elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Merimangë

** Real Madrid - Chelsea: Më 30 janar, ju gjeni humbjen e fundit të Real Madrid për të gjitha garat nga Levante me (1-2) për detyrimet e La Liga. 3 barazimet e bardha (0-0) në 4 të fundit të një institucioni të pavarur hedhin kthesat nga 6 fitoret në ato të mëparshmet.

Chelsea ka qenë vazhdimisht i mirë që nga dhjetë ditët e treta të janarit me vetëm 2 humbje në 22 ndeshjet e fundit për të gjitha garat, që vijnë nga 4 nën 1.5.

Ndeshjet e menaxhimit dhe taktikës me shqetësimin e parë që ekipet të jenë zero në mbrojtje. Ne do të shkojmë në një sërë lojërash, me një ritëm të kontrolluar.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Real Madrid nuk të kujton ekipin spektakolar të së kaluarës së afërt, por është një ekip me zotërim të jashtëzakonshëm të topit, shumë vrapime, ndërsa ka nën rrezet e tij portierin më të stërvitur dhe një nga më të mirët në botë, Courtois, i cili i ngjan merimangës në vitin e fundit të qëndrimit të tij me Athl. Madrid dhe viti i parë me praninë e tij në Chelsea. Nga atje, përvoja është më shumë me shumicën e lojtarëve që janë në listat e pushtimeve të fundit të CL.

Chelsea ndryshoi lojën e tyre dhe psikologjikisht me Tuchel që mori drejtimin e udhëheqjes teknike, duke i dhënë besim.

Rezultatet e ulta japin dhe marrin për mjaft kohë në lojërat ekipore. Unë do të vazhdoj me Under 1.5 në lojë, me një fitore margjinale të Real Madrid me 1-0.

Pamestoixima.gr: Me shanse të zgjeruara në të gjitha ndeshjet e Ligës së Kampionëve | +21

Le të shkojmë në pjesën tjetër të programit.

Stoiximan.gr - Vizito | 21+

17: 00 ** Empoli - Kiev: Standarde të larta me 5 fitore 1 barazim në 6 ndeshjet e fundit Empoli me një rekord prej vetëm 1 humbje në 33 ndeshje në Serie A. B. Foto e keqe nga brenda shkurtit Kiev me 6 fitore 3 barazime 2 fitore në 11 ndeshjet e fundit jashtë. Empoli Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

19: 30 ** Nuremberg - Holstein Kiel: Promovim gradual për Nürnberg me 3 fitore dhe 3 barazime në 6 ndeshjet e fundit. Holstein Kiel po vjen nga dyfishi në Osnabrück me 4 ndeshjet e fundit duke u luajtur jashtë shtëpisë. Nuremberg me 6 G / G në 7 ndeshjet e fundit, G / G në 4 nga 5 ndeshjet e fundit përveç Holstein Kiel. Mbi 2.5. Statistika

20:30 ** Hataispor - Genclerbirligi: Mbresëlënëse janë 8 G / G radhazi i Genclerbirligi me 7 Mbi 2.5 në to. G / G & Mbi 2.5 në 5 ndeshjet e fundit jashtë. Në 19 pikë, Hataispor është në krye të renditjes, me sulmin e tij duke shënuar 13 gola në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi. Hatayspor Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

** Qarku Newport - Scunthorpe: Në betejën për të qëndruar në grupin e play off-eve, Newport County jep një kurs mediokër në ato edhe më të fundit me një pozitiv prej vetëm 2 golash të pësuar në 6 të përmendura më lart. Humbje në 4 dhe 4 ndeshjet e fundit jashtë për Scunthorpe me 12 gola pasivë në të dy rastet. Qarku Newport Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

21: 00 ** Brentford - Rotherham: Brentford arriti një fitore të madhe me (0-1) në Bournemouth duke dalë nga 6 barazime 1 fitore në 7 menjëherë paraardhëse. Pas disa paraqitjeve të parafundit në renditje Rotherham vjen nga 4 humbje me vetëm 1 aset gol. Ai gjithashtu nuk arriti të shënojë në 3 ndeshjet e fundit jashtë. Brentford Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

Bet365 - Vizito | 21+

** Sunderland - Blackpool: Në kohën e keqe deformimi i Sunderland që e gjen atë pa një fitore në 6 ndeshjet e fundit me 3 barazime 3 humbje. Blackpool është gjithashtu në deformim me 1 fitore në 5 më të fundit. Statistika

