i sillte çmimet shumë më afër, për të mos përmendur shkurtimin e tij në gjysmë.

Nga ana tjetër, ekziston teoria midis kërkuesve, që duhet të mendoni si Buk në mënyrë që të dilni mirë në bast. Gabimet e mbrapshta do jene gjithmone ne anen e Bukit, ashtu si gabimet e qellimshme, "blofet", kjo eshte ne "psikologjine e syve", per t'ju derguar atje ku duan dld, por edhe ne "edukimin e biznesit" si te patjetersueshme te drejten e tyre për të bërë gjithçka për të fituar.

99% prej jush që luan bixhoz nëse shikoni një program pa shanse do të verbohet, nuk mund të vlerësoni, llogarisni shanset dhe skuadrat.

Me këtë dua të them që shanset përcaktojnë bastin, gjithashtu dua të them, për të shkuar edhe më thellë, se Libri e di përpara botës se çfarë do të luajë bota, sepse ai thjesht po e drejton atë me shanset. A e morët pikën?

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Unë ju them, të paktën shkoni të lexoni, jo të palexuar. Të trajtohesh si trap është më keq sesa të jesh trap.

Ndërsa ju thashë për bastin e drejtpërdrejtë dhe paratë e gatshme, se janë softuer për t'ju argëtuar, ata bënë një ruletë futbolli. 80-90% e lojës është në bast të drejtpërdrejtë, gjenerata e re e basteve nuk do të dijë se çfarë do të thotë lojë paraprake. Aty do të shkojë puna.

Bast është një lojë e fatit, magjia dhe tsaboukas është të gjesh një mënyrë për t'iu afruar mosmarrëveshjeve në favorin tënd, me mendimin se faktorë të paekuilibruar mund të shfaqen gjithmonë.

Duke u kthyer në përcaktimin e mosmarrëveshjeve, duhet të them se mund të ketë shumë arsye që ndikojnë në performancën e një loje.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Në ndeshjen e sotme le të themi, them unë, që shanset e përcaktuara e dërgojnë bastin në të majtë. Paris, dërgoi selinë e Barça, Bayern, nëse shkon në vlerësimin e të dhënave dhe performancës, pse jo?

Buk e di këtë, ai mund ta ndjekë atë, kështu që ne po flasim për një zare, ai mund të shkojë kudo.

Por ai mund ta ndjekë atë sepse ai ka një bast të ngarkuar në City fiton CL, kjo do të thotë se ai dëshiron një bast në anën tjetër, kështu që ai mund të ekuilibrojë, të ndajë dëmin, dhe nëse Paris fiton, ai gjithashtu do të marrë një bast për kualifikimin për ndeshjen tjetër.

Në ndërkohë, Buk qartë dëshiron të shkarkojë bastin për City fituese CL.

Përfundoni mësimin.

Unë nuk vë bast për ndeshjen. Vetëm syri.

Dhe një pyetje. Cila nga 4 skuadrat në gjysmëfinalet e CL nuk doli kundër UEFA-s?

Ju jeni çakallë !!

Pamestoixima.gr: Me shanse të zgjeruara në të gjitha ndeshjet e Ligës së Kampionëve | +21

Le të shkojmë në pjesën tjetër të programit.

Stoiximan.gr - Vizito | 21+

** Olympiacos - PAS Giannina: PAS luajti një lojë të shkëlqyeshme në (1-1) të raundit të parë, me shumë vrapime, presione të larta, gjithashtu vlen të përmendet se ajo shkel një zonë me kushte të mira shumë herë. Olympiakos me përvojën e tij u largua me kasafortën (1-1) duke kaluar çështjen e kualifikimit në selinë e saj. Mbi 2.5

Bet365 - Vizito | 21+

19: 30 ** Greuther Furth - Sandhausen: Zgjimi i Sandhausen me 3 fitore radhazi i jep asaj frymëmarrje me rezultat që i sjellin 4η nga fundi. Sigurisht, imazhi i tij jashtë mbetet i keq me 12 humbje, 1 fitore me (8-29) gola. Greuther Furth në 2η pozicion, gjashtë pikë prapa majës me një lojë më pak. Në 6 të fundit në shtëpi ajo shënoi 15 gola me 6 Mbi 2.5. Greuther Furth Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

20: 00 ** Dinamo Dresden - Duisburg: Deformimi i Dinamo Dresden në kohën më të dobët me 3 humbje dhe 1 barazim pa shënuar as. Duisburg është i pamposhtur në 6 ndeshjet e fundit me një rezultat prej 10 G / G në 12 ndeshjet e fundit. Në 6 të fundit, përveç me 5 mbi 2.5 & G / G. Mbi 2.5. Statistika

Winmasters - Vizito | 21+

** Jagiellonia - Rakov Chestochova: Me 3 Mbi 2.5 në 4 dy kundërshtarët më të fundit, me Rakov Cestochova dukshëm superior, që vjen nga 4 fitore me gola të lehtë dhe 9 ndeshje të pamposhtura. Vetëm 2 fitore në 12 ndeshjet e fundit për Jagiellonia. Rakov Chestochova Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Athletic Bilbao - Valladolid: Bilbao arriti një fitore të madhe ndaj Athletic Madrid pas 5 barazimeve radhazi. Valladolid ka fituar Getafe vetëm në 12 ndeshje, duke pasur sulmin më të keq në La Liga. Athletic Bilbao Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

20: 30 ** Galatasaray - Konyaspor: Dyshja në Antalia dhe e pamposhtur në 4 ato më të fundit japin të drejtën për një përpjekje të fundit, pavarësisht nga fakti që nuk arriti të fitonte në 4 të fundit në selinë e saj. Konyaspor nuk ka fituar në 5 të fundit kohët e fundit, duke pësuar 8 gola në 2 të fundit, përveç Rizespor dhe Sivas. Galatasaray Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** Rizespor - Besiktas: Dalje e vështirë për Besiktas me Rizespor që mbetet i pamposhtur në 5 të fundit në shtëpi. Një deformim i dukshëm për Besiktas me 3 fitore në 7 ndeshjet e fundit, me Fener që tani ndjek tre pikë larg majës. Nga 3 G / G & Over 2.5 vjen Rizespor, me 4 Over 2.5 në 5 ndeshjet e fundit Besiktas. Mbi 2.5. Statistika

Novibet - Vizitë | 21+

21: 45 ** Qyteti i Ballit - Quay Conas: (Uells) Nga 60 gola, ata të dy shënuan në 27 ndeshje. Ball Town shënoi 13 gola në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi, Conas Quay shënoi 18 gola në 4 ndeshjet e fundit jashtë me 4 fitore. Mbi 2.5. Statistika

Pamestoixima.gr: Me shanse të zgjeruara në të gjitha ndeshjet e Ligës së Kampionëve | +21

 Views: 7187
- 7694 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
28 / 04 / 21   Greuther Furth - Sandhausen
Ath Bilbao - Real Valladolid
Galatasaray - Konyaspor
  Greuther Furth (Mbi 1.5)
Ath Bilbao (Mbi 1.5)
Galatasaray (Mbi 1.5)
  5.36
Stoiximan
28 / 04 / 21   Dinamo Dresden - Duisburg
Jagiellonia - Rakow
Rizespor - Besiktas
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  5.44
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  30.38
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.