elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

19: 30 ** Torino - Napoli: Torino i përmirësuar vjen nga 2 fitore 2 barazime me një sekuencë prej 8 golash në sulm në 3 të fundit brenda. Në fluturimet e larta Napoli me 7 fitore 2 barazime 1 humbje në 10 të fundit të Serie - A me 24 asete të golave. G / G & Mbi 2.5 në 4 të fundit brenda Torinos. Napoli Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

20: 00 ** Bayern Munich II - Saarbrücken: Fitorja e vetme 1 e Bayern Munich B 'në 12 të fundit brenda ka sjellë 3η nga fundi. Në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi me 5 humbje, 1 fitore. Pak gjëra me 2 fitore në 8 të fundit brenda Saarbrücken që numëron 10 Mbi 2.5 në 11 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5.Statistika

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

** Nordsjaelland - Midland: Humbja e fundit nga Brondby erdhi pas 10 ndeshjeve të pamposhtura për Nordsjaelland që numëron 6 Mbi 2.5 në 7 më të fundit. Midtjylland ka shënuar 14 gola në 5 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5. Statistika

** Rayo Vallecano - Albacete: Albacete fitoi ndeshjen e fundit pas 4 humbjeve. Me 4 humbje, 1 barazim në 5 udhëtimet e saj të fundit. Në 24 pikë ndryshimi i Rayo Vallecano nga kundërshtari i tij, që vjen nga 4 fitore 2 humbje 1 humbje në 7 ndeshjet e fundit. Rayo Vallecano Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

20: 15 ** Botev Plovdiv - Ludogorets: Botev Plovdiv është i dobët me 2 fitore në 12 ndeshje. Nga 6 fitore 1 barazim vjen Ludogorets me (15-2) gola. Ludogorets Mbi 1.5. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

20: 30 ** Volountari - Vitorul: Nën 1.5. Statistika

Stoiximan.gr - Vizito | 21+

** Benfica - Santa Clara: Benfica është shtruar me 7 fitore, 1 humbje në 8 ndeshjet e fundit me 21 gola. Humbjet në 4 të fundit përveç Santa Clara. Benfica Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

21: 00 ** Darmstadt - Bochum: Nga 7 G / G vjen Darmstadt me 6 Mbi 2.5 në to. Me 4 Mbi 2.5 në 5 Bochum më të fundit. Nga 21 gola, të dy janë shënuar në 12 ndeshjet e fundit. G/G & Mbi 2.5. Statistika

Bet365 - Vizito | 21+

21:45 ** Clermont - Chateauroux: Clermont Mbi 1.5. Statistika

** Lazio - Milano: (21-20) gola në 12 të fundit të kampionatit Lazio me 2 ndeshjet e fundit (2-5) humbjen në Napoli, dhe (5-3) fitoren ndaj Benevento. Me 6 fitore në 6 të fundit brenda Lazio me 14 asete të golave. Me 5 fitore në 6 të fundit Milani jashtë fushe me 12 gola në sulm. G/G & Mbi 2.5. Statistika

22: 00 ** Eibar - Sociedad: Eibar pa një fitore në 15 të fundit të La Liga, që vijnë nga 4 humbje. Sociedad u kthye në fitore me (2-1) ndaj Thelta, duke shënuar në 11 nga 12 të fundit të kampionatit. Në 5 të fundit me 5 G / G dhe 4 Over 2.5. Sociedad Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

Winmasters - Vizito | 21+

** Leicester - Crystal Palace: Leicester i pa ekuilibruar me 2 humbje 1 barazim në 3 më të fundit dhe me 3 fitore 3 humbje në 6 të fundit brenda. Crystal Palace është tinëzare me 2 humbje në 7 të fundit të Premier League. Me 4 Mbi 2.5 në 5 të fundit dhe 5 Mbi 2.5 në 6 të fundit brenda Leicester. Le të hamë në 4 nga 5 të fundit përveç Crystal Palace. Mbi 2.5. Statistika

Pamestoixima.gr: Oferta e Zonës me 0% grabitje në të gjitha ndeshjet Superleague Playoff, Premier League, Bundesliga, Serie A. Kushtet dhe kushtet zbatohen | +21

** Sabadell - Majorka: Lugo është mundur vetëm nga Sabadell në 11 ndeshje, ekipi më i keq në vend i Segunda me 2 fitore në 17 ndeshje në shtëpi. Mallorca drejtohet nga një deformim, por mbetet prania më e mirë jashtë fushe në kampionat. Mallorca Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

22: 30 ** Zamalek - Banka Kombëtare: Zamalek mban vendin e parë me një rekord në shtëpi prej 6 fitore, 1 humbje me (15-4) gola. Vetëm 2 fitore në 17 lojëra regjistrohen nga Banka Kombëtare. Zamalek Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

Stoiximan.gr - Vizito | 21+

23: 15 ** Moreirense - Porto: Ndjek në 2η pozicion, 7 pikë më pak se Porto, por një lojë më pak. Fiton në 7 ndeshjet e fundit dhe në 5 ndeshjet e fundit jashtë. Më 29 dhjetor, fitorja e fundit në shtëpi e Moreirense. Porto Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme DHE ANALIZA

21: 00 ** Famalikao - Tondela: Nga 2 fitore vjen Tondela me 3 fitore në 4 më të fundit. Në 3 të fundit jashtë me 2 fitore 1 barazim. Vetëm Pasha fitoi në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi. - 2 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Oferta e Zonës me 0% grabitje në të gjitha ndeshjet Superleague Playoff, Premier League, Bundesliga, Serie A. Kushtet dhe kushtet zbatohen | +21

Bombat

Tondela - 2 (4.50) Bet365

 Views: 6823
- 10056 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
26 / 04 / 21   Benfica - Santa Clara
Eibar - Sociedad
Moreirense - FC Porto
  Benfica (Mbi 1.5)
Sociedad (Mbi 1.5)
FC Porto (Mbi 1.5)
  4.60
Novibet
26 / 04 / 21   Rayo Vallecano - Albacete
Sabadell - Majorka
Lazio - AC Milan
  1
2
Mbi 2.5
  5.38
Pamestoixima.gr
26 / 04 / 21   Bayern Munich II - Saarbrücken
Darmstadt - Bochum
Leicester - Pallati Crystal
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  5.39
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  141.36
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.