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

** Shrewsbury - Linkoln: Shrewsbury arriti një fitore të befasishme në Blackpool në ndeshjen e fundit pas 3 humbjeve dhe 1 barazimi. Në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi me 4 humbje 1 barazim 1 fitore. Lincoln pësoi një humbje në Hull pas 3 fitoreve pa pësuar gol. - 2 -. Statistika

** Accrington - Portsmouth: I paekuilibruar, por me rezultate të larta me 5 G / G & Over 2.5 në 6 ndeshjet e fundit, Akrington me 30 gola të rëndësishëm të pësuar në 12 ndeshjet e fundit. Portsmouth mori më shumë pikë larg shtëpisë sesa në shtëpi. Mbi 2.5. Statistika

Novibet - Vizitë | 21+

** Cheltenham - Carlisle: Cheltenham mban krye me përpjekjen e saj të fundit, e cila fiton në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi pa pësuar gol. Vetëm Bolton humbi në 8 ndeshjet e fundit Carlisle të ashpër. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Forrest Green - BarrowForrest Green del i pamposhtur në 3 më të fundit, me 3 humbje në vetë Barrow pa shënuar. - 1 -. Statistika

** Exeter - Grimsby: Përpjekja e zgjatur e Grimsby me 2 humbje në 12 të fundit të kampionatit nuk e shkëput atë nga pozicioni i fundit. Exeter vjen nga 3 barazime me (5-1) gola në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi. - 1 -. Statistika

Winmasters - Vizito | 21+

** Halifax - Duke u zgjuar: Woking nuk është i mirë dhe e tregon atë me 6 humbje 1 barazim në 7 ndeshje në kampionat me mbrojtjen e tij në 5 prej tyre duke pësuar të paktën 2 gola në lojë. Me 4 fitore në 6 më së fundmi Halifax, më i larti në çdo aspekt, i cili numëron 6 Mbi 2.5 në 7 ndeshjet e fundit me 5 Mbi 2.5 në 5 të fundit brenda. Halifaks Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Oferta e Zonës me 0% grabitje në të gjitha ndeshjet Superleague Playoff, Premier League, Bundesliga, Serie A. Kushtet dhe kushtet zbatohen | +21

21: 45 ** Peterborough - Doncaster: Peterborough po pretendon së pari si 4 pikë prapa Hull, por me një lojë më pak. 5 fitoret në 7 të fundit të kampionatit e mbajnë atë lart. Me 7 humbje në 8 ndeshjet e fundit, Doncaster arriti vetëm 1 fitore në 12 anët e fundit. Peterborough Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** Kings Lynn Town - Stockport: Me 4 Mbi 2.5 në 5 Kings Lynn Town më të fundit, nga 4 Mbi 2.5 vjen Stockport. Mbi 2.5. 

** Maidenhead United - Weymouth: Nga 3 dhe 4 Mbi 2.5 vijnë ekipet përkatësisht. Mbi 2.5. Statistika

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

** Charlton - Ekuipazhi: Humbja në ndeshjen e fundit për Charlton pas 10 ndeshjeve. 3 fitoret e Crew në 4 udhëtimet e saj të fundit pa pësuar gol e bëjnë të vështirë Charlton. Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

** Torquay - Aldershot: Vetëm 1 humbje në 5 më të fundit, dhe 3 fitore në 4 të fundit në shtëpi me zero në mbrojtje nga Aldershot e bëjnë të vështirë për natën e Torquay. - 2 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Me shanse të zgjeruara në të gjitha ndeshjet e Ligës së Kampionëve | +21

Bombat

Crewe - 2 (5.25) Bet365
Aldershot - 2 (4.50) Pamestoixima.gr
Real Madrid - Chelsea - 1-0 (6.80) Stoiximan

 Views: 7694
- 6824 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
27 / 04 / 21   Real Madrid - Chelsea   nën 1.5   2.80
Pamestoixima.gr
27 / 04 / 21   Newport - Scunthorpe
Brentford - Rotherham
Peterborough - Doncaster
  Newport (Mbi 1.5)
Brentford (Mbi 1.5)
Peterborough (Mbi 1.5)
  5.23
Novibet
27 / 04 / 21   Charlton - Crewe
Accrington - Portsmouth
Maidenhead United - Weymouth
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  6.61
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  93.92
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.